DnB Nord

(3.04)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (23 z 25)

Zakupiłem tu fundusz...
Zakupiłem tu fundusz inwestycyjny. Od samego wejścia zapewniono mi sympatyczną i profesjonalną obsługę. Makler zaprosił mnie do sali na uboczu, poczęstował kawą i podpytał mnie jakimi funduszami jestem zainteresowany. Po badaniu przedstawił mi ofertę funduszy wraz z wszelkimi kosztami. Znajomy polecił mi tego Pana ponieważ wcześniej był przez Niego obsługiwany i był zadowolony. Przedstawiono mi wszelkie plusy i minusy. Zaoferowano usługę stałego oszczędzania na która się zresztą zdecydowałem. Jedyna rzecz jaka negatywnie zwróciła moją uwagę, jest wystrój banku oraz dośc w zimnym tonie meble.

Jakub_553

23.03.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Poszukując interesującego mnie...
Poszukując interesującego mnie kredytu trafiłem do kolejnego banku. Wchodząc do oddziału DnB, na generalnie czystej podłodze, zauważyć od razu można było "ścieżkę". Zaschnięte ślady butów prowadziły od drzwi wejściowych do drzwi wiodących do części służbowej oddziału. Z dużym prawdopodobieństwem można było przyjąć, iż zostały zrobione przez pracowników. W oddziale nie było klientów, więc można było usunąć te zabrudzenia z podłogi, jednak nikt tego nie uczynił. Na blatach stołów i biurek panował porządek. Ulotki były równo poukładane. Na sali przebywała tylko jedna pani, która po moim wejściu zapytała mnie w czym może pomóc. Szybko ustaliła jaki produkt jest mi potrzebny. Jednak nie zajęła się udzielaniem informacji lecz zadzwoniła po innego pracownika, na którego czekałem 5 min. Pracownik, który przybył aby porozmawiać ze mną o kredycie, nie rozpoczął rozmowy od ustalenia moich oczekiwań i przekazania mi podstawowych wymagań lecz od razu zaczął wypytywać o informacje potrzebne do oszacowania zdolności kredytowej. Nie poinformował mnie na wstępie, że abym mógł wystąpić o produkt kredytowy w tym banku, muszę w nim założyć rachunek (cyt. "jest to cały pakiet"), na który będę przelewał wynagrodzenie. Pan od razu założył, iż taki rachunek otworzę i będę chciał za to płacić 18 zł co miesiąc. Moja niechęć do skorzystania z tego produktu została przyjęta ze nieukrywanym zdziwieniem. Pracownicy, z którymi miałem kontakt, byli czysto i elegancko ubrani. Jednak od pana można było wyczuć poczucie wyższości w stosunku do klienta i przekonanie, iż klientowi , który potrzebuje jeden produkt bankowy, da radę upchać jeszcze kilka innych w pakiecie. Pan nie uśmiechnął się ani razu i nie próbował przekonać klienta do swojego banku chociażby miłą i sympatyczną atmosferą. Moja wizyta w oddziale trwała prawie 15 min i była zdecydowanie zbyt długa. Wychodząc zostałem grzecznie pożegnany jednak nie zaproszono mnie do ponownych odwiedzin.

Paweł_1463

26.01.2012

Placówka

Łódź, Piłsudskiego 6

Nie zgadzam się (2)
Placówka DnB Nord....
Placówka DnB Nord. Mimo małego pomieszczenia, w środku trzy stanowiska do oczekiwania. Wygląd nowoczesny, schludny. Profesjonalni doradcy kredytowi. Szybko załatwiają wnioski, co ważne - są cierpliwi, a przy tematyce nie dla każdego znanej to bardzo ważna zaleta. Lokalizacja rewelacyjna, wokół inne banki, więc można porównać ofertę.

Adam_620

05.08.2011

Placówka

Łódź, Piłsudskiego 6

Nie zgadzam się (0)
Przed planowanym wyjazdem...
Przed planowanym wyjazdem do Norwegii chciałem zasięgnąć informacji odnośnie prowadzenia konta w placówce DnB Nord, ponieważ na internecie wyczytałem, ze pomagają założyć konto w Norwegii. Pomyślalem że dobrze będzie dowiedzieć się czegoś więcej na miejscu w Banku, wyszukałem placówkę i pojechałem... specjalnie ok 60 km do Banku. Niestety na miejscu niczego się nie dowiedziałem.... Pani która mnie obsługiwała, zrobiła wielkie oczy i stwierdziła ze nikt u Nich jeszcze nie zakładał dwóch kont i musi o tym poczytać, pozostale Pani siedzące przed komputerami wyraźnie naśmiewały się z PAni która mnie obsługiwała... Niczego nowego po tamtej wizycie sie nie dowiedziałem niestety, jednak liczyłem że jeżeli jest to Bank norweski to będzię wszystko juz dograne niestety było inaczej. Zostawiłem do siebie kontakt, niestety do dziś bez odzewu ze strony banku. Bank duży, w centrum miasta ale... personel... niedoinformowany.

zalogowany_użytkownik

06.02.2011

Placówka

Jawor, Rynek 1-5

Nie zgadzam się (2)
Były negatywne opinie...
Były negatywne opinie na temat banku DnB Nord, dziś będzie pozytywna. Jak wcześniej pisałam borykamy się cały czas z tym bankiem w sprawie realizacji umowy kredytowej. Od dłuższego czasu bank traktuje nas po macoszemu nie przesyłając żadnych informacji. W piątek wysłałam kolejnego maila z zapytaniem co się dzieje, ale oczywiście żadnego odzewu, mimo, że dostałam potwierdzenie przeczytania wiadomości. Zadzwoniłam do banku, tam dowiedziała się, ze nasz opiekun poszedł na 2 tygodnie urlopu. Zdenerwowałam się bo to oznacza kolejne 2 tygodnie opóźnienia. Zażądałam rozmowy z osobą, która zastępuje naszego opiekuna. Odebrała bardzo miła pani. Przedstawiłam swój problem. Pani poprosiła o kilka godzin na załatwienie sprawy. Umówiłyśmy się na telefon następnego dnia. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniła i powiedziała co wie w naszej sprawie. To na co czekałam od tygodni ona załatwiła w ciągu zaledwie kilku godzin. Wniosek stąd taki, ze jak się chce to można. Tylko trzeba zatrudnić porządne osoby na pewne stanowiska.

Iskierka_1

22.06.2010

Placówka

Bydgoszcz, Focha 12

Nie zgadzam się (23)
Bank DnB Nord...
Bank DnB Nord to dla mnie nie kończąca się historia braku kompetencji, braku zorganizowania i braku uprzejmości. Po wcześniejszych problemach z tym bankiem postanowiłam dowiedzieć się okrężną drogą o to czy bank wysłał do BGK wymagane dokumenty byśmy otrzymali premię termomodernizacyjną. Według zapewnień banku dokumenty zostały wysłane do BGK 25 maja. Zgodnie z moją wiedza BGK wypłaca premię w ciągu 7 dni od otrzymania kompletu dobrze przygotowanych dokumentów. Zadzwoniłam wiec do BGK z prośbą o podanie informacji jaki jest status wypłaty premii dla zawiadomienia o numerze, które właśnie podaję. Pani, z którą rozmawiałam przez telefon poinformowała mnie, że premia nie została jeszcze wypłacona. Jeżeli chwilę poczekam to ona sprawdzi co było powodem. Po jakiś 5 minutach poinformowała, że w dniu 1czerwca wysłano z BGK do DNB Nord informację o brakach w dokumentach, którą my powinniśmy poprawić. Podziękowałam pani za rozmowę i się rozłączyłam. Był 17 czerwiec a ja od DNB Nord nie dostałam żadnej informacji o tym, ze są jakiekolwiek braki. Nikt, w ciągu 17 dni nie zadzwonił ani nie napisał, że są opóźnienia wynikające z braków w dokumentacji. Napisałam więc maila do banku z prośbą o wyjaśnienie sytuacji ponieważ każdy dzień zwłoki oznacza dla nas płacenie wyższych odsetek od kredytu. Minęły 2 dni a ja odpowiedzi nie otrzymałam. Zastanawiam się jak długo to jeszcze potrwa i czy bank nie ma jakiś wewnętrznych procedur mówiących o terminach w jakich powinni wykonywać pewne czynności.

Iskierka_1

18.06.2010

Placówka

Bydgoszcz, Focha 12

Nie zgadzam się (29)
Dzisiaj dzień opinii...
Dzisiaj dzień opinii o bankach. Bank na tapecie to DNB Nord w Bydgoszczy. Na wstępie powiem, że nikomu nie polecam współpracy z tym oddziałem. Pracownicy są niekompetentni i nie wykonują należycie swoich obowiązków. Sprawa wygląda tak: moja firma zaciągnęła w tym banku kredyt na docieplenie budynku. Kredyt jest dofinansowany w 25% z BGK. Oznacza to, że zaraz po zakończeniu inwestycji na rachunek DnB Nord wpływa 25% zaciągniętego przez nas kredytu i my mamy wtedy mniejsze odsetki do wpłaty. Oczywiście im szybciej zrobimy inwestycję i przygotujemy dokumenty tym szybciej dostaniemy dofinansowanie. Poza tym za wszystkie wykonane prace dociepleniowe płaci wykonawcom DnB Nord z naszego zaciagniętego kredytu. Do września 2009 zakończyliśmy inwestycję i złożyliśmy wszystkie wymagane dokumenty, w tym zlecenia zapłaty za wykonane prace poszczególnym wykonawcom. Umowa kredytowa zobowiązywała nas do zakończenia inwestycji najpóźniej do 31.12.2009. Zatem zakończyliśmy ją na 3 miesiąc przed wymaganym terminem. W dwa tygodnie po złożeniu w banku dokumentów zadzwonił do nas jeden z wykonawców z zapytaniem dlaczego nie otrzymał jeszcze zapłaty za wykonane prace dociepleniowe. Po jego telefonie zadzwoniliśmy do banku z takim samym zapytaniem. Pani odpowiedziała nam, że brakuje dokumentów zabezpieczających kredyt i dlatego nie doszło do wypłaty. Powiedziałam jej, ze wszystkie dokumenty zostały przekazane przy podpisywaniu umowy kredytowej. Ona na to, że ich nie ma i należy je dosłać i tyle. Żadnej dyskusji. Zapytałam jej dlaczego nikt nie poinformował nas o brakach w dokumentach. Ona na to, że nia ma takiego obowiązku. Wystąpiliśmy zatem ponownie do Sądu po odpis hipoteki, do ubezpieczyciela po oryginał umowy cesji wierzytelności. Oczywiście załatwianie tego wszystkiego trwało. Wysłaliśmy skompletowane dokumenty ponownie. Po kolejnych tygodniach znowu dzwoni do nas wykonawca, że nadal nie ma pieniędzy. Ponownie dzwonimy do banku. Znowu brakuje jakiegoś dokumentu. Sprawa ciągnęła się tak długo, że zastał nas kwiecień. Między czasie wykonaliśmy masę telefonów upominając bank o wypłatę i napisaliśmy mnóstwo maili. Na koniec kwietnia wysłaliśmy pismo przedsądowe do banku z nakazaniem całkowitej realizacji umowy. W piśmie wskazaliśmy dzień 14 maja końcowe rozliczenie. No, ale ponieważ umowa kredytowa zawierała termin realizacji inwestycji do 31.12.2010 to bank w odpowiedzi na wezwanie przedsądowe wysłał do nas aneks przedłużający realizację umowy do dnia 14 maja 2010. Musieliśmy go podpisać by zakończyć sprawę i jak najszybciej dostać dofinansowanie z BGK. Niestety jednocześnie, podpisując aneks przekreśliliśmy sobie prawo dochodzenia odsetek w imieniu wykonawcy za nieterminową płatność oraz prawo do przeliczenia odsetek z tytułu udzielonego kredytu. Z winy banku dofinansowanie dostaniemy w czerwcu a co za tym idzie niższe odsetki bedą naliczane od czerwca 2010 a nie od np grudnia 2009 bo wtedy już byłby zamknięty temat w/w kredytu. W dniu 17 maja otrzymałam informację od wykonawcy, że należność wpłynęła. Dałam jeszcze kilka dni bankowi i 24 maja zadzwoniłam z zapytaniem czy zostały przez nich wysłane dokumenty do BGK informujące o realizacji przedsięwzięcia. Przecież od tego zależy wypłata premii. Pani powiedziała, że sprawdzi i odpisze w mailu. O 14.45 napisałam, że jeżeli nie dostanę dzisiaj wiadomości to złożę oficjalną skarge do banku. Rano przeczytałam krótką wiadomość "Dokumenty zostały wysłane". Sukces. Odpisałam, że potrzebuję informacji, kiedy dokładnie to się odbyło. W odpowiedzi znowu krótka wiadomość: 24 maja. Ręcę mi opadły bo to oznaczało, że dokumenty zostały wysłane dopiero po mojej telefonicznej interwencji. Każdy dzień zwłoki banku w przygotowywaniu dokumentów, przesłaniu ich dalej czy też w innych sprawach powoduje, że jesteśmy stratni gdyż płacimy wyższe odsetki od kredytu. Najgorsze, że nic nie możemy na to zrobić. Tylko pisać skargi, na które i tak nikt nie odpowiada. Wynik całej tej sprawy jest taki, że kolejne umowy kredytowe mamy podpisane z innym bankiem. Bank stracił dobrego klienta, który rokrocznie zaciąga kilka kredytów i co ważne spłaca je w terminie. Działania pracowników przyniosły szkodę zarówno nam jak i samemu bankowi. Gratuluje takiego podejścia do klienta.

Iskierka_1

11.06.2010

Placówka

Bydgoszcz, Focha 12

Nie zgadzam się (20)
Profesjonalna i miła...
Profesjonalna i miła obsługa, wnętrze pozwalające czuć mi się komfortowo. Czas załatwiania mojej sprawy optymalny. Odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania profesjonalne i dające mi poczucie troski o moje dobro. Doradztwo poprowadzenia mojej sprawy pozwala mi na przekonanie, żejestem we właściwym miejscu we właściwym czasie. Polecam tą placówkę

Tomasz_1074

28.04.2010

Placówka

Częstochowa, Dąbrowskiego

Nie zgadzam się (21)
Zainteresowany byłem kredytem...
Zainteresowany byłem kredytem hipotecznym. Był to drugi bank , który odwiedziłem w związku z kredytem. Zarówno wygląd budynku, w którym znajduje się bank, jak i wygląd we wewnątrz banku w najwyższym standardzie. Podobnie wygląd personelu bardzo estetyczny. Bank oferował jedne z najkorzystniejszych warunki uzyskania kredytu. Jednak przy niektórych pytaniach doradca nie był pewien odpowiedzi, co świadczy o braku kompetencji, a co najmniej braku doświadczenia z tym produktem. Zostało to zrekompensowane propozycja oddzwonienia z odpowiedzią na moje pytania. Dodatkowo bank posiada duże restrykcje dotyczące posiadanych dochodów w porównaniu z ofertą innych banków. Niemniej jednak promocja na kredyt bez prowizji jest korzystna.Uważam jednak że obsługa była fachowa i rzetelna, o czym świadczy propozycja kontaktu ze mną z odpowiedzią na kwestie wątpliwe.

zarejestrowany-uzytkownik

21.01.2010

Placówka

Zielona Góra, Kupiecka 93

Nie zgadzam się (24)
Podczas załatwiania dokumentów...
Podczas załatwiania dokumentów niezbędnych do kredytu Pani wykazała się pełnym profesjonalizmem. Mimo iż wszystkie dokumenty nie były do końca zgodne z wymogami banku (przekroczone terminy ważności) to zarejestrowała mój wniosek informując mnie, że prawidłowe dokumenty trzeba będzie dostarczyć prawidłowe dokumenty. Niestety na tym plusy się kończą. Pani miała do mnie zadzwonić wcześniej (raz nie mogłem rozmawiać), lecz tego nie zrobiła. Musiałem sam się pofatygować do banku w celu zaczerpnięcia informacji.

Marcin_239

17.12.2009

Placówka

Bydgoszcz, Focha 12

Nie zgadzam się (21)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy ubioru pracowników banku. Każda z pań ubrana jest inaczej. Wygląda to mało profesjonalnie wręcz powiedziałabym jest niechlujne. Mini spódnice i wycięte dekolty czy agresywny makijaż nie kojarzy się z profesjonalnym bankowcem.

Dorota_361

10.11.2009

Placówka

Rybnik, rynek 13

Nie zgadzam się (28)
W dniu 30.09.2009...
W dniu 30.09.2009 zadzwoniłam na infolinię banku w celu sprawdzenia stanu konta. Pierwsza próba połączenia ok. 30 min. wcześniej skończyła się niepowodzeniem. Myślę, że mogła to być awaria, ponieważ rozłączało rozmowę w połowie komunikatu o nagrywaniu rozmów. Przy drugiej próbie połączenia udało mi się dodzwonić. Najpierw automat informuje o promocji lokaty, oraz podaje opcje obsługi poszczególnych produktów przez automatyczny system telefoniczny, po wybraniu 0 mogłam się połączyć z pracownikiem. Pracownica bardzo miło mnie powitała i zapytała w czym może pomóc. Poinformowała mnie, że chwilę to potrwa, ponieważ musi się zalogować do systemu, następnie zidentyfikowała moje dane zadając kilka pytań, które mają zapewnić bezpieczeństwo. Po etapie weryfikacji danych zapytała czy chcę poznać tylko stan konta czy też sprawdzić operacje na koncie. Po mojej odpowiedzi podała mi stan konta i bardzo uprzejmie się pożegnała.

Anna_44

01.10.2009

Placówka

Nie zgadzam się (19)
Placówkę banku DnBNord...
Placówkę banku DnBNord odwiedzilam w celu zapoznania się z dostępnymi ofertami. Po wejściu do punktu zostałam przywitana , a następnie zaproszona do stanowiska obsługi.Konsultant podczas rozmowy zadawał kluczowe pytania aby dobrać ofertę dopasowaną do moich potrzeb. Pracownik wyrażał sie jasnym, prostym językiem, nie używając przy tym żargonu zawodowego. Zaangażowany w obsługę oraz sprzedaż. Wypowiedzi były jasne oraz klarowne. Mimo wysuwanych obiekcji,konsultant potrafił odeprzec je stawiając kontrargumenty. Wiedza oraz kompetencje pracowników na dobrym poziomie.Znajomość produktów firm konkurencyjnych. Jednak, na koniec rozmowy zostałam pożegnana w sposób nie znajomy mi. Miejsce obsługi estetyczne , zadbane .Brak większej liczby miejsc siedzących. Pomieszczenie klimatyzowane.Wygląd pracowników odpowiedni.

zalogowany_użytkownik

08.08.2009

Placówka

Jawor, Rynek 1-5

Nie zgadzam się (18)
Moje spostrzeżenia dotyczące...
Moje spostrzeżenia dotyczące tego banku przekazuję jako pracownik firmy, która ma obecnie okazję korzystać z kredytów tego banku. Współpraca mojej firmy z tym bankiem trwa od 2004 roku. Rokrocznie bank udziela nam około 3 kredytów. Problem w tym, że za każdym razem podpisujemy umowy z innym oddziałem banku. Oczywiście ma to swoje późniejsze konsekwencje. Korespondencja dotycząca zarówno uruchomienia jak i spłaty kredytów jest wysyłana w różne miejsca, co oznacza, że musimy pamiętać z jakim oddziałem jaka umowa została podpisana. Poza tym sprawozdania kwartalne wysyła się też do różnych oddziałów. Mamy nadzieję, że kiedyś nadejdzie taki dzień iż wszystkie dane będziemy wysyłać w jedno miejsce a bank sam porozdziela dokumenty tam gdzie trzeba. Zwłaszcza, że ostatnio otrzymaliśmy informację iż ma się nami zaopiekować oddział banku w Bydgoszczy. Informacja ta zjawiła się nagle wraz z wizytą (niezapowiedzianą) pracownika banku w naszej firmie. Podczas rozmowy z tym pracownikiem poprosiłam by została do nas wysłana listem informacja o tym, że wszystkie umowy przejął oddział w Bydgoszczy i wszelkie zapytania oraz dokumenty mamy wysyłać teraz do tego oddziału. Pracownik odpowiedział, że nie ma najmniejszego problemu. Minęły 2 miesiące. Informacja do nas nie doszła, za to ponownie odwiedził nas (oczywiście niezapowiedziany) pracownik banku DNB oddział w Bydgoszczy. Nie potrafił mi wyjaśnić dlaczego nie dostaliśmy jeszcze żadnej informacji. Podczas spotkania omówiliśmy szczegóły uruchomienia kredytu z ostatnio podpisanych umów. Pracownik powiedział, że wszystkie techniczne aspekty uruchomienia kredytu zostają tak jak do tej pory. W dniu 14 maja wysłaliśmy do banku DNB Nord oddział w Bydgoszczy dyspozycję uruchomienia kredytu wraz z oryginałami faktur od usługobiorcy na rzecz którego ma być dokonany przelew. Termin płatności wskazaliśmy na 20 maja 2009. W dniu 21 maja otrzymałam kopertę, w której znajdowały się wszystkie dokumenty jakie wysłaliśmy do banku. Wraz z dokumentami nie znalazłam żadnego pisma przewodniego. Zdziwiłam się trochę ale uznałam, że wszystko jest w porządku i przelew został zrealizowany. Do czasu kiedy to 25 maja otrzymałam maila od pracownika banku, że w związku ze złożoną dyspozycją bank prosi o uzupełnienie dokumentów, które są wymagane zgodnie z umową oraz ponowne przesłanie dyspozycji na druku bankowym. W odpowiedzi napisałam maila z kilkoma pytaniami: Czy przelew został zrealizowany na rzecz usługobiorcy? (płatność wyznaczona na 20 maja a mamy 25 maja) Dlaczego nie dostaliśmy bankowego druku dyspozycji zanim złożyliśmy nasze dokumenty? Dlaczego mamy ponownie składać dokumenty wymagane przy uruchomieniu kredytu skoro zrobiliśmy to podczas podpisywania umowy i mamy potwierdzenie, że bank je otrzymał. Czy pracownik zdaje sobie sprawę, że na odpis KW trzeba czekać około miesiąca i opóźni to zapłatę dla usługobiorcy. I wreszcie, skoro już w marcu oddział w Bydgoszczy przejął nasze umowy, to dlaczego do tej pory nikt nie przejrzał dokumentacji i nie poinformował nas o ewentualnych brakach. Mamy koniec maja czyli było ponad 2,5 miesiąca na załatwienie wszystkich rzeczy. Dlaczego nasza firma jest karana za niedociągnięcia leżące po stronie banku. W odpowiedzi otrzymałam maila, że procedury są procedurami i nic na to nie można zrobić. Resume z tego wydarzenia: kolejne umowy podpiszemy z innym bankiem, który szanuje czas i pieniądze swoich klientów.

Iskierka_1

27.05.2009

Placówka

Bydgoszcz, Focha 12

Nie zgadzam się (22)
Wizyta w placówce...
Wizyta w placówce celem założenia lokaty bankowej. Pracownica była miła i kompetentna. Wyczerpująco udzielała informacji. Niestety wyszła z kserokopią moich dokumentów na ok. 10 minut i nie wiedziałem w jakim celu, ile czasu to potrwa... Zabrakło mi podumowania wizyty, to ja musiałem więcej pytać o funkcjonalność konta do lokaty, koszty, przebieg procesu założenia lokaty...

zarejestrowany-uzytkownik

27.05.2009

Placówka

Warszawa, Postępu 15A

Nie zgadzam się (23)
Treść obserwacji usunięta...
Treść obserwacji usunięta na podstawie art. 14 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Jasiu

05.01.2009

Placówka

Rawicz, Rynek 13

Nie zgadzam się (17)
Treść obserwacji usunięta...
Treść obserwacji usunięta na podstawie art. 14 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Jasiu

05.01.2009

Placówka

Gostyń, Rynek 6

Nie zgadzam się (20)
Treść obserwacji usunięta...
Treść obserwacji usunięta na podstawie art. 14 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

zarejestrowany-uzytkownik

17.12.2008

Placówka

Warszawa, Nowogrodzka 22

Nie zgadzam się (26)
Treść obserwacji usunięta...
Treść obserwacji usunięta na podstawie art. 14 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

anonim

10.12.2008

Placówka

Kozienice, Radomska 43

Nie zgadzam się (20)
Treść obserwacji usunięta...
Treść obserwacji usunięta na podstawie art. 14 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Apacz

29.11.2008

Placówka

Warszawa, Płowiecka 85

Nie zgadzam się (27)

DnB Nord

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż DnB Nord?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

OK.
Tak sobie.