Kort

( 5.00 )

Opinie (1)

Ofertę sklepu Kort stanowi zaopatrzenie medyczne

Ofertę sklepu Kort stanowi zaopatrzenie medyczne. Sklep jest zlokalizowany w niskim budynku położonym tuż przy ulicy Łopuskiego, przez co jest on bardzo dobrze widoczny. Zaraz po wejściu do sklepu zostałem powitany przez personel, który zajmował się właśnie porządkowaniem towaru, słowami: „Dzień dobry”. Pracownica sklepu uśmiechnęła się do mnie, odłożyła towar, który układała i zajęła się obsługiwaniem mnie. Ekspedientka była bardzo sympatyczna i chętnie prezentowała towar, który znajdował się w sklepie. Widać było, że personel jest bardzo zaangażowany w obsługę i stara się sprostać oczekiwaniom klientów. Ceny towaru kształtowały się na konkurencyjnym poziomie. W lokalu panował porządek.

Odwiedzałeś ostatnio Kort?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Beltone

(4.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem