Opinie wystawione przez użytkownika: WnikliwyObserwator

Sklep jest mały

Sklep jest mały, ale bardzo czysty. Znajduje się w pobliżu ZUS-u, co pozwala pracującym tam osobom dokonać zakupów na śniadanie w pracy, jak również na domowy obiad. Można w nim kupić nie tylko pieczywo czy wyroby cukiernicze, ale także gotowe dania garmażeryjne czy też "Gorące kubki". Na życzenie klientów dania takie jak pierogi są podgrzewane. Ceny produktów są umiarkowane, a potrawy bardzo smaczne. Ekspedientka ubrana w czysty fartuszek z uśmiechem udziela informacji i doradza niezdecydowanym klientom. Mimo to, czas oczekiwania przy kasie jest bardzo krótki. Polecam.

Ocena z dnia: 02.03.2012
Sezam Inna forma kontaktu

Sklep ten mile mnie zaskoczył

Sklep ten mile mnie zaskoczył. Po remoncie wygląda na większy i jaśniejszy.Towar ułożony działami ułatwiał znalezienie potrzebnego asortymentu. Mimo że pora była późna, wszędzie panował ład i porządek. Było czysto. Na półkach nie brakowało towaru, a ekspedientka z uśmiechem wskazała gdzie znajdę poszukiwane produkty. Wybór towarów był duży, ceny umiarkowane, a promocje czytelnie oznaczone. Kasjerka była bardzo miła, zakupy kasowała szybko, bez proszenia podała reklamówki, a potem miło pożegnała i zaprosiła ponownie. Polecam.

W sklepie jest bardzo czysto

W sklepie jest bardzo czysto, półki zapełnione równo ułożonym towarem, wszędzie ceny i czytelnie oznaczone promocje. Wygląd produktów zachęca do zakupu,a ceny również są przystępne. Na stoisku z pieczywem pachnie tak przyjemnie, że ręce same chwytają za bułki, chleb i inne produkty. Jest tak w każdym dziale - towar wyłożony estetycznie zachęca do zakupów. Cały sklep wydaje się jasny i wesoły. Personel ubrany czysto z uśmiechem udziela informacji i tylko pani w kasie budzi moje zastrzeżenia. Mimo, że szybko i sprawnie kasowała towar, to sprawiała wrażenie osoby znudzonej swoją pracą. Zabrakło mi uśmiechu, który był widoczny u jej koleżanek.

Sklep znajduje się w Galerii Handlowej Plaza

Sklep znajduje się w Galerii Handlowej Plaza. W porównaniu z innymi lokalami tej sieci jest mały, ale bardzo miły, a przebywanie w nim to przyjemność. Czyste podłogi, towar równo wyłożony na półkach, czytelnie oznaczone promocje, warzywa i owoce swoim wyglądem wprost zapraszają do zakupu. Obsługa ubrana czysto, z miłym uśmiechem udziela informacji, a jeśli trzeba, to zaprowadzi do poszukiwanego produktu. Towarów jest dużo i w różnych, przeważnie bardzo przystępnych cenach. Pani przy kasie sprawnie i szybko kasuje zakupiony towar, przypomina o promocjach i z uśmiechem zaprasza ponownie. Polecam. :)

Sklep widnieje pod adresem ul

Sklep widnieje pod adresem ul. Wrocławska 1, ale wejście do niego znajduje się od ulicy Piekarskiej. Jest mały, ale czysty i estetyczny. Oferuje aparaty słuchowe i akcesoria do nich. Ceny są zróżnicowane w zależności od zaawansowania technicznego aparatu.Sklepik składa się z pomieszczenia sklepowego z ladą i wyciszonej sali, w której przeprowadzane są badania słuchu. Celem badań jest dobranie jak najlepszego aparatu dla danego klienta. W pierwszym pomieszczeniu miły pan ustala terminy wizyt, przyjmuje wpłaty, sprzedaje akcesoria, itp. W drugim równie miła pani wykonuje badania i dobiera sprzęt. Oboje są bardzo cierpliwi i chętni do pomocy. Udzielają wszelkich informacji i rad, pomogą wybrać konieczny sprzęt i załatwić kredyt.Są naprawdę życzliwi i zawsze uśmiechnięci. Obsługa jest zybka i profesjonalna.Polecam.

Mały sklepik zaprasza do środka plakatami informującymi o

Mały sklepik zaprasza do środka plakatami informującymi o promocjach. Są one równo wywieszone na szybie wystawowej, jednak nie zasłaniają wnętrza sklepu. Zarówno przed lokalem jak i w środku jest czysto, nie ma przykrego zapach starego mięsa. W sklepie można kupić nie tylko mięso i wędliny, ale również inne produkty spożywcze. Wybór towaru jest duży. Zaczynając od kaszanki, a na drogich szynkach kończąc. Każdy znajdzie tu coś na własną kieszeń. Za ladą obsługuje mila pani w białym fartuszku. Wita klientów uśmiechem i miłym "Dzień dobry". Pozwala klientowi się rozejrzeć, potem pyta co podać. Doskonale umie doradzić i pomóc w wyborze, ma dużą wiedzę o posiadanym towarze. Obsługuje szybko, wyraźnie podaje kwotę do zapłaty i ilość reszty. Wyroby tam kupione są smaczne, a informacje ich dotyczące, podane przez ekspedientkę, są prawdziwe. Polecam.

Sklep jest mały

Sklep jest mały, bardzo ciasny i nie sprawia wrażenia przytulnego. Mało miejsca między regałami. Wybór towaru nie za duży, ceny mało konkurencyjne. Mimo klientów panie za kasą rozmawiały o prywatnych sprawach. Ubrane były w prywatne ubrania. Spytane o towar ogólnie dostępny w tej sieci, nie wiedziały nawet, że taki istnieje.

Jak na Supermarket sklep jest mały

Jak na Supermarket sklep jest mały, za to bardzo przytulny. Towaru jest dużo, swoim wyglądem i ceną zachęca on do zakupów. Personel ubrany w jednakowe stroje krząta się po sklepie, dokładając towar i pomagając klientom. Panie z uśmiechem udzielają informacji i pomagają starszym osobom w zdejmowaniu towaru z wyższych półek. Obsługa jest szybka, a kasjerka z uśmiechem zaprasza ponownie. Można powiedzieć, ze jest to "sklep przyjazny klientowi". Polecam. :)

Sklep duży

Sklep duży, jasny, czysty. Duży wybór towaru, ceny zróżnicowane. Niektóre ceny były niższe, a inne wyższe niż w sąsiednich sklepach. Personel był ubrany w jednakowe stroje i chętny do pomocy. Panie z miłym uśmiechem udzielały informacji i doradzały. Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to brak woreczków przy stoisku z pieczywem - trzeba ich było szukać po całym sklepie. Obsługa przy kasach była szybka i profesjonalna.

Jest to sklepik maleńki i czysty

Jest to sklepik maleńki i czysty. Mieści się w nim tylko kilka osób, ale za to jest przemiła obsługa. Towar znajduje się w sklepie i przed nim. Wyłożone owoce i warzywa zachęcają swoim wyglądem do zakupów. W środku znajdują się również artykuły spożywcze pierwszej potrzeby dla zabieganych gospodyń, tak że w jednym sklepie można kupić prawie wszystko co potrzebne do obiadu - brakuje tylko mięsa i ryb. :) Ceny są zróżnicowane, za to produkty tam kupione mają bardzo dobry smak. Pomidor naprawdę smakuje jak pomidor. :) Pan i Pani obsługując klientów zawsze się uśmiechają i doradzą w razie potrzeby. Ich rady okazały się bardzo pomocne. Towar sprzedawany w tym sklepie jest zawsze pierwszej jakości. Polecam.

Jest to mały i czysty sklep w którym można zamówić druk

Jest to mały i czysty sklep w którym można zamówić druk materiałów, kupić artykuły biurowe, laminować i kserować dokumenty itp. Wybór towarów jest spory, ceny są bardzo przystępne, a obsługa miła i kompetentna. Potrafi dobrze doradzić i podpowiedzieć odpowiednie rozwiązanie problemu klienta. Pani schludnie ubrana, przyjmuje zamówienia przy osobnym stoliku szybko i dyskretnie, tak że klienci czekający przy ladzie nie słyszą treści rozmowy i istoty zamówienia.

Kiosk znajduje się w budynku ZUS

Kiosk znajduje się w budynku ZUS-u, ale jest dobrze oznaczony. Pani, która tam sprzedaje jest zawsze miła i uśmiechnięta. Ubrana w czysty fartuszek, chętnie służy radą i pomocą. Nie tylko doskonale orientuje się w tym co posiada na stanie, ale potrafi również znaleźć odpowiednie zamienniki brakującego towaru. Można tam kupić nie tylko prasę i artykuły spotykane zazwyczaj w kiosku Ruchu, ale również smaczne kanapki, a także zamówić gorący obiad. Ceny są umiarkowane, a asortyment jak na taki mały lokal, bardzo duży i zróżnicowany. Obsługa jest szybka - nie czeka się tam w długiej kolejce. Sam lokal jest mały, ale czysty i miły. Miła obsługa i wygląd lokalu zachęcają do ponownych odwiedzin.

Sklep mile mnie zaskoczył

Sklep mile mnie zaskoczył. :) Czysto, jasno, ciepło, towar wyłożony w sposób zachęcający do zakupów. Przy wszystkich produktach wystawione ceny i czytelnie oznaczone promocje. Pułki zapełnione, a po sklepie chodzili pracownicy na bieżąco uzupełniający braki. Ubrani byli w jednakowe stroje i chętnie udzielali informacji, a nawet zaprowadzili do poszukiwanego towaru. Wybór produktów był bardzo duży, a ceny przystępne. Kolejka do kasy posuwała się szybko, a kasjerki z uśmiechem witały i żegnały klientów, zapraszając ich ponownie. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. :)

Szał przedświątecznych zakupów zawiódł mnie do Tesco

Szał przedświątecznych zakupów zawiódł mnie do Tesco. Okazało się to wielką pomyłką. Panował ogólny bałagan. Asortyment duży, ale braki w towarze jeszcze większe. Brakowało cen, a jeśli już była cena,to brakowało pasującego do niej towaru. Warto też zauważyć, że ceny niektórych produktów były dwukrotnie wyższe niż w innych tego typu sklepach, a mimo to oznaczone jako "super okazje". Trudno było zasięgnąć informacji ponieważ na terenie sklepu nie można było spotkać pracujących tam osób. Jedyni widoczni pracownicy to zmęczeni kasjerzy, którzy mimo wszystko uśmiechali się do klientów. Tu obsługa była szybka i sprawna.

Będąc w Warszawie na szkoleniu

Będąc w Warszawie na szkoleniu, szukaliśmy punktu ksero, żeby powielić potrzebne nam dokumenty. Poradzono nam jechać dość daleko od naszego hotelu. Idąc na przystanek zauważyliśmy mały sklepik oferujący sprzedaż drukarek , tuszu itp. Weszliśmy do środka, żeby spytać czy może oni świadczą potrzebne nam usługi. Sklepik był naprawdę mały, ale bardzo czysty. Za ladą siedział pracownik, który poinformował nas, że nie oferują takich usług, jednak był na tyle miły, że za symboliczną opłatą skserował nam potrzebne dokumenty. :) W międzyczasie wchodzili z zaplecza inni pracownicy, a każdy witał nas uśmiechem i miłym "Dzień dobry" . Usługa wykonana szybko, opłata była symboliczna, a obsługa bardzo miła. :) Polecam. P.S. Jeśli chodzi o drukarki, to mieli duży wybór. :)

Przychodnia wydaje się mała

Przychodnia wydaje się mała, ale przez to sprawia przyjemne wrażenie. Zaraz za drzwiami jest recepcja gdzie trzy przemiłe pielęgniarki rejestrują pacjentów, udzielają informacji i wyznaczają termin kolejnej wizyty. Nie tylko z uśmiechem kierują do odpowiedniego gabinetu, ale cierpliwie wysłuchują zwierzeń pacjentów i udzielają im rad, gdzie co mają załatwić. Mimo to, rejestracja przebiega szybko i sprawnie. Wszystkie ubrane są w czyste fartuszki z logo przychodni. W całej przychodni jest czysto i ciepło. Można tam znaleźć wiele poradni specjalistycznych, a także GABINET FIZYKOTERAPII. Przyjmowani są zarówno pacjenci z Kasy Chorych jak i prywatni. Ceny za usługi prywatne nie są duże, terminy przyjęć szybkie. Jeśli lekarz zaleci przyjęcie pacjenta w określonym miesiącu, to mimo że nie ma miejsc, panie znajdą jakiś odpowiedni termin. Często też dzwonią do pacjentów jeśli zwolni się wcześniejszy termin lub zmieni data wizyty. Lekarze są specjalistami w swoich dziedzinach i niejednemu pacjentowi już pomogli. Do personelu odnoszą się z szacunkiem. Polecam również masaże i gimnastykę pod okiem specjalistów. Naprawdę pomaga. :) Wszyscy pracownicy są bardzo mili i życzliwi dla pacjentów. Jeśli szwankuje Wam zdrowie, to zapraszam. Tam na pewno pomogą. :)

Sklep jest niewielki

Sklep jest niewielki, ale bardzo przyjemny. Jest w nim czysto i jasno, ładnie wyłożony towar zachęca do zakupów. Ceny są przystępne, często niższe niż w okolicznych sklepach. Znaleźć tam można artykuły spożywcze i przemysłowe pierwszej potrzeby :). Klien obsługuje się sam jak w mini samie, ale jeśli nie może czegoś znaleźć personel chętnie mu pomaga. Wszyscy klienci traktowani są jak starzy znajomi - miło i uprzejmie. Kasując towar sprzedawca przypomina, co było jeszcze w promocji. Każdemu życzy miłego dnia zapraszając ponownie. Miło jest tam robić zakupy. :)

Lubię robi zakupy w Tesco ponieważ artykuły spożywcze

Lubię robi zakupy w Tesco ponieważ artykuły spożywcze waśnie tam są najtańsze. Tym razem też tak było. Ogromna ilość promocji na różne artykuły, nie tylko żywnościowe. Towar wyłożony ładnie, choć na niektórych półkach były puste miejsca. Po metkach było widać, że leżały tam towary szczególnie atrakcyjne cenowo. Po sklepie krzątał się personel uzupełniający braki. Pracownicy byli ubrani czysto w jednakowe stroje, co pozwoliło łatwo znaleźć ich wśród klientów. Mimo zapracowania chętnie udzielali informacji i pomogli znaleźć poszukiwany produkt. Po dokonanych zakupach, oczywiście większych niż planowane :), udaliśmy się do kasy. Tam miła Pani pracowała szybko i sprawnie. Każdego witała pierwsza, pytała o kartę na punkty, była uśmiechnięta i cierpliwie znosiła fochy klientów. po czym również z uśmiechem życzyła im dobrej nocy i zapraszała ponownie. :)

Sklep znajduje się w pobliżu dworca autobusowego

Sklep znajduje się w pobliżu dworca autobusowego. Jest w nim czysto i jasno, co wprawia klientów w radosny nastrój. Za to przy kasie okazuje się, że kupili więcej niż zamierzali. :) Zachęca do tego wystrój sklepu, różnorodność towaru i przystępne ceny. Towar jest świeży i ładnie wyłożony, wszędzie widoczne ceny. Stoiska obsługiwane są przez uśmiechnięte ekspedientki chętnie udzielające informacji i pomocy. Personel ubrany jest w jednakowe czyste stroje służbowe. Część obsługuje klientów, a inni dokładają brakujące produkty itp. Panie kasujące towar starają się robić to szybko i sprawnie. Nie przeszkadza im to w przypominaniu klientom o promocjach. Po odejściu od kasy można jeszcze odwiedzić sklepy znajdujące się na pasażu, o ile oczywiście nie zrobiło się tego wcześniej. :) Sklep jest przyjazny klientowi i z czystym sumieniem mogę do niego zaprosić. :)

Hostel znajduję się w bloku

Hostel znajduję się w bloku, który podobno wcześniej był hotelem robotniczym. Ciągle trwa tam remont, tak że cały parter jest zakurzony, a goście wychodzą ubrudzeni na siwo. Pokój dwuosobowy był z łazienką. Jedno i drugie było duże, niestety ogrzewane przez jeden mały kaloryfer, było więc zimno. Wykładzina w pokoju była cała w brudne plamy. Pokój jednoosobowy był tak mały, że mieściło się w nim tylko łóżko i krzesło. Tu kaloryfera nie było wcale, a łazienka znajdowała się na korytarzu. Warunki nie sprzyjały odpoczynkowi ze względu na ciągłe hałasy. Ceny podobno niskie jak na Warszawę, ale hostelu nie polecam. Bar jest tam czynny od poniedziałku do piątku, w wyjątkowych sytuacjach też w soboty. Nie ma aneksów kuchennych, a w pobliżu jest tylko budka z chińskim jedzeniem, targ i sklepy. Obsługa była nawet miła choć zbytnio się ni wysilała. Jeśli znowu pojadę do Warszawy, to mam nadzieję, że nie trafię więcej do tego Hostelu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem