Adampol

( 4.00 )

Opinie (1)

Będąc w Lublinie kolo targu zdecydowałam się na kupno

Będąc w Lublinie kolo targu zdecydowałam się na kupno pieczywa do domu. Targ mieści się przy al. Tysiąclecia w Lublinie. Wybrałam piekarnię Adampol ze Świdnika, której stoisko mieści się w drugiej alejce. STOISKO WYGLADAŁO BARDZO ŁĄDNIE. Pieczywo było ładnie wyeksponowane, Boks był ładnie oświetlony. W boksie pracowała jedna pani. Wybór był bardzo duży. Ceny były raczej wysokie. Pani zapytała mnie w czym pomóc. Poprosiłam ja o kilka bułeczek z różnych rodzajów. Sprzedawczyni zapakowała mi bułki i podała siatkę. Zapłaciłam i podziękowałam za zakupy. Pani była bardzo miła i uśmiechnięta, pomimo chłodu panującego na dworze.

Odwiedzałeś ostatnio Adampol?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(1.00 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem