Dragon

(3.81)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (8 z 9)

Bardzo serdecznie polecam...
Bardzo serdecznie polecam ten lokal i obsługę. Za każdym razem, kiedy się dzwoni odbierają bardzo pozytywni i mili ludzie. Pani cierpliwie wysłuchała i pomogła z bardzo nietypowym zamówieniem. Dostawcy też są bardzo sympatyczni, można z nimi chwilę pogawędzić.

zarejestrowany-uzytkownik

21.12.2018

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Posżłam na pizzę,...
Posżłam na pizzę, takie fajne reklamy, pizza wygladała bardzo apetycznie więc się udałam. Obsługa rewelka, pani szybko doradziła mi co kupic, powiedziałam tylko jakie dodatki. Miła i uśmiechnięta, widac było że zależy jej na pracy i dobrej obsłudze. Czas oczekiwnaia bardzo krótki. Czysto , podłogi stoliki również.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W sobotę postanowiwszy...
W sobotę postanowiwszy zamówić ze znajomymi pizze na wynos. Zdecydowaliśmy się za poleceniem kolegi na Pizzerię Dragon. Pizzeria miała bardzo fajną ofertę zamów 2 weź 3. Zamówienia dokonaliśmy telefonicznie ok godziny 17.00 na pizze mieliśmy czekać ok 50 minut. Około godziny 18.00 zaczęliśmy się niepokoić dlaczego nigdzie nie ma pana z pizzerii. Okazało się, z pan nie, może znaleźć bloku. W końcu po telefonie mu się udało. Pizza była bardzo smaczna. Rozmowa telefoniczna bardzo rzeczowa, tylko z dostarczeniem były problemy.

Karolina_1098

19.11.2011

Placówka

Kraków, al. Sosnowa 5

Nie zgadzam się (4)
Rewelacyjnie smaczne dania,...
Rewelacyjnie smaczne dania, bardzo duży wybór. Jesz ile chcesz za 19,95, polecam wszystkim. Wystrój jest przepiękny, lokal oczywiście klimatyzowany. Każdy znajdzie coś dla siebie! Lokal jest czynny od 11.00 do 20.00. Można też przyjść i zabrać jakieś przepyszne danie na wynos- bardzo duża porcja za chyba 15,95 ( mogę się mylić ?) Polecam!!!!!

Łukasz_1285

26.05.2011

Placówka

Kielce, Zagórska 20

Nie zgadzam się (3)
Lokal położony w...
Lokal położony w atrakcyjnym miejscu. Wyremontowany. Obsługa miła aczkolwiek dość wolna, oczekiwanie na pizze w normalnym natężeniu zamówień to około 40 minut. Oferta gastronomiczna szeroka. Problemem jest dość spora liczba klientów, którzy przychodzą do lokalu tylko i wyłącznie w celu spożywania napojów alkoholowych, zwłaszcza po wprowadzeniu do oferty mocniejszych trunków np., whisky. Ogólna ocena to 4 ze względu na czas oczekiwania.

Patryk_113

02.02.2011

Placówka

Golub-Dobrzyń, ul. Kościuszki 19

Nie zgadzam się (1)
Nienagannie czysty i...
Nienagannie czysty i zadbany sklep z galanterią skórzaną i torbami znajdujący się w gliwickiej galerii handlowej FORUM. Dość bogaty asortyment towaru, przyzwoicie wyeksponowany - spora ilość towaru dostępna w ofercie promocyjnej. Sklep należy także do promocyjnego systemu punktowego wspólnego dla wielu placówek handlowych znajdujących się w tym centrum handlowym. Pani z obsługi, miła brunetka w wieku ok.35 lat - schludnie ubrana i bardzo grzeczna. Wita wchodzących do sklepu klientów i oferuje swoją pomoc. Robi bardzo pozytywne wrażenie, wychodzących ze sklepu klientów żegna słowami: "Do widzenia, życzę miłego dnia". Zasłużony pozytyw.

jerry1104

08.05.2010

Placówka

Gliwice, Lipowa 1/143

Nie zgadzam się (17)
Bardzo niski poziom...
Bardzo niski poziom obsługi klienta. By zostać obsłużonym klient, musiał czekać, aż szanowny barman spali papierosa tudzież napije się wódki. A jeśli delikatnie zwrociło się uwagę, na chęc bycia obsłużonym, gratis można było dostać pakiet epitetów.

Katarzyna_1079

20.07.2009

Placówka

Poznań, Zamkowa 3

Nie zgadzam się (23)
Nowo otwarta pizzeria,...
Nowo otwarta pizzeria, która powinna zachęcać klientów miłą obsługą przede wszystkim, niestety bardzo skutecznie ich odstrasza od samego początku. Długo trzeba stać przy barze zanim ktokolwiek z obsługi podejdzie i poinformuje, że i tak nie przyjmie zamówienia. Dzwoniąc do pizzerii 15 minut wcześniej, dowiedziałam się, że na pizzę będę czekać ok. 20 minut, po przyjściu do lokalu niestety okazało się, że panowie pizzy nie zrobią, bo "nie dadzą rady" - jak się wyrazili. W lokalu z wyjątkiem personelu, nie było nawet jednej osoby. Pomijając fatalną obsługę sala mała, ale czysta i zadbana. Miejsce niestety fatalne, mało widoczne. Brak parkingu.

Katarzyna_880

22.06.2009

Placówka

Ożarów, Kolejowa

Nie zgadzam się (19)

Dragon

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Dragon?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo serdecznie polecam...
Bardzo serdecznie polecam ten lokal i obsługę. Za każdym razem, kiedy się dzwoni odbierają bardzo pozytywni i mili ludzie. Pani cierpliwie wysłuchała i pomogła z bardzo nietypowym zamówieniem. Dostawcy też są bardzo sympatyczni, można z nimi chwilę pogawędzić.