Adria.com.pl

( 2.00 )

Opinie (2)

Nie mogą zrealizować zamówienia od 29 lutego

Nie mogą zrealizować zamówienia od 29 lutego. Nie odpisują na maile i nie odbierają telefonu. Nie wiem czy jest możliwość odzyskania pieniędzy za wysyłkę. Kupiłam do nich kupon gruper - łącznie kupiło go 50 osób. Ciekawa jestem, czy ktokolwiek z kupujących dostał zamówiony towar. Zgłosiłam już problem do gruper'a. ZAMÓWIENIE NR 1001 Z DNIA 2012-02-29 12:20

Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na zakupy kosmetyków w

Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na zakupy kosmetyków w Internecie. Znajomy polecił mi stronę www.adria.com.pl Muszę przyznać, że ceny oferowane przez ten sklep są na prawdę konkurencyjne i opłaca tam się kupować. Asortyment jest dość szeroki, więc jest w czym wybierać. Gdy zdecydowałem się złożyć zamówienie, niestety pojawiły się spore komplikacje. Okazało się, że jednego z produktów nie było na stanie. Wykonałem kilka telefonów do firmy i za każdym razem dostawałem mętne wyjaśnienia. Za pierwszym telefonem Pan, który odebrał kazał czekać tydzień na zamówienie, potem czas oczekiwania wydłużył się aż do miesiąca! Finalnie zwrócono mi koszt za brakujący kosmetyk, a reszta zamówienia przyszła po miesiącu. Nie było to dla mnie satysfakcjonujące, ponieważ zależało mi na czasie. Jedynym plusem tej firmy są dobre ceny, jednak obsługa klienta jest na kiepskim poziomie.

Odwiedzałeś ostatnio Adria.com.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AVON

(3.79 )

Daniella

(5.00 )

DOUGLAS

(3.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem