Agromid

( 4.00 )

Opinie (1)

Jak na złość podczas podróży zaświeciła nam się kontrolka z

Jak na złość podczas podróży zaświeciła nam się kontrolka z brakiem oleju w samochodzie. Z racji zbliżającej się niedzieli postanowiliśmy znaleźć jakiś sklep motoryzacyjny i uzupełnić olej. Włodawę znam bardzo słabo więc podczas przejeżdżania przez miasto szukałam wzrokiem sklepu motoryzacyjnego. Po chwili spostrzegłam szyld z częściami do samochodu. Sklep ze względu na swój asortyment nie należy do najelegantszych. Sprzedaje tam bardzo sympatyczny mężczyzna około 50. Sprzedawca miał na sobie skórzaną kurtkę z naszywką Harley Davidson. Jego wygląd był adekwatny do charakteru pracy, Czas obsługi był nieco przy długi. Sprzedawca z każdym wchodziła w prywatną rozmowę. Nie przejmował się, że wraz z chłopakiem stoimy w kolejce. Po upływie około 10 minut kupiliśmy olej. Za litrowy olej firmy Elf zapłaciliśmy 25 zł.

Odwiedzałeś ostatnio Agromid?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

AutoCentrum

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem