Pole namiotowe we Fridmanie

( 0.50 )

Opinie (1)

Ideallna lokalizacja nad rzeką

Ideallna lokalizacja nad rzeką (Białka Tatrzańska, dobra bardzo życzliwa obsługa, atrakcją jest paintboll (własny poligon, sprzęt i akcesoria). Mankamenty: za mało punktów podłączenia energii elektrycznej, za mała pojemność boilerów z ciepłą wodą w węźle sanitarnym. Ceny, jak dla tego poziomu standardu, umiarkowane. Można polecić tym, którzy lubią nieco spartańskie warunki, ale za to na terenie dobrze strzeżonym z jednoczesnym zachowaniem własnej niezależności i intymności.

Odwiedzałeś ostatnio Pole namiotowe we Fridmanie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Bachus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem