ATOL

( 4.50 )

Opinie (1)

No i koniec zimy ! Tak mi się wydaje

No i koniec zimy ! Tak mi się wydaje ......... a przynajmniej koniec zaśnieżonych szos , posypywania solą i odśnieżania ! No to czas zająć się wiosennymi porządkami w naszym autku !!! W autku no i oczywiście na nim , pod nim , wokół niego - czyli jednym słowem : czas się wykąpać ! Odgórnie i oddolnie !!! No i wybrałam się na myjnię ! Oczywiście zrobiłam najpierw solidne porządki wewnątrz samochodziku , ale ani temperatura otoczenia ani podwiewający zimny wiaterek nie skusił mnie do mycia własnoręcznie . No to kasa w zęby i do miasta - no i .......... szok ! Nie ma kolejki ( no co to znaczą dwa auta przede mną ) , wyraźna oferta widoczna z daleka - wyraźne ceny ( nie powiem że mnie powaliły na kolana - no znośne jak na te porę roku ) - obsługa kilkuosobowa - więc poszło nad wyraz szybko , myślę że równie solidnie , zapłacone , odjechane . Cóż więcej dodać : przy głównej drodze , dobry dojazd , serwis i przeglądy , myjnia , części zamienne i parę innych rzeczy , które powinny was tam zaciągnąć ! Polecam . Pozdrawiam . Życzę miłego oczekiwania na wiosnę !

Odwiedzałeś ostatnio ATOL?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auto-Max

(4.00 )

PHU Błysk

(4.50 )

Automyjnia Wodolot

(4.83 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem