SMAR

(3.09)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6 z 19)

Filtr kabinowy który...
Filtr kabinowy który kosztuje w innych sklepach 52-56 zł sprzedał mi sam właściciel za 96 zł. W przypadku złożenia reklamacji stwierdził że policzył z montażem i może mi oddać 20 zł. Próbowałem zwrócić filtr nawet nie rozpakowany to odmówił że względu że nie bo nie. Totalna zarozumiałość i brak szacunku dla klienta.

Niezweryfikowany Klient_mz7v

18.11.2020

Placówka

Mielec, Wolności 1

Nie zgadzam się (0)
Obsługa wprowadza w...
Obsługa wprowadza w błąd odnośnie czasu oczekiwania i bez kolejki przepuszcza "znajomków". Z pół godziny oczekiwania zrobiły się dwie godziny.

Niezweryfikowany Klient_fsEW

01.08.2020

Placówka

Mielec, Wolności

Nie zgadzam się (0)
Dojazd do tej...
Dojazd do tej firmy jest łatwy, i dobrze oznaczony dużym szyldem. Miejsca parkingowego było pod dostatkiem.W szybkim czasie podeszła do mnie Pani kasjerka i zapytała o cel przybycia, powiedziałam że chciałabym wymienić olej oraz filtry. Wykazała się ona dobrą wiedzą produktową i dużym zaangażowaniem, od razu poprosiła jednego z mechaników aby zajął się moim autem. W tym czasie Pani która mnie obsługiwała zaproponowała kosmetyki samochodowe - była bardzo rzeczowa, służyła radą oraz zainteresowaniem. Byłam bardzo miło zaskoczona iż cała wymiana trwała ok 20 minut. Cena usługi została skalkulowana bardzo dobrze. Naprawdę solidna firma - godna polecenia.

krysia_3

22.02.2011

Placówka

Mielec, Wolności

Nie zgadzam się (7)
Za wymianę oleju,...
Za wymianę oleju, na olej półsyntetyczny firmy ELF oraz wymianę filtra oleju zapłaciłem 111.30 zł. Dodam, że do mojego auta „wchodzi” około 5,5 litra oleju. Ja za te 111.30 dostałem jeszcze 1l na ewentualne dolewki. Obsługa dość profesjonalna. Mechanik niestety próbował mi w jednym momencie udowodnić, że ma większą wiedzę nt. wymiany oleju ode mnie. Pewnie miał rację, niestety postanowił to udowodnić w dość nieciekawy sposób. Chciałem Mu pomóc i powiedzieć, że do auta wlewa się około 5,5 litra oleju – zapytałem czy patrzył w książkę serwisową ile tego oleju się mieści – usłyszałem odpowiedź „od tego jest bagnet”. Powiedział prawdę, choć w nie najmilszy sposób. Mimo to polecam to miejsce z cała stanowczością.

zarejestrowany-uzytkownik

10.12.2009

Placówka

Mielec, Wolności 1

Nie zgadzam się (22)
Pojechałem do tej...
Pojechałem do tej firmy ponieważ mają jedne z najtańszych materiały i płyny eksploatacyjne do samochodów osobowych. Tak było i tym razem, kupiłem olej do skrzyni biegów za 16zł, na allegro.pl do kupienia ten sam za 13,14zł plus wysyłka. Przed zakupem sprawdziłem na stronie internetowej producenta czy jest to odpowiedni olej dla mojego samochodu. Mimo to postanowiłem potwierdzić to u obsługi. Ku mojemu zdziwieniu zajęło jej to sporo czasu. Sprawdzały to dwie osoby w dwóch różnych katalogach i wyszło im, że według jednego katalogu to olej dla mojego auta a według drugiego nie. Ponieważ wiedziałem, że to dobry olej więc go i tak kupiłem. W takim sklepie obsługa powinna być trochę bardziej kompetentna. Na szczęście nie mogę powiedzieć, że była niemiła. Wręcz odwrotnie, było widać, że chciano mi pomóc tylko po prostu coś nie wychodziło. Mimo to polecam tę firmę.

zarejestrowany-uzytkownik

01.12.2009

Placówka

Mielec, Wolności 1

Nie zgadzam się (39)
Kolega kupił sobie...
Kolega kupił sobie używany samochód. Jak się okazało olej w silniku był przelany. Było go prawie dwa razy więcej niż być powinno. Postanowiłem pojechać z nim do firmy, w której zawsze wymieniam olej i inne płyny eksploatacyjnie oraz filtry w swoim samochodzie. Podszedłem do punku obsługi klienta zapytać co można z tym zrobić. Odpowiedziano mi żebym poszedł do ich mechaników. Tak więc zrobiłem. Konstrukcja silnika pozwala jak się okazało na odsączenie nadmiaru oleju bez konieczności wchodzenia pod auto i spuszczania go z miski olejowej. Mechanik zrobił to szybko, i sprawnie. Po wykonaniu usługi zapytałem ile muszę zapłacić. Usłyszałem, cytuję - „jedź”. Podejrzewam, że zrobiono to dla mnie nieodpłatnie tylko z tego powodu, że jestem stałym klientem i mnie pamiętają. Innej przyczyny nie widzę, przecież stary zużyty olej trzeba gdzieś przechować a potem zutylizować, a to kosztuje. Coś takiego w dzisiejszych czasach to absolutna rzadkość. Mi nie pozostaje nic innego jak polecić ten warsztat.

zarejestrowany-uzytkownik

01.10.2009

Placówka

Mielec, Wolności 1

Nie zgadzam się (17)

SMAR

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż SMAR?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!