Agroturystyka "Michałówka"

( 2.00 )

Opinie (2)

Agroturystyka Michałówka posiada około 20 miejsc

Agroturystyka "Michałówka" posiada około 20 miejsc noclegowych. Do wykorzystania jest też również sporych rozmiarów sala/świetlica (bez dodatkowych opłat!). Pokoje są czyste i przestronne. Do dyspozycji 3 lazienki na piętrze. Czyste i zadbana. Personel to małżeństwo prowadzące całą agroturystykę. Jedzenie, jak na wieś przystało bardzo dobre, swojskie, własne (makaron robiony przez właścicieli). Bez "miejskich" dodtaków do obiadu (frytki). Posiłki nie są wyliczane, przeliczane na zapłatę. 85 zł - to cena doby noclegowej, w tym 2 posiłki (śniadanie+obiadokolcja) i nocleg. Właściciele dotrzymują towarzysztwa gościom do końca, choć to nie jest konieczne. Czuwają i reagują w razie jakikolwiek potrzeb, nawet w środku nocy. Do agroturystyki należy spory kawałek terenu dookoła. Miejsca na ognisko, pod dachem lub na łące, jezioro, drzewa owocowe, sady, bliskie sąsiedztwo z lasem. Dojazd do "Michałówki" jest w miarę prostu. Miejsce to odnajduje przeciętna nawigacja. Droga choć wąska, bez większego uszczerbku dla amortyzatorów doprowadzi nas na miejsce. Miejsce idealne dla osób spragnionych ciszy i spokoju. Którzy uwielbiają chodzić po górach i cenią sobą "klimat" miejsca i otwartość gospodarzy.

Odwiedzałeś ostatnio Agroturystyka "Michałówka"?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne WATRA

(4.50 )

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu

(2.00 )

Schronisko Młodzieżowe

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem