Biutech

( 3.25 )

Opinie (7)

W okresie miesiąca narażony byłem na obserwację jakości

W okresie miesiąca narażony byłem na obserwację jakości świadczenia usług przez tą firmę. Usługa polegała na instalację rury gazowej przez moje pomieszczenie łącznej długości 8 m i zamurowanie jednego okienka o wymiarach 50 cm x100 cm luksferami. Nie byłem w tym przypadku inwestorem, ale moja rola polegała na udostępnieniu pomieszczenia w celu wykonania prac. Prace prowadzone były w godzinach 8:00 - 14:00 przez trzy osoby następująco: 1 dzień - wykonanie otworów wejściowego i wyjściowego z pomieszczenia 2 dzień - spawanie 8 m rur 3 dzień - mocowanie rur do ściany i malowanie 4 dzień - murarz w stanie nietrzeźwym wrzuca placki zaprawy na odsłonięty mur 5 dzień - inny murarz demontuje okno 6 dzień - trwa murowanie okna luksferami 7 dzień - trwa murowanie okna luksferami 8 dzień - tynkowanie wokół luksfer 9 dzień - tynkowanie wokół luksfer 10 dzień - sprawdzanie, poprawki i odbiór Przez cały okres czasu konieczna była obecność w pomieszczeniu, gdyż nie trudno pozostawić nieznane osoby w pomieszczeniu, gdzie zgromadzony był materiał budowlany do remontu mieszkania dużej wartości wraz z narzędziami i maszynami. W czasie odbioru prac było wielkie zdziwienie właściciela firmy, że nie przyjmuję wykonanych prac, czyli zamiast tynków i wyrównania ścian do stanu przed wejściem firmy naklejone placki tynku. Firma weszła do pomieszczenia o ścianach pomalowanych i równych, a koniec pracy owocował ponownym wykuciem nalepionych placków i pracy murarza kilka godzin. W czasie pilnowania pomieszczenia przez tak długi okres czasu można było słyszeć kłótnie pracowników i wzajemne zwalnianie z pracy jeden drugiego. Nie polecam tej firmy.

Odwiedzałeś ostatnio Biutech?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ALUSTOLBUD

(4.00 )

Super Dach

(5.00 )

ALPIN

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem