A&D

( 5.00 )

Opinie (1)

Wizytę w ręcznej myjni samochodowej po uprzednim

Wizytę w ręcznej myjni samochodowej po uprzednim uzgodnieniu terminu wizyty wspominam bardzo dobrze. Po przyjeździe na umówioną godzinę właściciel oczekiwał już na mnie. Zaprosił mnie do wnętrza: a w tym czasie samochód został wprowadzony do myjni. Zamówiona kompleksowa usługa: mycie, czyszczenie i odkurzanie wnętrza, czernienie opon i woskowanie zostały wykonane wyjątkowo dokładnie, bardzo starannie, szybko i w przystępnej cenie. Bardzo dobry punkt usługowy, niedrogi i zdecydowanie nastawiony na zaspokojenie potrzeb klienta - polecam.

Odwiedzałeś ostatnio A&D?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auto-Max

(4.00 )

PHU Błysk

(4.50 )

Automyjnia Wodolot

(4.83 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem