CONCORDIA Polska

(3.19)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 20)

Słabo. nie mam...
Słabo. nie mam przekonania co do firmy a jakość- jest standardowa nie wykracza poza schemat

zarejestrowany-uzytkownik

14.11.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
-Maksymalny wiek samochodu...
-Maksymalny wiek samochodu dla ubezpieczenia Auto-Casco to 12 lat (dwa lata więcej niż u konkurencji); -Bezpłatna pomoc na miejscu wypadku np. przy spisywaniu oświadczenia lub podczas szukania stacji paliw, warsztatu itp.; -Niska cena ubezpieczeń; -Brak możliwości ubezpieczenia samochodów typu kabriolet ani aut wyprodukowanych w Ameryce Północnej! (w zakresie Auto-Casco); -Brak możliwości obliczenia składki przez internet; -Assistance pokrywa koszty wynajęcia samochodu zastępczego, ale.. nie pokrywa kaucji za wynajem Grupa Concordia nie każdemu jest jeszcze znana - mimo kilku lat na rynku ich baza klientów jest jeszcze niewielka. Okazuje się jednak, że liczy się nie ilość - lecz jakość, czym Concordia Group może się pochwalić.

Marta_863

23.11.2010

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Z firmą Concordia...
Z firmą Concordia Polska zetknąłem się już ok. 6 lat temu kiedy pierwszy raz skorzystałem z ich usług jako uczeń. Gimnazjum, Potem Liceum, aż do teraz na końcu Policeach. Firma prowadzi usługi ubezpieczeniowe dla osób inwidualnych, firm i dla spółek i organizacji jak np. szkoła publiczna. W Swoim zyciu miałem wiele wypadków i wiele razy korzystałem z procedury wypłacenia odszkodowania od firmy. Jestem dość zadowolony bo może i jestem ubezpieczony i nich na 5000 PLN ,ale za to nie myślę o składkach itp. rzeczach (płaciłem tylko na początku symboliczne 20zł za ubezpieczenie- poprzez pośrednictwo w Mojej szkole policealnej). Moze to niski próg ubezpieczeniowy ale zawsze jest. Procedura wypłacania odszkodowania też nie jest dość trudna - formularz firmy + orzeczenie lekarskie o przykładowym złamaniu lub uszczerbku na zdrowiu. I odszkodowanie już w ciągu paru tyg. było przysyłane na adres domowy więc to jest wdł. mnie minimum formalności. Daje firmie Concordia ocene +3 za małą składke ubezpieczeniową i prostą procedurę odszkodowania.

Rishard

28.12.2008

Placówka

Nie zgadzam się (20)

CONCORDIA Polska

Concordia Ubezpieczenia od ponad 20 lat dba o kompleksową ochronę ubezpieczeniową osób prywatnych i firm. W jej portfolio znajdują się produkty stworzone z myślą o rolnikach, klientach indywidualnych i przedsiębiorcach. Concordia współpracuje z ponad 2000 pośredników na terenie całego kraju. Liczne nagrody i wyróżnienia otrzymane przez firmę Concordia to gwarancja najwyższego standardu obsługi. Firma utrzymuje wysokiej jakości standardy od momentu przekazywania informacji o produktach aż do obsługi posprzedażowej.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż CONCORDIA Polska?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacja!