Opinie wystawione przez użytkownika: Urszula_358

W salonie miła obsługa lecz na tym się kończy

W salonie miła obsługa lecz na tym się kończy, naciągają na podpisanie umowy Neostrady internet z tabletem, który dochodzi do klienta po 2 może 3 miesiącach, brak osoby która monitorowała by umowy i wszystkie braki aby wywiązać się na czas czyli 30 dni roboczych. Zbywają klienta który chce uzyskać informacji co do swojej umowy czy zakresu naprawy internetu itp. Jeśli chodzi o naprawę internetu czy usługę można dzwonić na infolinie zapłaci się kupę kasy a naprawić człowiek musi i tak we własnym zakresie porażka.

Ocena z dnia: 24.12.2012
Orange Oddział

KFC w galerii Millenium Hall w Rzeszowie usytuowana jest

KFC w galerii Millenium Hall w Rzeszowie usytuowana jest razem z innymi dostępnymi restauracjami. Jedzenie dobre i świeże, jakość obsługi super doradzą zaproponują promocję itp. Stanowisk do konsumpcji jest dużo, połączone są razem ze stanowiskami z innych firm co daje fajne wrażenie gigantycznej restauracji.

PWSZ w Tarnobrzegu to uczelnia bez przyszłości

PWSZ w Tarnobrzegu to uczelnia bez przyszłości, daje minimalną wiedzę którą musi się uzupełnić bo niestety zakres programu jest mniejszy niż w innych PWSZ kach czy uczelniach. Na Socjologi brak podstaw programu który powinien być SPSS, Pedagogika to kierunek który jest chyba najbardziej rozwinięty jest najwięcej możliwości, a na Zarządzaniu jest tak neutralnie można by powiedzieć nijak. Ogólnie atmosfera sympatyczna ale jak się chce coś osiągnąć to nie polecam bo pracodawcy nawet nie biorą tej uczelni pod uwagę. Ja osobiście byłam zdziwiona brakiem wiedzy na studiach II stopnia. Studenci z innych Uczelni byli zwolnieni z zajęć bo wszyscy po PWSZ w Tarnobrzegu musieli nadrobić brak podstawowej wiedzy. Dobrze, że Uczelnia nie ma możliwości studiów II stopnia.

Ocena z dnia: 06.04.2012
PWSZ Tarnobrzeg Inna forma kontaktu

W Tarnobrzegu do tej pory był tylko jeden Zakład

W Tarnobrzegu do tej pory był tylko jeden Zakład Pogrzebowy, usługi pogrzebowe spełnia należycie z szacunkiem, natomiast jeśli chodzi o rozliczenia z ZUSem i rodziną zmarłych to jest tragedia. Czeka się bardzo długo na uregulowanie rachunku i zwrot pieniędzy z pogrzebowego. Nie potrafią się rozliczyć należycie zganiają na ZUS a ZUS zgania na Zakład Pogrzebowy. Trudno z nimi cokolwiek ustalić, jakaś parodia.

ZUS w Tarnobrzegu jest to instytucja która nie spełnia

ZUS w Tarnobrzegu jest to instytucja która nie spełnia należycie swoich powinności, traktuje ludzi jak intruzów, nie spełniają swoich obowiązków, na wypłacenie pogrzebowego czeka się2 miesiące a powinni wyregulować takie sprawy w ciągu 7 dni. Jest to duża instytucja w której pracuje dużo osób może około 100 a ich podejście do ludzi jest olewające i bardzo złe. Człowiek nic nie może załatwić i na każdym kroku napotyka się z arogancją i bezczelnością.

Ocena z dnia: 05.04.2012
ZUS Tarnobrzeg Inna forma kontaktu

Świetny portal dla tych co szukają pracy

Świetny portal dla tych co szukają pracy, domu, mieszkania, chcą coś kupić lub sprzedać. Mi udało się sprzedać mieszkanie bardzo szybko. Konto można założyć błyskawicznie bez zbędnych formalności. Strona JASNA I PRZEJRZYSTA, jest podział na województwa oraz kategorie w których każdy znajdzie to co chce.

Ocena z dnia: 01.04.2012
tablica.pl Oddział

Restauracja Sonata to ładny lokal usytuowany w centrum

Restauracja Sonata to ładny lokal usytuowany w centrum Tarnobrzega tuż przy czerwonym placu tzw rynku. Odbywają się tam różne imprezy okolicznościowe tj. wesela komunie itp. Sala na wesela jest ograniczona max 180 osób, scena z miejscem do tańczenia jest mała ale te niewygodności rekompensuje sympatyczna obsługa lokalu. Ostatnio jest trochę gorsza jakość jedzenia, dawniej jedzenie było pyszne teraz różnie bywa. Przy lokalu jest niezbyt duży parking.

Ocena z dnia: 01.04.2012
Sonata Inna forma kontaktu

Kierowcy busów bywają nieuprzejmi

Kierowcy busów bywają nieuprzejmi, często odmawiają pasażerowi podróży. Busy małe często jeździ się ponad stan co zagraża zdrowiu i bezpieczeństwu wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kierowcy często rozmawiają przez telefony komórkowe i palą papierosy. Jazda busem jest niebezpieczna bo jeżdżą szybko często ryzykują.

Ocena z dnia: 31.03.2012
Marcel Inna forma kontaktu

W centru DentalRes dostępne są usługi dentystyczne

W centru DentalRes dostępne są usługi dentystyczne począwszy od leczenia skończywszy na implantach oraz prześwietleniach. W centrum można leczyć się też w zakresie ortodoncji oraz chirurgii szczękowej. Personel kompetentny, lekarze mili nastawieni na potrzeby pacjenta. W każdej chwili jest dostępny kontakt do lekarza. Centrum nowoczesne, zadbane, czyste.

Ocena z dnia: 31.03.2012
DentalRes Inna forma kontaktu

Strona internetowa jest fajnie i przejrzyście

Strona internetowa jest fajnie i przejrzyście skonstruowana, poprzez zamawianie ze swojego konta internetowego dostępne są duże promocje. Na stronie dostępne są opisy kosmetyków i całego asortymentu. Zamówienie można zrobić poprzez internet, infolinię lub osobiście w salonach. Kosmetyki bardzo dobrej jakości godne polecenia.

Ocena z dnia: 31.03.2012
Yves Rocher Oddział

Bank w dobrej lokalizacji

Bank w dobrej lokalizacji, posiada parking dla klientów, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych jak i rodziców z dziećmi, jest podjazd dla wózków. W wewnątrz panuje miła atmosfera, doradcy mili i uprzejmi skupieni na kliencie. Stanowiska dobrze i widocznie oznaczone po wejściu do Banku wiadomo gdzie podejść by załatwić swoje sprawy. Obsługa sprawna lecz nikogo nie spławiają od klienta zależy jak długo będzie obsługiwany.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem