Ambulatorium24

( 5.00 )

Opinie (2)

Nowy punkt obsługujący pacjentów w weekendy i w nocy

Nowy punkt obsługujący pacjentów w weekendy i w nocy. Musiałem skorzystać z tych usług. Wewnątrz dość szybko zostałem zarejestrowany i już czekałem pod gabinetem. Trwało to chwilkę. Lekarz po zdjagnozowaniu choroby zadał mi pytania odnośnie przyjmowanych do tej pory lekarstw. Pierwszy raz zostałem tak profesjonalnie potraktowany. Jak do tej pory w innym ambolatorium wszystko było jakby automatycznie. A tu inaczej. Aż się chce tu przyjeżdżać, lecz po co? Lepiej nie chorować.

Ponieważ nie czułam się dobrze

Ponieważ nie czułam się dobrze, wieczorem postanowiłam udać się do lekarza całodobowego (była niedziela). Przypomniałam sobie, że słyszałam o poradni lekarskiej niedaleko mojego domu i postanowiłam udać się tam sprawdzić, czy faktycznie jest. Okazało się, że ambulatorium funkcjonuje, dojście do placówki jest czytelnie oznaczone. Okazało się, że do gabinetu nie ma kolejki, obsługa odbywa się na bieżąco. Podeszłam do pielęgniarki, zostałam zarejestrowana i poproszona do drugiego pokoju, do lekarza. Przyjmował młody mężczyzna, bardzo uprzejmy, taktowny i kompetentny. W czasie wywiadu ustalił, co może być powodem mojego złego samopoczucia, zalecił mi doraźny lek. Ponieważ chciał sprawdzić, czy lek na mnie zadziała poprosił mnie, abym po zażyciu go usiadła w poczekalni i odczekała pół godziny. Po około 30 minutach lekarz przyszedł do mnie na korytarz, porozmawiał o tym, jak się czuję i zaprosił mnie jeszcze raz do gabinetu. Bardzo mi było miło, że nie zapomniał o mnie, że sam wyszedł na korytarz. Jak na krakowskie gabinety lekarskie to wręcz ewenement. Następnie lekarz wydał mi kartkę na temat udzielonej doraźnej pomocy i pożegnał mnie.

Odwiedzałeś ostatnio Ambulatorium24?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.38 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem