Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy

(4.45)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 30)

Dzisiaj udałam się...
Dzisiaj udałam się do Banku Spółdzielczego w Murowanej Goślinie aby zapłacić rachunek. Przed budynkiem jak i w środku było czysto, okna były pootwierane, dzięki czemu nie było duszno. Szybko zapłaciłam rachunek i opuściłam bank. Zawsze gdy jestem w tym banku, podczas obsługi czuję się doceniona jako klient. Widać, że duży nacisk jest na obsługę klienta. Polecam

klient_101

12.06.2015

Placówka

Murowana Goślina, Poznańska 12

Nie zgadzam się (0)
Zawsze płacę w...
Zawsze płacę w tym banku opłaty związane z posiadaniem psa. Jest tam bardzo miła obsługa i nie trzeba długo na nią czekać. Panie zawsze są miłe i uśmiechnięte. Panuje porządek. Polecam!!!!!!!!!!!!!

klient_101

20.02.2015

Placówka

Murowana Goślina, Poznańska 12

Nie zgadzam się (0)
Bank znajduje się...
Bank znajduje się w strategicznym miejscu koło Urzędu Miasta i Gminy Murowana Goślina. Pomieszczenie jest dość jasne i przestronne, choć warto by odświeżyć ściany i ogólny wystrój oddziału. W banku mieszczą się 2 kasy i 2 miejsca do bezpośredniej obsługi klienta. Męcząca była dla mnie dość długa procedura uiszczania opłaty. Najpierw musiałam się zarejestrować w stanowisku obsługi klienta (drugi koniec pomieszczenia), a dopiero po tym wrócić do kasy. Zastanawiam się, czemu ma służyć to mnożenie formalności. Dużym ułatwieniem były dla mnie wyeksponowane wzory poprawnego wypełnienia formularzy oraz znajdujący się nieopodal stolik i sprawne długopisy. Przed okienkiem kasy znajduje się tabliczka, na której widnieje ciekawe hasło "Pieniądz jest sprawą osobistą. Proszę zachować strefę intymności." Szkoda, że kilka literek się odkleiło, czyniąc z tego ciekawego i w bankach ważnego hasła swoisty kalambur dla oczekujących petentów, ale może dzięki temu zapamiętałam je i ja!

Joanna_292

07.04.2009

Placówka

Murowana Goślina, Poznańska 12

Nie zgadzam się (23)

Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Dobrze.
Bardzo dobrze.