Zdecydowanym atutem jest ogromna oferta produktów: ilość i różnorodność ubrań, butów, zabawek... Obsługa jest umiarkowana. Niektóre towary wyceniają tak wysoko jakby wcale nie chcieli ich sprzedać. Ale można trafić perełki.
Ogromny sklep z odzieżą używaną, w którym można znaleźć wszystko. Przeważnie jest wielu klientów, na szczęście jest kilka przymierzalni. Niestety ceny już nie są takie niskie jak kiedyś. Pracownicy zawsze pomogą, odpowiedzą na pytania dotyczące promocji. Sympatyczni kasjerzy.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.