Apteka Cef@rm

(4.00)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1 z 5)

Pokaż wszystkie opinie

Apteka Cef@rm 36,6...
Apteka Cef@rm 36,6 na ulicy Rozłogi 8 nigdy mnie nie zawiodła. Pomocni i mili pracownicy, duży asortyment i nie wygórowane ceny. Jedyna wadą jest przestarzały wygląd w środku jak i na zewnątrz. Czasami zdarzają się dłuższe kolejki lecz tak jest w każdej aptece. Z czystym sumieniem mogę polecić tą placówkę.

AdrianD

11.01.2024

Placówka

Warszawa, Rozłogi 8

Nie zgadzam się (0)

Apteka Cef@rm

Dane firmy

Olecko

Olecko, Składowa6

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Apteka Cef@rm?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Apteka sama w...
Apteka sama w sobie jest w porządku. Ceny leków są raczej zbliżone do innych placówek. Zdarza się że nie ma konkretnego leku, jednak jest on zamawiany i za kilka dni można go odebrać stacjonarnie. Czystość i dostępność wolnego miejsca jest w porządku. Za każdym razem wychodziłam z apteki z neutralnym nastawieniem. Niestety moje zdanie zmieniło się po spotkaniu z jednym z farmaceutów. Lek którego nie chciałam (zamiennik), został mi przez niego naliczony bez słowa wyjaśnienia - podał jedynie jego cenę, która pojawiła się już na terminalu. Kiedy zapytałam, czy istnieje tańsza opcja, spotkałam się z niechęcią i wyraźną frustracją z jego strony, jakby sprawienie, by poszukał innego leku, było ogromnym problemem. Pojawiły się również niemiłe komentarze o moim nadmiernym niezdecydowaniu itp. Niestety po tym incydencie uznałam, że wolę dopłacić kilka złotych w innej aptece, ale mieć pewność, że zostanę potraktowana z szacunkiem. Do tego miejsca już nie wrócę. Dodam tylko, że nigdy nie zostałam tak potraktowana przez pozostałych pracowników.