Opinie wystawione przez użytkownika: krysia_5

Mój mąż korzysta z roweru starego typu ale sprawnego

Mój mąż korzysta z roweru starego typu/ale sprawnego/. We wrzesniu, jadąc do lekarza stwierdził, że b.ciężko mu się pedałuje, a w dodatku zgrzyta coś w ośce. Rozkręcił rower, ale nic nie znalazł. Zdecydowalismy wtedy zwrócic sie o pomoc do sklepu rowerowego przy ul. Bat.Chłopskich 42 w szczecińskich Zdrojach. Sklep ten prowadzi sprzedaż drogich rowerów i motocykli, więc nie sądzilismy, że zajmą się takim starym gratem, jak rower męża.Jednakże młody, miły sprzedawca stwierdił, że przyjrzy sie usterce i nastepnego dnia zadzwoni, czy w ogole podejmą sie naprawy.Było to już przed zamknięciem sklepu. Jakże się zdziwilismy, kiedy następnego dnia, tuż po otwarciu sklepu ten młody sprzedawca zadzwonił, że usterka usunieta, a koszt naprawy wyniósł 15 zł!!!Bardzo sie ucieszylismy. Oby więcej było tak miłych i profesjonalnych sprzedawców i sklepów!

Ocena z dnia: 14.09.2012
Sklep rowerowy Inna forma kontaktu

W dniu 15 listopada br kupiłam w aptece prxzy Młodzieży

W dniu 15 listopada br kupiłam w aptece prxzy Młodzieży Polskiej cisnieniomierz.Niestety, po dwóch dniach oikazało się, iż podaje złe dane/zawyża je/.Oddałam więc go do apteki, a ta wysłała do Hurtowni Farmaceutycznej w Dąbiu, przy ul.Pomorskiej 115b.Od t6ego dnia, tj. od 17 listopada, nikt z tej hurtowni nie kiwnął nawet palcem, aby sprzęt przesłać do dystrybutora tj.do IMT bw Krakowie.Albo nie można było się połączyć z pracownikami hurtowni/a próbował tego przedstawiciel dystrybutora, jak i personel apteki/, albo odpowiadano wymijająco.Jesteśmy ludźmi z podeszłym wiueku i mężowi zalecono codzienne badania ciśnienia, gdyż jest po poważnej operacji układu krążenia.Niestety, choć ciśnieniomierz nie był tani/115 zł/, nie możemy z niego korzystać przez indolencję nieodpowiedzialnych ludzi.

jestem klientką różnych sklepów

jestem klientką różnych sklepów, gdzie kupuje często na kredyt/np.sprzęt AGD, RTV/. Podpisuję wtedy z bankiem umowę kredytową, w której maczkiem wyszczególnia się moje obowiązki wobec kredytodawcy, a przeważnie znikome obowiązki banku wobec mnie.A ponadto, zawsze wtykają mi umowę tzw.ubezpieczenia, tłumaczą, że jest to obowiązkowe.Zasięgnęłam opinii p. Leny K.-K. z Biura Miejskiego Rzecznika Konsumentów i wiem już teraz, jak od tej umowy odstąpić/mniejsze koszty kredytu!/. Oczywiście w umowie kredytowej, bank o tym nie wspomniał.Dowiedziałam się również o innych niewłaściwościach przy zawieraniu tego typu umów. Nadmieniam, że Pani K.-K. bardzo pomogła mi swoimi informacjami w innych sprawach konsumenckich, gdyż na każdym kroku i w każdej prawie instutucji, starają sie klienta maksymalnie"wydoić".Zawsze pytam mailem, a następnego dnia, lub nawet w tym samym dniu, otrzymuję rzetelną, profesjonalną odpowiedż, utrzymaną w grzecznym i przyjaznym tonie. Oby więcej, takich urzędników!

Apteka nalezy do sieci aptek Dbam o zdrowie Korzystam z

Apteka nalezy do sieci aptek"Dbam o zdrowie"Korzystam z niej od kilku lat. Zawsze moge liczyc na miła obsługę, fachową i cierpliwą. Farmaceutki/a kierowniczka apteki zwłaszcza/ informuja o zamiennikach na inne leki, tańsze, o zastosowaniu leku. Miałam problem ze źle wypisana przez lekarza recepta i chcąc kupic lek, musiałabym ponownie zapisac się w kolejke do lekarza, który recepte mi wystawił. Jednakże farmaceutka z tej apteki sama zadzwoniła do lekarza i uzgodniła z nim, że ponowna recepta bedzie wypisana i moge ja odebrać w rejestracji. Nie jest to pierwszy tego typy przypadek w tej placówce. Przyjemnie jest tam robic zakupy.

W pażdzierniku br

W pażdzierniku br, wysłałam do Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim maila, z prośbą o stan prawny działki, wykupionej ponad 60 lat temu przez mojego ojca i wuja w Inowłodzu.Sprawa była b.skomplikowana, gdyż należało sprawdzić masę dokumentów sprzed wielu lat. W ciągu 3 tygodni otrzymałam od mojego adresata wyczerpujące, grzeczne pismo, w ktorym zawarto wszystkie interesujące mnie kwestie.Zaoszczędziło mi to mnóstwo czasu i szperania w archiwach. Pismo podpisała p.Adelajda K., Geodeta Powiatowy, Naczelnik Wydz.Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Tomaszowie Mazowieckim.

W warsztacie samochodowym p

W warsztacie samochodowym p.Slowika, byłem juz wiele razy.Chodziło o naprawę i konserwacje Toyoty Corolli. Za każdym razem usługa została wykonana solidnie, terminowo i tanio. Jestem b.zadowolony ze współpracy z tym panem.Części do mojego samochodu są bardzo dobrej jakości,sprowadznae przez p.Slowika z renomowanych hurtowni.Po konserwacji w tym warsztacie, mój samochód wygląda jak nowy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem