Opinie wystawione przez użytkownika: mojo

Duży

Duży, wygodny parking z dobrym wjazdem/wyjazdem. Sklep dobrze zaopatrzony z miłą i pomocną obsługą. Dobrze oświetlony z szerokimi, wygodnymi alejami. Duży asortyment logicznie i tematycznie posegregowany.

Standardowo

Standardowo, jak to w moich opisach zacznę od wjazdu/wyjazdu - bardzo dobry. Sklep przejrzysty, artykuły posegregowane przyzwoicie na działy tematyczne. Trudno się zgubić :) Duży wybór towaru, miła i pomocna obsługa, czysto, jasno, przejrzyście. Szerokie wygodne aleje.

Duże zainteresowanie online pytaniem klienta

Duże zainteresowanie online pytaniem klienta, dobre doradztwo przy wyborze towaru. Szybka realizacja zamówienia.

Miła

Miła, sympatyczna obsługa, zainteresowana klientem. Stacja czysta, przejrzysta, dobrze oświetlona. Wewnątrz ład i porządek, towar ułożony systematycznie i logicznie. Dobry wjazd i wyjazd.

Obsługa na dobrym poziomie

Obsługa na dobrym poziomie. Stacja wygodna do wjazdu / wyjazdu. Sklep jasny, przestrzenny, przyjemny, czysto, schludnie, miło. Towar dobrze ułożony.

Dobry dojazd

Dobry dojazd. Wygodny parking. Towar dobrze i logicznie posegregowany oraz stosunkowo dobrze oznaczony. Trochę ciasno, stojące tu i ówdzie palety. Trochę przeładowany. Niestety nie zwróciłem uwagi na ilość i rozlokowanie czytników cen. Łącznie 3 wyjścia awaryjne dobrze oznaczone, ale brak wskaźników drogi ewakuacyjnej. Jedno wyjście przyblokowane. Obsługa miła i uprzejma i pomocna. Dużo kas niestety zwykle jedna/dwie czynne. Sklep dość jasny z miłą dla oka barwą światła.

Dobry dojazd

Dobry dojazd. Wygodny parking. Towar dobrze i logicznie posegregowany oraz stosunkowo dobrze oznaczony. Zauważyłem tylko dwa czytniki cen w dodatku praktycznie obok siebie. Trochę dziwnie. Łącznie 3 wyjścia awaryjne dobrze oznaczone, ale droga ewakuacyjna już nie koniecznie. Obsługa miła i uprzejma i pomocna. Mimo dobrego, jak się wydaje oświetlenia sklep niestety wprawia wrażenie przygnębiającego.

Dobry kontakt

Dobry kontakt, skrupulatna, wyczerpująca i szybka odpowiedź na zadane pytanie. Nic dodać nic ująć.

Ocena z dnia: 14.10.2014
Acer Inna forma kontaktu

Zero kontaktu

Zero kontaktu, zero odpowiedzi, totalne ignorowanie potencjalnych klientów. Żenada. Tak w skrócie można by opisać kontakt z niniejszą firmą. Jak oni chcą się promować na naszym rynku. Oceny cząstkowe wynikają z oceny głównej, a ta z powyższego opisu.

Ocena z dnia: 14.10.2014
Huawei Inna forma kontaktu

Zaczynając od początku

Zaczynając od początku, czyli wjazdu. Wygodny z każdej strony. Dystrybutory dobrze rozmieszczone i nocą dobrze oświetlone. Mimo dużego ruchu jest czysto przy dystrybutorach oraz wewnątrz budynku w tym w toalecie, kąciku kawowym oraz konsumpcyjnym. Stacja dobrze zaopatrzona, artykuły dobrze oznaczone. Wszystko jasno i przejrzyście poukładane, a sklep dobrze oświetlony. Kawa i hotdog-i smaczne. Obsługa miła, uprzejma, czysto i schludnie ubrana. Akceptowane wszystkie rodzaje płatności. Jak na miejską stację sporo miejsca do zaparkowania. W tym dla pojazdów XXL :) Dostępne Wi-Fi. Oczywiście po rejestracji i zalogowaniu na stronie Orlen. Na terenie stacji myjka automatyczna.

Odpowiedź szybka

Odpowiedź szybka, krótka, zwięzła i konkretna. Nic dodać nic ująć.

Ocena z dnia: 10.10.2014
Energa Kontakt online

Fatalna

Fatalna. Dodzwonienie się jeśli w ogóle jest możliwe to graniczy z cudem. Dlatego też z przykrością muszę wystawić ocenę ogólną taką a nie inną. Oceny cząstkowe wynikają bezpośrednio z oceny ogólnej. Z rozmów ze znajomymi jasno wynika, że nie jest to odosobniony przypadek.

Ocena z dnia: 10.10.2014
Energa Infolinia

Z uwagi

Z uwagi, że sklep jest umiejscowiony w CH Karuzela więc dojazd jest b. dobry, a parking duży i dobrze oznakowany. Sklep przejrzysty, dobrze oświetlony z szerokimi alejkami. Stosunkowo duży wybór towaru jasno i klarownie posegregowanego na działy oraz dobrze zaprezentowany. Brak wyeksponowania towarów promocyjnych cenowo, czy jakościowo poza kilkoma wydzielonymi małymi regałami. Czytniki cen dobrze rozmieszczone, choć nie oznakowane więc trzeba się rozejrzeć za nimi. Obsługa dobra, miła i uprzejma. Wyjście ewakuacyjne co prawda dobrze oznakowane, ale znajduje się obok wejścia/wyjścia więc w sytuacji w przedniej części sklepu może być problem z ewakuacją.

Tradycyjnie zacznę wjazdem do sklepu

Tradycyjnie zacznę wjazdem do sklepu. Wjazd/wyjazd jest dobry, choć przy ruchliwej drodze. Niestety, jak na dość ciekawy market, o czym dalej, bardzo mały parking. Nie mniej wspomniana mała przestrzeń parkingowa została dobrze zagospodarowana. Sklep jest nowy, więc oczywistym jest, że czysty. Jest także przejrzysty, dobrze zagospodarowany i oświetlony. Zastosowano w tym przypadku nowość w ostatnim czasie, czyli LED-y o ciepłej, przyjemnej barwie Działy wyraźnie opisane, a towar ułożony w sensowną całość, jasno i wyraźnie oznaczony z dodatkowym wyróżnieniem np. niskich cen czy nowości. Jak wspomniałem market jest nowy, więc ciężko coś wyróżnić, nie mniej na szczególną uwagę ze względu na zaprezentowanie towaru i świeżość zasługuje dział owoce/warzywa, pieczywa oraz mięsa/wędliny/ryby/garmażeria. W sklepie naliczyłem dobrze oznaczone i stosunkowo wygodnie rozlokowane 3 czytniki cen. Ciekawa wersja koszyków zakupowych. Obsługa miła, uprzejma, schludnie ubrana. Brak problemów z jakąkolwiek formą płatności. Poza wyjściem głównym jest też dobrze oznaczone dodatkowe wyjście ewakuacyjne.

Dobrze rozwiązany wjazd wyjazd

Dobrze rozwiązany wjazd/wyjazd, parking bez zarzutów. W samym sklepie schludnie, czysto, szerokie i wygodne aleje. Sklep dobrze oświetlony, choć moim zdaniem w dziale warzywa/owoce lepiej sprawdziło by się cieplejsze oświetlenie. Nie mniej światło typu dzienne też jest dobre. Dobry asortyment. Towar ułożony logicznie, dobrze oznakowany ze szczególnym uwzględnieniem artykułów promocyjnych. Więcej niż jedno dobrze oznakowane wyjścia ewakuacyjne. Obsługa miła, uprzejma, schludnie ubrana. Niestety brudna pojedyncza toaleta z zimną wodą.

Kiepsko rozwiązany wjazd

Kiepsko rozwiązany wjazd, fatalnie wyjazd. Parking ma niewyraźne oznakowanie poziome. W sklepie czysto, schludnie, dość przejrzyście. Sklep w miarę dobrze oświetlony. Mogli by jednak popracować nad doborem barwy światła. Wygodne i szerokie przejścia między regałami. Bogaty asortyment. Towar ułożony w logiczną całość, dobrze oznakowany ze szczególnym uwzględnieniem artykułów dyskontowych, czy w promocji. Mało atrakcyjnie wyeksponowane pieczywo, warzywa, owoce i słodycze luzem. Doskonale wyposażony i wyeksponowany dział mięs, wędlin i serów. Dużo czytników cen dobrze umiejscowionych i oznakowany. Ciekawym rozwiązaniem jest stoisko "apteczka". Obsługa miła i kompetentna w oczekiwanym przeze mnie zakresie. Brak problemów z płatnościami mieszanymi (gotówka, karta, czy dwie karty). Tylko jedno i niedostatecznie oznakowane wyjście awaryjne. Fatalna toaleta. Pojedyncza w dodatku brudna, wieczny brak mydła i papieru, często niesprawne oświetlenie.

Bardzo dobrze rozwiązany wjazd wyjazd oraz sam parking

Bardzo dobrze rozwiązany wjazd/wyjazd oraz sam parking. Dobrze i czytelnie zastosowane oznakowanie poziome. W sklepie czysto, schludnie, przejrzyście. Sklep dobrze oświetlony. Cieplejsza barwa w dziale warzyw/owoców a chłodniejsza w pozostałej części sklepu. Wygodne i szerokie przejścia między regałami. Bogaty asortyment. Towar ułożony w logiczną całość, dobrze oznakowany ze szczególnym uwzględnieniem artykułów dyskontowych, czy w promocji. Dobrze i atrakcyjnie wyeksponowane pieczywo, warzywa, owoce, makarony, słodycze luzem. Świeżość wędlin pozostawia trochę do życzenia. Bardzo mało (naliczyłem 2) czytniki cen umiejscowione w niezbyt przemyślanych miejscach w dodatku bez oznakowania, czy wskazania ich położenia. Obsługa miła i kompetentna w oczekiwanym przeze mnie zakresie. Brak problemów z płatnościami mieszanymi (gotówka, karta, czy dwie karty). Kilka dobrze oznakowanych wyjść awaryjnych. Schludna, czysta, jasna, dobrze wyposażona toaleta.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem