Opinie wystawione przez użytkownika: adelix

W serwisie Nokia

W serwisie Nokia-Opal pojawiłem się z telefonem, który musiałem oddać do naprawy gwarancyjnej. Zostałem obsłużony niemal natychmiast. Po sporządzeniu dokumentacji poprosiłem o telefon zastępczy z obsługą GPRS. Mile zaskoczył mnie fakt, iż spełniono moją prośbę i otrzymałem Nokię N70. Mój telefon był naprawiony już następnego dnia, co mogłem sprawdzić na stronie internetowej usługodawcy, a 18 kwietnia otrzymałem SMS z informacją, że aparat jest do odbioru. Co ważne, skutecznie usunięto usterkę. Jedyne zastrzeżenie to - w mojej ocenie - dosyć duża antypatyczność pań, które mnie obsługiwały.

Do salonu fryzjerskiego JUSTYNA udałem się tuż po godzinie

Do salonu fryzjerskiego JUSTYNA udałem się tuż po godzinie otwarcia aby być szybko obsłużonym. Tym razem musiałem chwilkę poczekać. Zanim fryzjerka poprosiła mnie o zajęcie miejsca w fotelu, widziałem jak sprząta i dezynfekuje przybory fryzjerskie oraz stolik i fotel. Pod tym względem nie można mieć zastrzeżeń bo salon jest czysty. Zostałem obsłużony bez zastrzeżeń, szybko i tak jak chciałem a przyjemna rozmowa z fryzjerką spowodowała, że czas spędziłem przyjemnie. Za strzyżenie zapłaciłem 16 złotych więc niezbyt wiele. Żałuję jednak, że w cenę nie jest wliczone mycie głowy.

Do drogerii Schlecker udałem się w godzinach

Do drogerii Schlecker udałem się w godzinach popołudniowych. Przed sklepem jak i wewnątrz przed wejściem na salę sprzedaży nie zauważyłem brudu. Pomimo padającego deszczu podłoga wewnątrz była sucha i czysta. Dostępne wózki jak i małe koszyczki (wszystkie estetycznie uporządkowane). Produkty na półkach poukładane jak należy i dobrze oznaczone. To co mi przeszkadzało to brak muzyki w tle. W kolejce do kasy (stanowisko kasowe było dobrze utrzymane, foliowe woreczki jak i gazetka promocyjna dostępne) nie stałem gdyż w tym momencie byłem jedynym klientem. Obsługująca mnie kasjerka nie nawiązała kontaktu wzrokowego jak i się nie uśmiechnęła. Pierwszy powiedziałem "dzień dobry" po czym zostałem prawidłowo skasowany i pożegnany.

Salon Berendowicz&Kublin to kolejne tego typu miejsce

Salon Berendowicz&Kublin to kolejne tego typu miejsce, które odwiedziłem w Opolu. W Salonie pojawiłem się parę minut przed godziną 11. Po przywitaniu powiedziałem, że jestem umówiony na 11 do pani Anety. Wskazano mi sofę, na której oczekiwałem na swoją kolej. Salon jest zaaranżowany schludnie i nowocześnie, z dominacją bieli i metalicznej stali. Czas umila zawieszony na ścianie telewizor, w którym był nastawiony kanał FMan. Pani A. pojawiła się bez opóźnień i zaprosiła do stanowiska. Skonsultowała ze mną nowy wygląd fryzury w sposób dość profesjonalny po czym zostałem zaprowadzony do mycia włosów. Proces mycia przebiegł przyjemnie. Wróciłem na fotel a pani A. wkrótce nawiązała ze mną kontakt :) Po 30 minutach wyszedłem usatysfakcjonowany nową fryzurą oraz jakością obsługi.

Chciałbym opisać zakupy w hipermarkecie Tesco

Chciałbym opisać zakupy w hipermarkecie Tesco, w Opolu przy placu Teatralnym. W drodze do pracy wstąpiłem po "drugie śniadanie". Swoje kroki skierowałem do - zwykle dobrze zaopatrzonego - działu pieczywa świeżego. Tym razem brakowało wielu rodzajów bułek, w tym kajzerek, które chciałem kupić. Moją irytację wzbudził fakt, że na zapleczu stoiska zobaczyłem upieczone kajzerki, których nie miał kto wrzucić na półkę. Nie chcąc tracić czasu udałem się na stoisko mięsne z zamiarem nabycia kabanosów (akurat były świeże i w promocyjnej cenie). Ustawiłem się bodajże czwarty w kolejce i cierpliwie czekałem. Minęło chyba z 15 minut aż zostałem obsłużony. Niestety pani na stoisku mięsnym obsługiwała klientów bardzo powoli i z nieukrywaną niechęcią. Ze stoiska mięsnego udałem się po w/w bułki. Pomimo upływu czasu sytuacja się nie zmieniła. Gotowe pieczywo nadal nie było udostępnione klientom, którzy zaczęli gromadzić się przy piekarniczym. W końcu któryś z klientów zwrócił uwagę pracownicy (która akurat pojawiła się na stoisku) aby wrzuciła pieczywo na półki. Kajzerki były moje ;) Niestety już całkowicie zimne. Przejście przez kasę trwało, ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, stosunkowo niedługo.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem