Baby

( 5.00 )

Opinie (1)

Bardzo fajna hurtownia w której można kupić zarówno zabawki

Bardzo fajna hurtownia w której można kupić zarówno zabawki jak i ubranka czy pościel dla dzieci oraz artykuły niemowlęce. Sklep posiada dość przystępne ceny i duży wybór asortymentu. Tego dnia akurat za kasą stał Pan, mężczyzna. Był on bardzo miły, przywitał mnie słowami "dzień dobry", pożegnał "dowidzenia". Pomógł w wyborze potrzebnego mi artykułu, ogólnie z miłą chęcią służył pomocy klientowi. Oprócz mnie na sklepie byłą jeszcze inna klientka, także Pan ten starał się zrobić tak, abyśmy obie wyszły ze sklepu zadowolone i udało mu się to. Także naprawdę obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Na sklepie było czysto, towar ładnie, przejrzyście poukładany.

Odwiedzałeś ostatnio Baby?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Berchet

(4.88 )

Baby Land Świat Dziecka

(3.50 )

Baby maxx

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem