Art-Rod Mańczak Mytko

( 5.00 )

Opinie (1)

Sklep zajmujący się sprzedażą sprzętu i akcesoriów

Sklep zajmujący się sprzedażą sprzętu i akcesoriów przeznaczonych do wędkowania. Wchodząc do sklepu widzimy ogrom asortymentu zarówno na półkach jak i w przeszklonych ladach. Wędki ustawione są również w koszach pod ścianą. Podchodząc do lady natychmiast wita nas uśmiechnięty młody człowiek, który bez problemu i bardzo kompetentnie udziela nam informacji w interesujących nas sprawach. Okazuje się , że sklep jest większy niż wydaje się z zewnątrz. W drugiej części znajduje się również odzież przeznaczona dla hobbystów oraz mały warsztat. Cena poszczególnych akcesoriów jest bardzo przystępna, można równie nabyć na miejscu pozwolenia na wędkowanie na poszczególne jeziora.

Odwiedzałeś ostatnio Art-Rod Mańczak Mytko?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem