Opinie wystawione przez użytkownika: Teresa_127

Spory wybór towarów

Spory wybór towarów. Bardzo pomocny personel. Jeżeli czegoś brak bez problemu sprowadzą. Na półkach porządek, książki poukładane tematycznie, promocje i bestsellery dobrze wyeksponowane. Przy kasach miła obsługa zawsze proponuje promocyjne artykuły.

Dużo dobrego towaru

Dużo dobrego towaru, często nie do dostania w innych miejscach. Niestety ceny dość wysokie. Personel miły i pomocny. Wygodne rozstawienie regałów sprawia, że po sklepie można poruszać się bez problemu. Minusem jest wjazd na trochę ciasny parking.

Świetne zaopatrzenie

Świetne zaopatrzenie, dużo atrakcyjnych cen. Czysto i przestronnie. Ułożenie towarów sprawia, że trzeba się trochę nachodzić i naszukać. Personel miły, ale bywa słabo zorientowany. Parking bardzo duży, z wygodnym wjazdem zarówno od strony Warszawy jak i Piaseczna.

Idealna lokalizacja i brak konkurencji w pobliżu sprawiają

Idealna lokalizacja i brak konkurencji w pobliżu sprawiają, że na stacji jest spory ruch i przy niewielkiej ilości dystrybutorów tworzą się kolejki. Paliwo nie należy do najlepszego jakościowo.Sklepik przyzwoicie zaopatrzony, obsługa dość miła, sprawnie obsługuje.

Stacja z bardzo wygodnym podjazdem i dużą ilością miejsca

Stacja z bardzo wygodnym podjazdem i dużą ilością miejsca do parkowania. Sklep nie średniej wielkości, ale przyzwoicie zaopatrzony. Obsługa miła ale czasem trzeba odstać w kolejce.

Trochę mało miejsca przez co bywa tłoczno i trzeba się

Trochę mało miejsca przez co bywa tłoczno i trzeba się przeciskać. Wybór towaru, jak na taka powierzchnię, przyzwoity. Ceny, jak we wszystkich punktach sieci, atrakcyjne.

Duży i przestronny sklep

Duży i przestronny sklep. Dobre zaopatrzenie, wygodny parking. Miła obsługa.

Duży sklep z przyzwoitym zaopatrzeniem jednak rozstawienie

Duży sklep z przyzwoitym zaopatrzeniem jednak rozstawienie regałów i ułożenie towaru powoduje, że miejscami jest ciasno i niewygodnie. Na półkach zdarza się mały bałagan. Przy dojściu do kas trochę tłoczno. Personel wolno reaguje na tworzące się przy kasach kolejki.

Ocena z dnia: 30.08.2014
Stokrotka Oddział

Ogromny sklep z dużym wyborem towaru

Ogromny sklep z dużym wyborem towaru. Czysto i przestronnie. Gdzieniegdzie na półkach widać małe braki i bałagan po klientach. Personel bardzo pomocny i miły, ale czasem trudno do niego dotrzeć.

Załadowany po brzegi sklep sprawia wrażenie bardzo

Załadowany po brzegi sklep sprawia wrażenie bardzo ciemnego. Spory wybór towarów. Ceny do zaakceptowania. Personel miły.

Dobrze zaopatrzony

Dobrze zaopatrzony, czysty sklep. Sporo towarów w atrakcyjnych cenach, z serii „Dobry wybór”. Przestronnie i wygodnie. Obsługa średnio miła, mało zainteresowana klientem.

Duża

Duża, dobrze zaopatrzona drogeria, gdzie można kupić produkty niedostępne w innych sieciach. Czysto, przestronnie i wygodnie. Czasami widać nieuzupełniane na bieżąco puste miejsca na półkach. Personel miły choć z orientacją na temat dostępnego asortymentu bywa różnie. Ceny przyzwoite, fajne promocje.

Łatwa i miła w obsłudze strona

Łatwa i miła w obsłudze strona. Niestety niektóre firmy występują dwu lub trzykrotnie, pod różnie wpisanymi adresami. Myślę, że warto by to połączyć. Przydałaby się też bardziej szczegółowa wyszukiwarka i możliwość dodawania opinii bezpośrednio pod znalezioną, znaną firmą.

Nieduży

Nieduży, usytuowany w Promenadzie sklep, sprawia wrażenie zapchanego po brzegi. Troczę ciasno i niewygodnie. Obsługa miła, choć nie do końca zorientowana w szczegółach produktów, stara się być pomocna. Ceny średnie.

Dobrze zorganizowany sklep

Dobrze zorganizowany sklep, gdzie dość łatwo można odnaleźć potrzebny towar. Personel pomocny i miły. Ceny średnie. W części roślinnej można trafić na dobre promocje pod koniec sezonu.

Nieduży sklep z ograniczona ilością towarów

Nieduży sklep z ograniczona ilością towarów, szczególnie przemysłowych. Można trafić na korzystne promocje. Obsługa miła. Parking bardzo mały.

Sklep zaopatrzony w podstawowe towary

Sklep zaopatrzony w podstawowe towary, ale ilość producentów ograniczona. Ciasno i niewygodnie, szczególnie przy kasach. Personel dość miły. Ceny nie należą do najniższych.

Nieźle zaopatrzony sklep

Nieźle zaopatrzony sklep, ale ograniczona ilość producentów. Miejscami bywa trochę ciasno. Miła obsługa stara się szybko rozładować kolejki. Ceny nie należą do najniższych.

Duża

Duża, przestronna stacja z wygodnym dojazdem zarówno od strony Tarczyna jak i z szosy Krakowskiej. Trafiam tam zawsze w godzinach późno wieczornych zatem nigdy nie muszę czekać w kolejce do dystrybutora. Sklep czysty, dobrze zaopatrzony i chętnie odwiedzany więc bywa tłoczno przy kasach niezależnie od pory dnia.Obsługa miła, czasami miewa małe problemy z organizacją.

Po przekroczeniu progu zawsze zainteresuje się nami miły i

Po przekroczeniu progu zawsze zainteresuje się nami miły i pomocny pracownik. Kompetentna obsługa proponuje dodatkowe produkty, rozwiązania. Jedyny minus to umiejscowienie bankomatu, w przedsionku, przy wejściu. W godzinach otwarcia placówki nie korzysta się z niego zbyt komfortowo.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem