Gmail

(4.84)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (51 z 51)

Poczta internetowa działa...
Poczta internetowa działa bez zarzutów. SPAM sam segreguje się w odpowiednie foldery. Prawie nigdy nie trafia do folderu z wiadomościami odbiorczymi. Przejrzysty, uporządkowany, wyraźny profil. Prosty w obsłudze. Wiele dodatkowych opcji. Dodatkowo obsługa dysku w Internecie oraz możliwość zamieszczania zdjęć.

zalogowany_użytkownik

01.07.2015

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Polecam wszystkim korzystanie...
Polecam wszystkim korzystanie z GmailSam się przekonałem Prosta w obsłudze dodatkowo możliwość połączenia kilku kont w jednym naprawdę rewelacja Jestem zachwycony jakością i poziomem tej strony.

Rafał_786

04.11.2014

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Z poczty e-mail...
Z poczty e-mail od Google korzystam już parę ładnych lat i nie zamierzam jak na razie zmieniać jej na żadną usługę poczty elektronicznej.Można z niej korzystać z każdego miejsca na ziemii w którym mamy dostęp do internetu, nie tyko za pomocą komputera ale także poprzez telefony komórkowe, smartfony i tablety, dla których dostępne są dedykowane aplikacje. Na nasze maile mamy do wykorzystania ogromną przestrzeń, która dodatkowo powiększa się w każdej chwili. Gmail jest również wolny od jakiegokolwiek spamu i nie ingeruje w żaden sposób w wysyłane przez nas maile. Na wielki plus zasługuje również możliwość optymalizacji wyglądu poczty w zależności od gustu i szybkości połączenia internetowego klienta.

Jakub_631

09.01.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię usługi...
Bardzo lubię usługi oferowane przez stronę www.gmail.com. Z tej poczty korzystam od kilku lat i pozwala na dobre zarządzanie otrzymywanymi informacjami. Mogę grupować poszczególne wiadomości, określać ich ważność. Ilość spamu została ograniczona do minimum. Lubię stronę również za możliwość przechowywania prywatnych zdjęć, przemyślany kalendarz.

Carlina

27.12.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Posiadam adresy mailowe...
Posiadam adresy mailowe w wielu serwisach, jednak ten jako jedyny jest całkowicie wolny od spamu. Włączając skrzynkę codziennie, mam na niej tylko maile, które mnie interesują - bez zbędnych reklam. Ponadto łatwo ją zsynchronizować ze smartfonem i różnymi serwisami takimi jak chociażby youtube. Dodatkowym atutem jest funkcja czatu, gdy ktoś znajomy jest aktualnie dostępny (zalogowany na gmaila) można z nim czatować. Jeśli poszukujesz poczty, w której właściciel serweru nie bombarduje Cię codziennie informacjami, że można wygrać mikser, to coś dla Ciebie.Polecam z ręką na sercu!

LadyE

05.12.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Najlepsza poczta email...
Najlepsza poczta email jaką miałam. Od niedawna dopiero mam konto na portalu gmail i żałuję, że nie odkryłam go wcześniej. Poczta ta jest szybka, niezawodna, bardzo fajnie można ją skonfigurować, jest bezpieczna, ma dobry filtr spamu i pozwala na przesyłanie dużych załączników. Przede wszystkim jednak nie jest awaryjna.

Marta_1410

06.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Najlepsza poczta internetowa....
Najlepsza poczta internetowa. Prosty, przyjazny interfejs, łatwość poruszania się, czytelność, możliwość dostosowania kolorów do upodobań, duża pamięć, szybkość przesyłania danych. Jest też możliwość chatu, automatyczne zapisywanie adresatów. I co najważniejsze- tu nie przychodzi spam, żadne reklamy i inne śmieci.

Ewelina_973

05.11.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię tę...
Bardzo lubię tę pocztę, już bardzo długo z niej korzystam. Gmail.com wyróżnia się tym, że nie ma tam spamów. Jest to poczta bardzo prosta w obsłudze. Ma dość dobrą pojemność. Jej szata graficzna nie zachwyca, ale dzięki temu poczta jest bardziej przejrzysta. Zaletą jest duża pojemność załączników. Polecam bardzo serdecznie.

Dilo

04.11.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Nie wyobrażam sobie...
Nie wyobrażam sobie innej poczty internetowej, jak gmail.com. Jest bardzo łatwy w obsłudze, mam możliwości nie tylko wysyłania wiadomości, ale i prowadzenie czatu. Z przesyłaniem załączników również nie mam problemów, nawet spora ich ilość przechodzi z łatwością. Dodatkowym plusem, są częstę informację na temat polepszenia konta, z których można skorzystać.

zalogowany_użytkownik

30.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Korzystam z usług...
Korzystam z usług Gmail już od ładnych paru lat i nie narzekam. Jestem w pełni zadowolona z możliwości jakie daje mi Google. Dużo miejsca na wiadomości. Mogę przetrzymywać ważne maile przez miesiące, a nawet lata. Z dnia na dzień poczta się rozwija i widać progres. Z nowszych usług nie korzystam, ponieważ lubię proste, klasyczne rozwiązania, ale cieszę się, że w każdym momencie mogę z nich skorzystać.

ina_2

29.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
używałem tej poczty...
używałem tej poczty od wielu lat. Jest bardzo wygodna i dziecinnie prosta w obsłudze. Posiada niezliczone ilości opcji do ustawienia czyniąc pracę na niej jeszcze bardziej przyjemną i prostą. Zaletą są duże załączniki oraz stale rosnąca pojemność skrzynki. Możliwość opisania maila jako ważnego od poszczególnych osób.

Rafluw

27.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Serdecznie polecam ten...
Serdecznie polecam ten rodzaj skrzynki pocztowej.Testowałem ich parę: onet.pl, wp.pl, interia.pl (najbardziej znane), ale skrzynka mail'owa Google po prostu mnie urzekła. Nie ma bardziej odruchowej jeśli można to tak nazwać w użyciu skrzynki.Poczta ta posiada dobrą "sztuczną inteligencję" - przykładowo gdy napiszesz w liście "załączam/ wysyłam" itp. a nie dołączysz załącznika to pojawi się komunikat ostrzegający: "Napisałeś wyrażenie dołączam, mimo to nie dodałeś żadnego pliku. Jesteś pewny, że chcesz wysłać wiadomość ?"Poczta ma co najmniej 5 Gb rozmiaru (mało kto zapełnia 1Gb skrzynki), linki aktywacyjne (przy rejestracjach na różnych portalach) dochodzą dosłownie w dwie sekundy, poruszanie się po skrzynce jest bardzo proste. Jeśli czegoś nie uda nam się wysłać to zawsze zostanie zapisane do "wersje robocze".Plusem jest, że google swój "tyłek" wsadza wszędzie i jeśli zsynchronizujemy konto facebook, youtube i google to możemy logować się za pomocą jednego hasła i loginu.Ta opinie jest mało mówiąca - musicie wypróbować sami.-Oferta, Cena, Asortyment na +5 ponieważ tak dobra skrzynka nic nie kosztuje (pamiętam, że popularne Polskie portale chciały pieniądze za prowadzenie "lepszej" skrzynki,- organizacja i czas obsługi +5 (patrz wyżej),- wygląd miejsca obsługi +5 (wygląd możesz zmodyfikować sam dając jako tło poczty przykładowo graffiti) od Ciebie zależy jak będzie wyglądać Twoja skrzynka.

zarejestrowany-uzytkownik

22.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
CZytelna, dobra skrzynka...
CZytelna, dobra skrzynka mailowa, która nie generuje spamu i ogólnie jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Jesli chodzi o wygląd - można go sobie wg siebie dostosować, co bardzo się chwali. Brak problemów, utrudnień, wszystko po prostu osiągalne przez jedno kliknięcie. Chyba wszyscy moi znajomi jej używają

zalogowany_użytkownik

14.10.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Większość znanych mi...
Większość znanych mi osób posiada konto pocztowe na gmailu, ja do tej pory jakoś się do niego nie mogłam przekonać aż do teraz. Założyłam konto pocztowe i jestem pod wrażeniem funkcjonalności poczty, czytelności jej obsługi, możliwości i antyspamowej zapory. Bez porównania z pocztami na popularnych serwisach.

Marta_1410

03.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo zadowoloną...
Jestem bardzo zadowoloną użytkowniczką tej poczty mailowej.Po pierwsze, z uwagi na brak spamu i denerwujących u innych operatorów, dzień w dzień, mailach reklamowych. Skrzynka jest przejrzysta i jasna, ma łatwą,niezaburzoną szatę graficzną. Szybko cokolwiek znaleźć i łatwo skatalogować. Wszystko tutaj działa- wizualnie i operacyjnie-jak w szwajcarskim zegarku. Nie zamieniałabym tej skrzynki na jakąkolwiek inną:)

Harpaganica

02.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
pod adresem gmail.com...
pod adresem gmail.com znajduje się moim zdaniem najlepsza poczta email. Jest to poczta z portalu google więc co za tym idzie jest to bardzo znana poczta. Wielkim plusem poczty jest to że nie przychodzą na nią jak to jest w innych pocztach masa spamu. Wgląd to również duży plus jest prosta i intuicyjna.

Beatkuś

02.10.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Kolejny produkt firmy...
Kolejny produkt firmy Google. Bardzo dobrze rozbudowana poczta Email. Poczta nie ma problemów z przyjmowaniem załączników oraz innych zaszyfrowanych danych. Kolejnym plusem jest prostota - cecha główna produktów firmy Google. Ostatnia najlepsza cecha tej poczty to bardzo rozbudowany system ochrony antyspamowej, Polecam tą pocztę wszystkim internautom.

Yankess

24.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Na stronie Gmail.com...
Na stronie Gmail.com znajdziemy poczte którą stworzyła firma Google. Pocztę na tej stronie posiadam już od dłuższego czasu. Poczta od początku byłam zachwycona z powodu nie przychodzącego spamu. Nie jest tak jak na innych pocztach że codziennie przychodzą reklamy. Wielkim plusem poczty Gmail.com jest również aplikacja na androida wraz z widzetem

Beatkuś

23.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wg mnie jedna...
Wg mnie jedna z najlepszych kont pocztowych. Od niedawna posiadam tam konto e-mail. Jednak korzystam z niej dość rzadko. Mogę stwierdzić iż pczta ta nie zawiera błędów, jest prosta w obsłudze oraz szybko ładują się załączniki. Ponadto nie ma spamu oraz reklam, które mnie denerwują na wp oraz na onecie. Bardzo wielkm plusem jest fakt że dochodzą wszystkie e-maile wysłane na moją pocztę.

Sumer

15.08.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Poczta email gmail...
Poczta email gmail jest najlepsza która osobiście miałam. Polecił mi ją mój chłopak po wejściu na moja poczte gdy zobaczył ile reklam i spamu przychodziło.Po zmianie na gmail nie mam już takiego problemu spamu który bardzo mnie denerwował nie ma prawie wogóle. Na pocztę gmail nie ma takich sytuacji jak na innych konta pocztowych że nie dochodzą niektóre maile tutaj jest pewne że każdy email na który czekamy dojdzie na naszą skrzynkę pocztową

Beatkuś

12.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Gmail

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Gmail?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Poczta internetowa działa...
Poczta internetowa działa bez zarzutów. SPAM sam segreguje się w odpowiednie foldery. Prawie nigdy nie trafia do folderu z wiadomościami odbiorczymi. Przejrzysty, uporządkowany, wyraźny profil. Prosty w obsłudze. Wiele dodatkowych opcji. Dodatkowo obsługa dysku w Internecie oraz możliwość zamieszczania zdjęć.