PKS Kamienna Góra

(0.50)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 58)

Autobusy spóźnione albo...
Autobusy spóźnione albo odjeżdżają zbyt wcześnie. Brak aktualizacji tablic z rozkładem jazdy na dworcu głównym w kamiennej górze(niektóre autobusy już nie jeżdżą). Autobusy są głównie w kiepskim stanie. Poza kilkoma nowymi, większość to male i stare busy. Kierowcy często nie sprawdzają czy posiadamy bilet, przez co sporo osób jeździ ,,na gape". Złe rozplanowanie logistyczne-często na najbardziej wymagające trasy, gdzie najwięcej osób jeździ autobusem, podstawienie są busy zbyt małe i kiepskie przez co ludzie praktycznie na sobie stoją podczas podróży autobusem. Mój opis dotyczy głównie trasy kamienna Góra-lubawka i innych podobnych tras w obrębie niewielu kilometrów, ale zdarzały się też takie sytuacje na trasie np kamienna Góra- Wrocław.

Oskar_44

04.06.2018

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Korzystalam z usług...
Korzystalam z usług PKS w relacji Wrocław - Kamienna Góra. Bilet kupiłam u kierowcy. Nie było problemu z wydaniem reszty. Autobus był nowy i czysty (fotele, szyby). Nie było problemu z wolnymi miejscami. Całość podróży przebiegła dobrze. Na miejsce dojechałam planowo, a nawet kilka minut przed czasem.

zarejestrowany-uzytkownik

16.01.2012

Placówka

Kamienna Góra, Towarowa 43

Nie zgadzam się (12)
Autobus relacji Wrocław...
Autobus relacji Wrocław - kamienna Góra, kierowca nie zatrzymywał się na wszystkich przystankach, w Świdnicy powinien być o 21;45 a przyjechał o 21:38 i nawet nie zatrzymał się. Na ostatnim przystanku przed kamienną Górą stał 20 minut, żeby zgodnie z planem przyjechać do bazy.

Urszula_55

07.05.2009

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (22)

PKS Kamienna Góra

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż PKS Kamienna Góra?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fatalnie.
Fatalnie.