Super Sam

(3.74)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (10 z 17)

Czysty sklep, towar,...
Czysty sklep, towar, których kupiłam w dobrej cenie, niestety niemiła obsługa kasowa.

AgaB

09.03.2015

Placówka

Warszawa, Puławska 131

Nie zgadzam się (0)
Świeże pieczywo, czysty...
Świeże pieczywo, czysty sklep, miła obsługa.

AgaB

06.03.2015

Placówka

Warszawa, Puławska 131

Nie zgadzam się (0)
Przystępna cena, miła...
Przystępna cena, miła obsługa tak na stoisku jak i na kasie, brak kolejek.

AgaB

03.02.2015

Placówka

Warszawa, Puławska 131

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa. Brak...
Miła obsługa. Brak w towarze. Wysokie ceny.

AgaB

28.01.2015

Placówka

Warszawa, Puławska 131

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór asortymentu....
Duży wybór asortymentu. Zawsze świeże produkty. Można tu znaleźć ciężko dostępne towary. Dużo przestrzeni pomiędzy półkami i produkty zawsze ładnie uporządkowane zapewnia wygodę zakupów. Bardzo miły i pomocny personel. Rzadko kiedy zdarzają się kolejki przy kasach.

Karolina_1778

10.06.2014

Placówka

Warszawa, Puławska 131

Nie zgadzam się (0)
Personel stara się...
Personel stara się jasno i rzeczowo odpowiadać na pytania klienta, ale jego wiedza jest niewielka. Personel na stoisku mięsnym nie posiada czepków osłaniających włosy, personel nawet nie upina włosów. Ceny towarów zróżnicowane, mała różnorodność produktów. Częsty brak kasjerki na stanowisku pracy, przez co zostaje wydłużony czas obsługi. Miejsce obsługi często zastawione koszykami.

Urszula_410

04.02.2013

Placówka

Błażowa, 3 maja 2

Nie zgadzam się (0)
Świetne miejsce nie...
Świetne miejsce nie tylko na drobne zakupy. Sklep samoobsługowy, obsługa bardzo miła. Aż chce się w takim sklepie robić zakupy. To jakby mniejszy hipermarket, w którym jest bardzo duży asortyment. Nie jest ciasno, nie jest brudno i do tego całkiem tanio. Ceny są przystępne. Nie trzeba stać w kolejce do kasy, bez tłoku. Można podjechać samochodem, gdyż zapewniony jest parking na 120 miejsc.

Szamanka

26.06.2012

Placówka

Warszawa, Puławska 131

Nie zgadzam się (0)
Sklep prosty i...
Sklep prosty i przyjazny klientom. Wszystkie działy są starannie oznaczone, tak aby się nie pomylić. Znajdują się tam najpotrzebniejsze rzeczy, wszystko jest przejrzyście poukładane, promocje są bardzo wyróżniane. Obsługa jest bardzo miła, przeszkadza jedynie bardzo duży ruch. W sklepie było czysto .

zarejestrowany-uzytkownik

10.06.2012

Placówka

Bielsko-Biała, Cyniarska 11

Nie zgadzam się (0)
Sklep zadbany,czysty ,z...
Sklep zadbany,czysty ,z mila obsluga na kasie:)Wiele do zyczenia pozostawia stoisko z wedlinami i serami:(Resztki skrojonych wedlin i9 serow,a jak sie zamowi jakies ktore sa nie rozpoczete to Panie na miesnym krzywia sie,tak jakby zalezalo im by sprzedac stare ktore sa od wczoraj:(albo jakby juz sie spieszyly do domu i nie zalezy im na klientach:(smutne,bo fajne delikatesy z ciekawym i duzym asortymentem,W ocenie organizacjia i czas obslugi sa brane glownie pod uwage osoby pracujace na stanowisku wedli i nabialu:(

Artur_220

11.11.2009

Placówka

Warszawa, Puławska 131

Nie zgadzam się (18)
W Super Samie...
W Super Samie robię zakupy od około roku. Sklep ma bardzo dobrą lokalizację - blisko metra, przystanków autobusowego i tramwajowego, łatwo także do niego dojechać samochodem i zawsze jest wolne miejsce na parkingu zewnętrznym. Pomimo, iż nie jest to wielki sklep, posiada on toaletę, również dla osób niepełnosprawnych (w dodatku czystą i w łatwym do zlokalizowania miejscu), ponadto z udogodnień: automatycznie otwierane drzwi i brak przeszkód dla wózków. Personel bardzo miły i stara się być pomocny, choć nie zawsze to się udaje, czasami wychodzi brak wiedzy, natomiast dużym plusem jest atmosfera w sklepie, można ją nazwać rodzinną, po roku tam chodzenia czuję się rozpoznawalna i obsługiwana indywidualnie. Personel wygląda schludnie (nosi firmowe fartuchy) na stoiskach gdzie towar jest podawany, personel ma spięte włosy i czepki na głowach, mięso i sery krojone są w foliowych rękawicach. Oferta jest bardzo bogata i momentami wyszukana, dosyć dobrze wyeksponowana, o wysokiej jakości - co wraz z lokalizacją wpływa na cenę, która jest średnio o 15% wyższa niż hipermarketach typu Carrefour lub Real. Nie ma problemu ze reklamacją czy zwrotem towaru. Czas obsługi jest poprawny, czasami na stoisku z ciastami nikogo nie ma i trzeba chwilkę zaczekać. Sklep jest schludny i dobrze utrzymany

Martyna_98

02.10.2009

Placówka

Warszawa, Puławska 131

Nie zgadzam się (29)

Super Sam

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Super Sam?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Przeciętnie.
OK.