Atlantic Mistique

( 4.00 )

Opinie (2)

Malutki sklepik z bielizną

Malutki sklepik z bielizną . Niestety ceny troszeczkę odstraszają ale wszystko w bardzo dobrej jakośći więc polecam to miejsce.

Sklep Atlantic Mistique w Centrum Handlowym w Toruniu robi

Sklep Atlantic Mistique w Centrum Handlowym w Toruniu robi dobre wrażenie. Ekspozycja przejrzysta i czytelna. W ofercie rajstopy, bielizna. Towar elegancko wyeksponowany. Obsługa bardzo uprzejma i pomocna- profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Można liczyć na fachową poradę. Zaobserwowałem porządek. Polecam zakupy.

Odwiedzałeś ostatnio Atlantic Mistique?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantic

(4.33 )

Calzedonia

(4.88 )

ESOTIQ

(2.96 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem