Gromada

( 0.50 )

Opinie (2)

Jak co roku wyjechałam z rodziną na wakacje

Jak co roku wyjechałam z rodziną na wakacje,udaliśmy się do Międzyzdroji. Mieszkaliśmy na polu namiotowym pod namiotem w osrodku wypoczynkowy "GROMADA". Obiekt ochraniała firma "Mufasa". W pierwszą noc spotkała nas niemiła niespodzianka , zostaliśmy w nocy okradzeni. Widząc złodzieja jak przeszukuje mi torebkę zaczęłam krzyczeć. Złodziej uciekł główną bramą kradnąc mi wartościowe rzeczy. Dopiero gdy wszczełam alarm łaskawie pojawił się Pan z ochrony . Miał on około 55-60lat i nic nie wiedział o zaistniałej sytuacji. Na drugi dzień zadzwoniłam do kierownika ochrony opowiedziałam co mnie spotkało. Kierownik ochrony za wszystko obwiniał panią kierownik ośrodka a pani kierownik obwiniała ochronę. Nikt nie poczuwał się do odpowiedzialności za to co mnie spotkało,chociaż obydwoje twierdzili , że jeden ochroniarz na tak duży ośrodek to za mało . Dopiero po mojej interwencji ochrona zainteresowała się polem namiotowym i jego mieszkańcami . Warunki sanitarne w tym ośrodku wypoczynkowym są poniżej normy. Toalety są zaniedbane(choć codziennie są sprzątane) , drzwi się nie zamykają na klucz, prysznice porozkręcane. Nie polecam nikomu tego ośrodka wczasowego .

Odwiedzałeś ostatnio Gromada?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Bachus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem