Schronisko PTTK w Dolinie Pięciu Stawów

( 5.00 )

Opinie (1)

Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów jest dość nie typowe bo

Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów jest dość nie typowe bo to jedyne schronisko do którego nie prowadzi żadna droga, obsługa jest kapitalna, każdy pomoże i doradzi, wszystkie osoby pracujące tam są wieloletnimi stażami i doświadczeniem. Jedzenie i porządek jest, zazwyczaj jest tam bardzo dużo ludzi, ale zawsze da rade się "wepchnąć " w kolejkę i napić się gorącej herbaty albo zjeść pyszna pomidorówkę. Należę do PTTK-u wiec zwracam dużą uwagę na to co znajduję się w danym schronisku i z jakich usług można skorzystać. Chodząc po schroniskach podążam tropem dobrych szarlotek :)

Odwiedzałeś ostatnio Schronisko PTTK w Dolinie Pięciu Stawów?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Firma Turystyczno-Handlowa REMUS

(1.50 )

Tatrzański Park Narodowy

(4.00 )

Rezerwat Archeologiczny "Kaliski Gród Piastów"

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem