Bilans

( 4.50 )

Opinie (1)

Polecam firmę BILANS z Katowic jako solidnego wykonawcę

Polecam firmę BILANS z Katowic jako solidnego wykonawcę kompleksowych remontów. Zakres remontu mojego mieszkania obejmował wykonanie instalacji elektr., wod-kan, gazowej oraz inst. CO, wykonanie gładzi w całym mieszkaniu oraz kapitalny remont łazienki i kuchni. Firmę polecam ponieważ posiada wszelkie uprawnienia do wykonywania ww. robót, służy pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności związanych np. z przygotowaniem i zatwierdzeniem projektu budowlanego CO. Firma jest terminowa i solidna.

Odwiedzałeś ostatnio Bilans?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ALUSTOLBUD

(4.00 )

Super Dach

(5.00 )

ALPIN

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem