Laboratorium Medyczne Synevo

(4.86)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4 z 40)

Brak zastrzeżeń, polecam
Brak zastrzeżeń, polecam

Klient_w5p7

14.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Laboratorium znajduje się...
Laboratorium znajduje się na terenie szpitala w starym, zabytkowym budynku. Dojazd do niego jest bardzo dogodny, znajduje się przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta. Wejście do laboratorium znajduje się od ulicy. Jest to niewielki powierzchniowo punkt. ale dobrze zorganizowany. W środku jest czysto i nowocześnie. Czas oczekiwania na wyniki badań zależy od ich rodzaju, wyniki morfologi dostępne są już po godzinie. Laboratorium prowadzi również specjalistyczne badania w kierunku celiakii, jako jedno z niewielu w Łodzi.

Carlina

17.07.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Z usług Laboratorium...
Z usług Laboratorium Synevo korzystam od roku. Wykonuje zarówno badania dla pacjentów ze skierowaniem jak i odpłatnie bez skierowania. Punkt pobrań jest czynny od 7.30 do 17.00. Taka godzina rozpoczęcia przyjęć nie zawsze pozwala na szybkie przyjęcie pacjentów spieszących się do pracy. Kolejki zwykle są długie ok. 10 do 20 osób. Obsługa bardzo sympatyczna, pomocna. Wyniki są już tego samego dnia do odbioru w laboratorium czynnym całą dobę. Tam już nie ma kolejek- najwyżej 2 lub 3 osoby. Czasami tylko trzeba czekać parę minut aż podejdzie któryś z pracowników. Wyniki wydawane są na kartkach A4, wydruk z komputera, co sprawia, że są bardzo czytelne i przejrzyste.

Elżbieta_48

25.04.2009

Placówka

Łódź, Pabianicka 62

Nie zgadzam się (25)
Do punktu pobrań...
Do punktu pobrań wybrałam się, żeby wykonać płatne badanie- bez skierowania. Zaparkowałam przed Szpitalem im. M. Kopernika i udałam się przed pokój, w którym znajdował się Punkt Pobrań Laboratorium Synevo. Okazało się, że przede mną czeka tylko jeden mężczyzna. Zdążyłam zdjąć płaszcz i poczekać około 5 minut, i już nadeszła moja kolej. Weszłam do środka i przywitałam się. Powitały mnie 2 uśmiechnięte pielęgniarki. Jedna zajmowała się wypisywaniem zleceń i pobieraniem opłat, a druga pobieraniem krwi. Powiedziałam, że chciałam wykonać badanie płatne- morfologię i próby wątrobowe. Pielęgniarka pobrała ode mnie opłatę. Zapłaciłam gotówką. Gdy druga pielęgniarka pobierała mi krew, pierwsza pytała mnie o imię, nazwisko, PESEL oraz zakres planowanych badań. Pobranie krwi odbyło się szybko i bezboleśnie. Po kilku minutach już byłam wolna. Pielęgniarka przykleiła mi do miejsca kłucia gazę. Zapytałam, do której jest czynne laboratorium. Pielęgniarka odpowiedziała, że całą dobę także wyniki można odbierać w dowolnym terminie. Podziękowałam i pożegnałam się. Pielęgniarki odpowiedziały mi tym samym.

Elżbieta_48

23.12.2008

Placówka

Nie zgadzam się (25)

Laboratorium Medyczne Synevo

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Laboratorium Medyczne Synevo?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie.