NA ZAMÓWIENIE Z DONOSEM(BLISKA ODLEGŁOŚĆ OD SIEDZIBY)CZEKALAM OK 20 MINUT ALE CIASTO PIZZY BYŁO PRZYPALONE SOS CZOSNKOWY KOLORU CIEMNO ZÓŁTEGO KTÓRY NAWET SMAKIEM NIE PRZYPOMINAŁ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANEGO SOSU,TAKA SYTUACJA PRZYTRAFIŁA SIE MNIE JUZ 3 RAZY ,ZAMAWIALAM TEZ SPAGETTI KTÓRE BYŁO PRZYPALONE ORAZ KARKÓWKE Z GRILLA (DLA CÓRKI) NA KTÓREJ MOŻNA BYŁO SOBIE ZĘBY POŁAMAĆ.A PRZECIEŻ PO TAK ZNANEJ PIZZERII SPODZIEWMY SIE CZEGOS INNEGO
Witam
Odradzam wszystkim tą pizzerie.
Zamówiłem i zapłaciłem online - czekałem 75min na:
W połowie spaloną pizze a kucharz zamiast jalapeno dodał UWAGA - OGÓREK!!! Aż strach pomyśleć jak by wyglądała pizza bez podwójnego sera (a takową zamówiłem)
ZDECYDOWANIE ODRADZAM
(przynajmniej w Białej Podlaskiej!!!)
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.