Akademia Orłów Biznesu

( 4.00 )

Opinie (2)

Postanowiłem skorzystać ze szkoleń dofinansowanych z

Postanowiłem skorzystać ze szkoleń dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego i udałęm się do siedziby projektu przy ulicy piotrkowskiej. Niestety okazało się że w godzinach pracy biura nikogo nie było, a pani wynajmująca biura w hotelu stwierdziła, że to biuro jest wynajęto tylko po to ponieważ jest to wymogiem uninym. Na stronie podane informacje są zupełnie inne wg Firmy ktoś zawsze czeka na udzielenie odpowiedzi w biurze. Niestety okazało się to nieprawdą, tylko sprytnym trickiem na uniknięcie kosztów obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Orłów Biznesu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(5.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem