Opinie wystawione przez użytkownika: ZwyczajnyTaki

Stacja duża i nowa

Stacja duża i nowa - jeszcze pachnie nowością. Na placu pracownik stacji oczekiwał na klientów. Kiedy podjechałem przywitał mnie, zaproponował pomoc i wypytał jakie i ile paliwa chcę zatankować. Zaproponował zakup lepszego paliwa, podając kilka powodów, dla których powinienem zakupić Vervę. Powiedział również o obowiązującej promocji i zaproponował mi dodatkową sprzedaż płynu do spryskiwacza. Dodatkowo zaproponował umycie szyb. Ocena może być tylko jedna - najlepsza. Poczułem się jak ktoś wyjątkowy i mogę stwierdzić, że obsługa była na najwyższym z możliwych poziomów. Po wejściu do sklepu przywitała mnie uśmiechnięta Sprzedawczyni. Zapytała o kartę Vitay i zaproponowała skorzystanie z promocji. Zakup za określoną kwotę i udział w promocji. Dokupiłem dodatkowo kawę - pyszną kawę, którą zaproponowała mi pracownica stacji. Pani przyjęła zapłatę i wydała paragon. I wszystko z uśmiechem i życzliwie dla klienta. Jakość obsługi pierwsza klasa. Chciałoby się rzec najwyższy światowy poziom. Na stacji stoi motocykl, którego odwzorowaniem jest jeden z numizmatów, które można kupić na stacji. Pani poinformowała mnie, że jest to jedyna w Polsce stacja, na której taki motocykl stoi. Nie dziwię się, że Orlen wybrał właśnie tę stację. Obsługa tutaj jest bardzo dobra, a klient zawsze chętnie na stację wróci. Stacja paliw jest czysta. Zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz jest czysto i widać że pracownicy dbają o czystość. Jedynym minusem był brak mydła w toalecie. Poza tym wszystko na plus. Nic tylko pogratulować takiej stacji.

Niewielka stacja przy ulicy wjazdowej do Kielc

Niewielka stacja przy ulicy wjazdowej do Kielc (od Krakowa). Polecam tę stację nie tylko przy zakupach paliwa. Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony. Obsługa stacji dba o klienta. Pracownicy są bardzo mili i zawsze pomocni. Pomogą za każdym razem kiedy się ich o pomoc poprosi. Klient zawsze witany jest tu z uśmiechem i traktowany zawsze dobrze. Utrzymane są tu wysokie standardy obsługi klienta. Jakość obsługi jest tu na bardzo dobrym i bardzo wysokim poziomie. Z całą pewnością można polecić wizytę na tej stacji.

Mała stacja paliw mieszcząca się przy ulicy wyjazdowej w

Mała stacja paliw mieszcząca się przy ulicy wyjazdowej w Kierunku na Kraków. Zwykle nie ma tu kolejek. Sklep jest dość dobrze zaopatrzony. Ceny są podobne lub takie same jak na innych stacjach. Pracownicy stacji są zawsze mili i pomocni. Zarówno przy tankowaniu jak i przy kasach służą klientowi pomocą. Jakość obsługi klienta jest tu utrzymana na dobrym, wysokim poziomie. Jak najbardziej można tę stację polecić.

Dość mały oddział banku

Dość mały oddział banku. Byłem tam pierwszy raz i niestety trafiłem na kolejkę. Byłem trzeci i musiałem czekać aż 25 minut. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Na wszystkie moje pytania otrzymałem odpowiedzi. Doradcy dobrze tłumaczą zawiłości bankowe. Jeśli czegoś nie rozumiałem dokładnie po raz drugi wytłumaczyli - miło i z uśmiechem. Jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie.

Dość duża stacja paliw połączona z myjnią automatyczną

Dość duża stacja paliw połączona z myjnią automatyczną. Można tu zatankować, umyć auto, zjeść smacznego hot doga. Sprzedawcy dość mili i na pewno bardzo życzliwi dla klienta. Zawsze pomogą jeśli tylko poprosi się ich o pomoc. Jakość obsługi klienta utrzymana jest tu na bardzo wysokim poziomie. Stacja jest na pewno konkurencyjna na kieleckim rynku pod względem jakości obsługi. Klient czuje się tu zawsze dobrze i zwykle z przyjemnością wraca na stację. Polecam.

Sklep dość duży

Sklep dość duży. Parking pojemny - można spokojnie przyjechać samochodem. Asortyment duży. Zawsze świeże produkty i zawsze w terminie przydatności. Personel miły i pomocny. Przy robieniu zakupów nie narzuca się, ale jak poprosimy o pomoc - pracownik zawsze pomoże. Szkoda, bo dość duże kolejki do kas psują ogólne wrażenie. Jakość obsługi klienta w tym konkretnym sklepie jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

Stacja paliw znajduje się na drodze wyjazdowej z Kielc

Stacja paliw znajduje się na drodze wyjazdowej z Kielc. Zwykle jest dość spory ruch i niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo kolejki mogą być duże. Jakość obsługi jest na dobrym i wysokim poziomie. Sprzedawcy są mili i pomocni. Trochę zbyt dużo dodatkowych rzeczy proponują, ale rozumiem, że taka ich praca. Nawet jeśli nie mamy w planach tankowania, to zawsze możemy podjechać na pyszną kawę. Jak najbardziej polecam zarówno kawę jak i gorące przekąski. Ich jakość jest jak w najlepszej jadłodajni. Jak najbardziej polecam wizyty na tej stacji i koniecznie z zakupem jedzenia. Jedynym minusem, który przeszkadza w zakupach jest brak czystości na stacji. Na podłodze jest dość dużo śmieci, a miejsce przeznaczone na jedzenie nie do końca było czyste.

Duża stacja paliw

Duża stacja paliw. Na zewnątrz pracownik pomaga w nalewaniu paliwa. Miły i uprzejmy człowiek. W środku dwie panie za kasą i kolejka 5-6 osób. Niestety trzeba tu odstać swoje. Asortyment na sklepie jest dość duży, ceny jak to na stacji - też są dość duże. Pracownicy obsługujący wewnątrz sprawiają wrażenie jakby chcieli, aby klient sobie poszedł. Jedna z Pań miała do mnie pretensje, że nie znam numeru stanowiska, z którego tankowałem. Hot doga otrzymałem zimnego, a na moją prośbę o podgrzanie otrzymałem informację, że się nie da. Być może zbyt długo przebywałem w toalecie i jedzenie ostygło. Niestety nie polecam wizyty na tej stacji. W Kielcach jest dość dużo stacji paliw i nie konieczne jest podjeżdżanie akurat na tę stację. Jakość obsługi klienta jest tu na poziomie dostatecznym i niestety trochę brakuje do standardu.

Przychodnia jest niewielka

Przychodnia jest niewielka, ale znajdują się tutaj gabinety chyba wszystkich lekarzy jakich człowiek potrzebuje. Poczekalnia urządzona jest w stylu minimalistycznym, kilkanaście krzeseł, kilka wieszaków. Natomiast jeśli chodzi o jakość obsługi to warto tu przyjść. Jest ona utrzymana na najwyższym z możliwych poziomów. Pacjent wchodząc do przychodni zawsze witany jest przez personel i od razu jest obsługiwany. Nie ma kolejek. Wizytę można ustalić już na następny dzień. Szczególnie polecam gabinet stomatologiczny. Miła Pani doktor, miła pomoc stomatologiczna i bezbolesne leczenie. Jak najbardziej polecam wizytę w tym miejscu. Do przychodni jest dobry dojazd, a parking pomieści znaczną ilość samochodów.

Moje pierwsze wrażenie nie było dobre

Moje pierwsze wrażenie nie było dobre. Długa kolejka do rejestracji przestraszyła mnie. Natomiast kolejka została bardzo szybko rozładowana przez niesamowicie miły i uprzejmy personel. Jakość obsługi zarówno w rejestracji, jak i w gabinetach lekarskich jest na bardzo dużym poziomie. Pacjent czuje, że jest ważny dla lekarza. Nie jest zbywany jedną czy dwiema receptami. Lekarz faktycznie słucha pacjenta i chce pomóc w dolegliwościach, Jak najbardziej polecam.

AWANSDENT to nowoczesny gabinet stomatologiczny

AWANSDENT to nowoczesny gabinet stomatologiczny. Wygląd miejsca obsługi jet na prawdę rewelacyjny. Lokalizacja odpowiednia, przy centrum handlowym. Jest dość duży parking, więc można podjechać samochodem. Na wizyty można umawiać się zarówno telefonicznie jak i poprzez e-mail. Jednakże zawsze trzeba czekać na wizytę. Oferta gabinetu jest standardowa, natomiast ceny są kosmiczne. Personel pomocniczy jest dobrze nastawiony do pacjenta i tu nie można mieć żadnych zastrzeżeń co do jakości obsługi. Zawsze jest miło i przyjemnie. Dobra jakość obsługi kończy się w momencie kiedy pacjent usiądzie na fotelu stomatologicznym. Pacjent niestety traktowany jest przez Panią doktor jak klient, który ma zostawić pieniądze. Pacjent nie ma prawa zgłosić uwag co do jakości wypełnienia, czy sposobu leczenia. Niestety po wejściu do gabinetu zmienia się jakość obsługi i jest ona na bardzo niskim poziomie.

Sklep rewelacyjny

Sklep rewelacyjny - praktycznie pod każdym względem. Dobra lokalizacja oraz dość duży parking na pewno sprzyja przyjazdowi do tego sklepu. Sala sprzedaży jest dość przestronna, a produkty są logicznie poustawiane na półkach. Obsługa jest pomocna i bardzo miła. Pracownicy chętnie pomagają. Bardzo ważne jest to, że nie trzeba ich długo szukać. Zawsze ktoś z personelu jest na sklepie. Jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie. Jak najbardziej polecam ten sklep.

W salonie Tandem na ulicy Transportowców w Kielcach byłem

W salonie Tandem na ulicy Transportowców w Kielcach byłem już dwukrotnie. Jakość obsługi klienta jest tu na prawdę bardzo wysoka. Chwilę po wejściu do salonu klient zostaje powitany przez uśmiechniętego pracownika, który podczas rozmowy rozpozna znakomicie potrzeby i odpowiednio dobierze ofertę sprzedaży. Pracownicy salonu są bardzo uprzejmi, uśmiechnięci i pomocni. W czasie wizyty można obejrzeć kilka aut, wsiąść do nich. Doradca proponuje również jazdę testową, jednym lub kilkoma samochodami. Oczywiście pracownik salonu zachwala produkty, ale nie jest nachalny, tylko informuje i podpowiada o produkcie. Salon jest bardzo czysty i niesamowicie przyjazny klientowi. Przed budynkiem jest dość pojemny parking, więc jest gdzie zaparkować "stare" auto. Oczywiście polecam salon dla wszystkich, którzy poszukują nowego auta. Jeśli chodzi o odczucia po wizycie, to śmiało można powiedzieć, że chce się tu wracać. W tym salonie klient jest najważniejszy, doceniony i dopieszczony. Jak najbardziej polecam.

Znów zostałem klientem Banku BGŻ

Znów zostałem klientem Banku BGŻ. Wcześniej pamiętam, że najlepiej nie było. Teraz natomiast pozmieniało się i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że jest bardzo dobrze. Placówka Banku BGŻ na Warszawskiej jest dość mała i skromnie urządzona, ale za to czysta i bardzo elegancka, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Bankomat niestety tylko na zewnątrz Banku. Pracownicy są mili i pomocni. Jakość obsługi klienta utrzymana jest na dobrym, wysokim poziomie.

Jakość obsługi na stacji jest rewelacyjna

Jakość obsługi na stacji jest rewelacyjna. Pracownicy uprzejmi. Rozumiem takie mają przepisy i tak mają pracować. Ważne że są uśmiechnięci i mili oraz pomocni. To dość duża stacja paliwowa. Będąc tam ledwo co wszedłem do środka, bo dwa albo trzy autobusy na krakowskich numerach stały za stacją. Chyba pierwszy raz w życiu widziałem tylu klientów na raz na cpn-ie. Do toalety nawet nie próbowałem się dostać, bo kolejka wychodziła aż na zewnątrz.. Zatankowałem tylko paliwo i zakupiłem najlepszą kawę na świecie (szczerze polecam). Pomimo dużej kolejki wcale nie czekałem długo na obsługę. Trzy kasy były czynne, a pracownicy szybko uporali się z klientami stojącymi w kolejce. Pozdrowienia dla Pani Sprzedawczyni - dość niska i niepozorna osoba, a Hot Dogi "produkowała" prawie hurtowo. Wielki szacunek i mistrzostwo świata. Stację ogólnie polecam, tylko najpierw proponuję sprawdzić czy z tyłu nie stoją autobusy z wygłodzonymi podróżnymi. Zaoszczędzi to Wam czasu.

Ocena z dnia: 17.01.2014
ORLEN Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem