Opinie wystawione przez użytkownika: justynapl

Chciałam kupić mało popularną baterię umywalkową

Chciałam kupić mało popularną baterię umywalkową. Słaby kontakt ze sklepem internetowym na początku nie zniechęcił mnie do zakupu, ponieważ była to jedyna dostępna na rynku bateria od ręki. Podczas składania zamówienia coś mnie tknęło i zażyczyłam sobie płatność przy odbiorze. Zamówienie zostało potwierdzone przez sklep, w informacji o wysyłce było, że towar będzie wysłany za dwa dni. I tak się nie stało - w dniu dostawy zadzwonił pracownik sklepu z informację, że bateria jest tylko na zamówienie - około 6 tygodni. To po co zamieszczać błędne informacje na stronie i nie weryfikować ich przy zamówieniu przez klienta. Strata czasu i energii.

Ocena z dnia: 31.12.2010
e-lazienki Kontakt online

Doskonały kontakt i profesjonalne podejście do klienta

Doskonały kontakt i profesjonalne podejście do klienta: wsparcie i rady bezcenne :-). Dzięki nim uniknęłam kosztownych pomyłek w wyposażeniu i rozmieszczeniu elementów wyposażenia łazienki (dodatkowych późniejszych przeróbek itp). To nie koniec naszej współpracy, ale za dotychczasową dziękuję, pozdrawiam i POLECAM GORĄCO!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem