dino

(3.86)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (647 z 1373)

Świeże mięsa i...
Świeże mięsa i wędliny. Miła i pomocna obsługa. Świeże artykuły i konkurencyjne ceny. Trochę mały parking problem z zaparkowaniem.

jedrzejek112

27.09.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Miło czysto i...
Miło czysto i sprawnie ceny przystępne

Klient_HcUR2

20.09.2022

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 50

Nie zgadzam się (0)
Miło czysto i...
Miło czysto i sprawnie. Pani na mięsnym uśmiechnięta. Polecam

Annas

06.09.2022

Placówka

Przasnysz, Wiejska 3

Nie zgadzam się (0)
Podczas wizyty w...
Podczas wizyty w sklepie drzwi wejściowe i podłoga były brudne, jakość owoców była niezadowalająca. Kasjer był miły uprzejmy i pomocny. Wizytę w sklepie oceniam na 3

Klient_a2Y5L

18.08.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jestem szczerze pozytywnie...
Jestem szczerze pozytywnie zaskoczony tym, co ma do zaoferowania market Dino. Niby niepozorny sklep, bardzo szeroko dostępny w większości miast, a jednak posiada bogate wnętrze jak i asortyment. Wiele promocji niejednokrotnie przykuwa oko oraz oferta dla mnie najbardziej potrzebnych artykułów jest równie bardzo bogata. Nie mogę narzekać jednak również i na ceny, ponieważ przychodząc z nie dużym zapasem gotówki do sklepu, mogę wykonać zakupy, których ilość w pełni mniej zadowala. Minusem jednak (przynajmniej w markecie do którego przychodzi mi uczęszczać) jest obsługa, która niejednokrotnie nie jest w stanie poradzić sobie z danym im zadaniem opiekowania się sklepem. Długie kolejki na niemal połowę sklepu są tam codziennością, tak samo "proszenie się wręcz" o to, by zostać obsłużonym na dziale mięsnym. Jednakże pomiajac te niedociągnięcia, pracownice w markecie trzymają się zasad etyki oraz są bardzo kulturalne.

WiktorS

17.08.2022

Placówka

Ścinawa, Rynek 7

Nie zgadzam się (0)
Świetna obsługa, szybkie...
Świetna obsługa, szybkie kasjerki i fajny towar! Polski sklep w którym pracują naprawdę sympatyczne osoby.

KarolinaBe

15.07.2022

Placówka

Busko-Zdrój, Wojska Polskiego 90A

Nie zgadzam się (0)
Nieduży market ze...
Nieduży market ze średnią ilością asortymentu. Obsługa marketu wyrabia się jak może, aczkolwiek widać braki w ilości pracowników. Kosze i koszyki w stanie dobrym. Parking czysty. Dział warzywno-owocowy zadbany, brak starych produktów. Dzieł mięsny bez zastrzeżeń.

MagdaZwiedza

10.07.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przytulne sklepy
Bardzo przytulne sklepy

Klient_numo

09.07.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sklep przeznaczony dla...
Sklep przeznaczony dla klientów rolniczych. Miła obsługa.

Jolanta_631

09.07.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Braki podstawowych produktów,...
Braki podstawowych produktów, kompletna dezorganizacja w sklepie który odwiedziałem

Klient_vkQlI

08.07.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj poszłam zrobić...
Wczoraj poszłam zrobić zakupy w Dino w Tleniu, jak codzien, sklep był czysty, jednak kiedy stałam w kolejce po mięso druga, to stałam i stałam, to samo przy kasie było w kolejce po dwóch stronach po pięć osób, a po podejściu do kasy po raz trzeci dzień z rzędu usiłowałam kupić towar z przeceny twaróg, pani wzywała panią kierownik, po czym stwierdziła że nie można sprzedać tego przecenionego twarogu z naklejka bo nie jest wprowadzony i wyszło ze nie jest wprowadzony do systemu, co nigdy nie miało miejsca w Dino w Osiu czy w innym Dino w pobliżu. Pytam o co chodzi? Ponadto odkryłam równie, że ceny nie są na bieżąco aktualizowane. Kto jest za to odpowiedzialny, bo ja jako klient mam odliczoną gotówkę i chce wiedzieć wcześniej za co ile płacę. Chciałabym się dowiedzieć, czy tam jest potrzebne przeprogramowanie kas czy ktoś w tym sklepie kładzie lachę na aktualizację cen. Ponadto byłam zdziwiona równiez taka sytuacją, że jedna z młodych pracownic od rana na cały sklep informowała, że ona dzisiaj o piętnastej punktualnie idzie do domu, ledwo co otwarty sklep i praca, to pani już idzie do domu. To w duchu sobie pomyślałam, po co przychodzi? Może pieniądze spadają z nieba.? Swoje prywatne opinie to pracownik ma prawo mieć, a nie musi ich wykrzykiwać przy klientach!! Ogólnie jestem zadowolona z tego sklepu, ale za ten towar z przeceny, aktualizację cen i szybkość obsługi niestety 2.

Anna_149

01.07.2022

Placówka

Tleń, Bydgoska 16a

Nie zgadzam się (0)
Pracownicy mili i...
Pracownicy mili i kompetentni, dostęp do produktów dobrej jakości, świeże warzywa i owoce. Utrzymamy porządek w całym sklepie.

Klient_Gc7vg

30.05.2022

Placówka

Kobyla Góra, Sikorskiego 4

Nie zgadzam się (0)
Pani która była...
Pani która była na kasie , była bardzo wolna w obsłudze klienta , duże kolejki , nie zawołała drugiej sprzedawczyni aby obluznic kolejkę , nie przejmowała się że jest taka duża kolejka, powoli obsługiwała 2 razy pytając czy dana osoba ma tyle bułek co mówiła

Niezweryfikowany Klient_zfU0

10.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W dniu 23.04.2022r....
W dniu 23.04.2022r. o godz. 10,45, będąc w tym markecie. zauważyłem niecodzienną sytuację. Pracownik ochrony w czarnym umundurowaniu służbowym wkładał bułki do pieca. Nie od tego jest ochrona w sklepie. Widok ten był bardzo żenujący i wpływający w znacznym stopniu na autorytet i rangę pracownika ochrony, tym bardziej na firmę, którą on reprezentuje. Widocznie dla firmy Dino nie jest istotny porządek w sklepie i zapobieganie kradzieżom. Nasuwa się też pytanie, czy w ogóle pracownik ochrony miał stosowne badania i zezwolenie na pracę przy otwartych produktach spożywczych. Jeżeli czynił to wtedy otwarcie, to należy też przyjąć, że czynił tak już wiele razy.

niezalogowany-uzytkownik

27.04.2022

Placówka

Świebodzin, Łużycka 5

Nie zgadzam się (0)
Personel opieszały, nie...
Personel opieszały, nie pomocny. Porozstawiane palety utrudniające dostęp do półek, kolejki do kasy.

yaqza88

24.04.2022

Placówka

Radziechowy , Główna 1526

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj, przed zamknięciem...
Wczoraj, przed zamknięciem sklepu, tj ok godz 22,30 robiłem spore zakupy w placówce przy ul, Korczak, Dwie Panie, które obsługiwały kasę, w uprzejmy, miły i sprawny sposób, przeprowadziły obsługę, chce się wracać, i polecać. Grzegorz

Niezweryfikowany Klient_BO7I

12.04.2022

Placówka

Kalisz, Korczak 3

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa.Dobrze...
Bardzo miła obsługa.Dobrze zatowarowany sklep.

Klient_1yII

05.04.2022

Placówka

Konin, Dworcowa

Nie zgadzam się (0)
Bardzo mały ciasny...
Bardzo mały ciasny sklep. Etykiet pod towarem brakuje, albo są nie do tego produktu co powinny być. Sklep widać, że zatrzymał się w PRL’U o czym świadczy wystrój i brak jakichkolwiek remontów. Nie ma też wagi, na warzywach ani nigdzie w sklepie, aby zważyć sobie warzywa, czy owoce. Na duży minus brak kas samoobsługowych .Jedna czynna kasa „główna” kolejka dosyć duża, pomimo dzwonienia po drugiego kasjera nikt nie przyszedł wiec trzeba liczyć się z tym, że trzeba też tam swoje wystać. Miny grobowe pracowników sklepu, tak jakby pracowali tam „za karę”.

niezalogowany-uzytkownik

11.03.2022

Placówka

Wrocław, Ciepła 9-11

Nie zgadzam się (0)
Sklep duży, ale...
Sklep duży, ale panuje w nim duży nieład. Wygląda, jakby był przeznaczony do likwidacji- mnóstwo nierozpakowanych palet z towarami, bez oznaczeń cenowych. Na dziale z owocami i warzywami bałagan, niektóre owoce i warzywa są nieświeże, zauważyłam pleśń na winogronie. W chłodniach z mięsem można wyczuć nieprzyjemny zapach. Obsługa uprzejma, brak kolejki do kasy.

Niezweryfikowany Klient_CEnh

09.03.2022

Placówka

Bydlin, Olkuska 24b

Nie zgadzam się (0)
Sklep Dino nie...
Sklep Dino nie tylko jest fajnym,czystym i przejrzystym sklepem ale on-line można wszystko z nimi załatwić

Paulina_1714

18.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

dino

W 1999 roku powstał pierwszy sklep Dino w Polsce. Przedsiębiorstwo oparte jest na polskim kapitale, a jego ideą jest „bycie najbliżej Ciebie”. Obecnie sklepy znajdują się na terenie dwunastu województw w Polsce, a ich ilość przekroczyła już 1000 punktów. Jest to najszybciej rozwijająca się sieć supermaktetów na terenie kraju. Celem firmy jest dążenie do najwyższej świeżości i jakości oferowanych produktów. W ofercie znajdują się artykuły spożywcze, chemiczne oraz kosmetyczne.

Dane firmy

Krotoszyn

Krotoszyn, Ostrowska 122

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż dino?

Ktoś 11 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Świeże mięsa i...
Świeże mięsa i wędliny. Miła i pomocna obsługa. Świeże artykuły i konkurencyjne ceny. Trochę mały parking problem z zaparkowaniem.
Zgadzasz się?