Akademia Babci Ani

( 0.50 )

Opinie (1)

Jedno z ładniejszych ale i najgorszych miejsc dla Twojego

Jedno z ładniejszych ale i najgorszych miejsc dla Twojego dziecka. Dzieci ciaglę są pogryzione i nie wychodzą na spacery gdyż za dużo dzieci przypada na opiekunkę. Pracownicy bez wykształcenia i doświadczenia dlatego też z tego powodu nie ma tam organizowanych żadnych zabaw rozwijąjących maluszki. Prócz rysowania nie odbywa się tam nic ciekawego. Brak stałęj opieki lekarskiej jak i innych terapeutów. Właścicielka obiecuje rodzicom złote góry, a tak naprawdę żadne obietnice nie są dotrzymywane.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Babci Ani?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

maMMaija

(5.00 )

Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka

(5.00 )

Stokrotka

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem