Opinie wystawione przez użytkownika: julia_96

PANIE W SKARBKU NA STOISKU Z ZABAWKAMI SĄ BARDZO MIŁE

PANIE W SKARBKU NA STOISKU Z ZABAWKAMI SĄ BARDZO MIŁE, TO KLIENCI DOPROWADZAJĄ OBSŁUGĘ DO SZAŁU! SAMA WIDZIAŁAM. DLACZEGO KLIENCI NIE PÓJDĄ DO SUPERMARKETÓW I NIE PROSZĄ OBSŁUGI O ROZKRĘCANIE ZABAWEK!!!!SKLEP MA NAJWIĘKSZY WYBÓR W BEŁCHATOWIE ZABAWEK I SĄ NIEDROGIE.JEST BARDZO ŁADNIE URZĄDZONY, A OBSŁUGA PRZEMIŁA.POLECAM.

Ocena z dnia: 14.10.2012
Sklep z zabawkami Skarbek Inna forma kontaktu

Obsługa bardzo miła

Obsługa bardzo miła. Pani bardzo dokładnie mi wszystko wytłumaczyła i doradziła.Uszycie profesjonalne, jestem zachwycona. Muszę dodać ,że na dodatek tanio !!!! Korzystałam z różnych punktów przeszyć ale to jest wg mnie najlepsze w Bełchatowie.Pomieszczenie gustownie urządzone. Punkt jest w pobliżu rynku na ul. Wojska Polskiego. Polecam, na pewno tam wrócę.

Ocena z dnia: 12.10.2012
To-Tu Inna forma kontaktu

Byłam i jestem zszokowana

Byłam i jestem zszokowana. Pani najpierw mówi jedną cenę że będzie tyle kosztować(pytałam się dokładnie) a przy odbiorze drugą, droższą!Tak się nie robi ! Reszta ok,pomieszczenie ładne, punkt w dobrym miejscu, dostępnym dla każdego w pobliżu rynku i spodnie zrobione fachowo, ale i tak się zdenerwowałam.

Ocena z dnia: 12.10.2012
Studio KREACJA-KRAWIECTWO MIAROWE Inna forma kontaktu

Moja obserwacja dotyczy sklepu z zegarkami ŚWIAT ZEGARKÓW w

Moja obserwacja dotyczy sklepu z zegarkami ŚWIAT ZEGARKÓW w D.H.,,SKARBEK,,. Bardzo duży wybór modnych i nowoczesnych zegarków.Towar ładnie wyeksponowany.Personel posiadał dużą wiedzę na temat każdego wybranego przeze mnie zegarka, profesjonalnie doradził mi zakup.Obsługa uprzejma. Otrzymałam szybką i fachową pomoc.

Ocena z dnia: 12.10.2012
ŚWIAT ZEGARKÓW Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem