Dollar Thrifty Rent a Car

( 3.00 )

Opinie (1)

Wynajęłam samochód na klikla dni we Wrocławiu

Wynajęłam samochód na klikla dni we Wrocławiu. Auto zosało podstawione na lotnisko. Oczekiwał na nas przedstawiciel firmy. Tu pierwszy zonk - aby podpisać protokół odbioru musieliśmy jechać na parking pod centrum handlowe - firma nie ma miejsca pod lotniskiem aby móc tam zaparkować i zdać auto. Auto brudne - z wieloma usterkami blacharsko-lakierniczymi. Poza tym sprawne. Zatankowane. Ponieważ je rezerwowałam przez internet opłaciłam kartą on-line wynajem, na miejscu okazało się że muszę dopłacic za opcje dodatkowe, które wybrałam, a o których nie mial pojęcia przedtsawiciel: dodatkowy kierowca i ubezpieczenie wkladu własnego... Jakoś poszło. Przy zdawaniu auta, ta sama historia z poszukiwaniem miejsca gdzie można by auto na kilka minut zaparkować obok lotniska. I kolejny zonk - przedstawiciel nie przywiózł ze sobą faktury oraz poinformował, że zapomiał wczesniej pobrać dodatkowej płatności za coś tam, w zwiazku z tym nelży ja opłacić, ale uwaga - zapomniał również terminala do płatności kartami... Uzgodniliśmy, ze potrące ową kwotę z 500 pln, jakie firma zablokowała na karcie podczas zdawania auta. Do dzis transakcja nie jest do końca rozliczona, tzn. nie zdjęcto "zapomianej " opłaty ale takze nie zwrócono środków jakie zostały zablokowane.

Odwiedzałeś ostatnio Dollar Thrifty Rent a Car?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AVIS

(3.25 )

Express

(4.00 )

Panek

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem