Politechnika Gdańska

(3.20)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 7)

Bardzo dobra uczelnia...
Bardzo dobra uczelnia techniczna, dobre wyposażenie laboratoriów, ciągle się rozwija i inwestuje w nowe budynki i technologie, duże możliwości wyjazdu na wymianę zagraniczną albo na inną uczelnię w kraju. Doceniana przez pracodawców.

zarejestrowany-uzytkownik

26.08.2014

Placówka

Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12

Nie zgadzam się (0)
Postanowiłem kontynuować swoją...
Postanowiłem kontynuować swoją edukację na studiach podyplomowych na Politechnice Gdańskiej. W pierwszej kolejności napisałem maila na odpowiedź czekałem niestety około 2 tyg. co już uważam za pewnie nie tak, w szczególności jeżeli chodzi o cenę usługi. Następnie poinformowano mnie, iż aby złożyć dokumenty trzeba oczekiwać na informacje na stronie internetowej o rozpoczęciu rekrutacji. Po owej informacji udałem się do siedziby PG niestety okazało się że nie ma już wolnych miejsc co mnie mocno zdenerwowało, bo musiałem już drugi raz udać się do biura PG które jest otwarte tylko 4 godz. tyg. Na szczęście udało mi się zapisać na termin nieco późniejszy (miesiąc później). Te braki organizacyjne jednak PG odrabia jeżeli chodzi o personel, który był bardzo miły i odpowiedni jeżeli chodzi o powagę tego urzędu. Mam nadzieję jednak iż poziom organizacyjny tej uczelni będzie się poprawiał, a PG nie będzie tylko bazował na kwalifikacjach swoich długoletnich pracowników.

Bartosz_412

09.01.2013

Placówka

Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12

Nie zgadzam się (0)
Nie studiowałem na...
Nie studiowałem na PG, ale informację odnośnie mam od znajomego. Mówił, że jest tam potworna biurokracja, powszechny brak szacunku dla młodych ludzi (z wyjątkami), egzaminy, które zalicza 10% przystępujących doń studentów... czyli wszystko czego prawdziwy inżynier potrzebuje. Jeśli chcesz spędzić studia w miłej atmosferze to uciekaj na uniwerek! Ale prawdziwe studia nie mają być przyjemne, mają Cię czegoś nauczyć. Błędnym jest jednak osąd, że uczelnia w sposób bezpośredni przygotuje Cię do zawodu.

Jakub_553

19.05.2012

Placówka

Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12

Nie zgadzam się (0)
PG to dobra...
PG to dobra uczelnia i jakbym miała wybrać jeszcze raz to napewno bym studiowała na ZIE. Jednak jest spory problem z organizacją na tej uczelni. Studenci są traktowani jedynie jak kolejne numery w spisie studentów. Działanie dziekanatu też pozostawia wiele do życzenia- zawsze wszystko jest robione na ostatnią chwilę. Dodatkowo plan zajęć... bardzo duża liczba niepotrzebnych okienek.

Wioletta_125

09.06.2011

Placówka

Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12

Nie zgadzam się (2)
Politechnika Gdańska jest...
Politechnika Gdańska jest uczelnią która szczyci się swoją renomą, wg rektora i pracowników. Jeśli chodzi o wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa to moim zdaniem jest niezbyt dobra komunikacja na linii studenci - wykładowcy. Często nie mają oni czasu dla studentów po zajęciach, ciężko jest też zdobyć od nich potrzebne do zaliczenia informacje. Sam budynek jest czysty, jednak niezbyt nowoczesny. W toaletach często brakuje papieru toaletowego i mydła, a także nie są zbyt czyste. Raczej nie poleciłabym nikomu tego wydziału.

zarejestrowany-uzytkownik

09.11.2010

Placówka

Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12

Nie zgadzam się (0)

Politechnika Gdańska

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Politechnika Gdańska?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Przeciętnie.
OK.