ABS

( 3.00 )

Opinie (1)

Sklep położony w głębi podwórza ale tablica informacyjna

Sklep położony w głębi podwórza ale tablica informacyjna przy ulicy łatwa do zauważenia. Wnętrze średniej wielkości,podzielone na część samoobsługową i partię oddzieloną ladą obsługiwaną przez ekspedientkę. Przy dużym asortymencie towarów stwarza wrażenie nieco ciasnego. W przejściach między półkami, regałami i lodówkami trudno się wymijać z innymi klientami. Po obejściu działu samoobsługowego, w którym wybrałem ciastka i napój, podszedłem do kasy. Pani ekspedientka nie była w najlepszym humorze, na kilka pytań dotyczących zapalniczek i cukierków Orbit odpowiadała bardzo niechętnie i nie odpowiedziała czy interesujący mnie rodzaj cukierków jest zamawiany przez sklep. Zapłaciłem i z lekkim uczuciem zlekceważenia opuściłem wnętrze sklepu

Odwiedzałeś ostatnio ABS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.41 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem