Opinie wystawione przez użytkownika: Sylwia_1223

W szpitalu miałam wykonywany zabieg

W szpitalu miałam wykonywany zabieg. Zarówno lekarz, jak i pielęgniarki były bardzo uprzejme, miłe i pomocne. Atmosfera jaka panuje w tym miejscu jest naprawdę fantastyczna. Warunki w salach chorych są zbliżone do tych, jakie panują w hotelach. W toaletach ogólnodostępnych jest czysto i przyjemnie. Z pełną satysfakcją mogę polecić miejsce każdemu przyszłemu pacjentowi.

Sklep jest jednym z miejsc gdzie można kupić przysłowiowe

Sklep jest jednym z miejsc gdzie można kupić przysłowiowe "wszystko". Niestety Panie, które obsługują w sklepie, nie są zbyt przychylnie nastawione do klienta i nie są chętne do pomocy. Jeśli chodzi o zaopatrzenie i ceny, daję dużą piątkę.

Robiłam zakupy w trakcie trwania promocji na podkłady i

Robiłam zakupy w trakcie trwania promocji na podkłady i pudry. Na stoiskach z tymi kosmetykami panował spory bałagan, a personel nie porządkował na bieżąco stoisk. Akcję promocyjną, uważam za bardzo trafioną, zarówno jeśli chodzi o asortyment jak i czas "przedmikołajowy". Ogólnie na sali sprzedaży widoczne były spore braki w asortymencie i to nie tylko promocyjnym. Zakupiłam poszukiwany przeze mnie towar, jednak czas spędzony w oczekiwaniu przy kasie był zdecydowanie za długi. Po kilku minutach została uruchomiona druga kasa i kolejka znacznie się zmniejszyła.

Potrzebowałam zakupić sukienkę

Potrzebowałam zakupić sukienkę, którą znalazłam w sklepie internetowym. Ponieważ nie mogłam jej odnaleźć w salonie o pomoc poprosiłam pracownika sklepu. Pani bardzo chętnie udzieliła mi pomocy. Zaprowadziła mnie do miejsca gdzie wisiały, poszukiwane przeze mnie sukienki. Kiedy już zdecydowałam się na zakup towaru, przy kasie również zostałam miło obsłużona. Poproszono mnie dodatkowo o wypełnienie ankiety na temat obsługi. Zwróciłam jednak uwagę, że na sali sprzedaży w wielu miejscach panował bałagan. Ogólnie jestem zadowolona z obsługi i wyglądu stoisk.

Miałam bardzo niewiele czasu i ochotę na aromatyczną kawę

Miałam bardzo niewiele czasu i ochotę na aromatyczną kawę. Zamówiłam czarną kawę na wynos. Zostałam bardzo szybko obsłużona a kawa miała doskonały smak. Kawiarnia jest bardzo przyjemna i czysta. Osoby, które obsługują klientów są uprzejme i ładnie ubrane w firmowe stroje. Wyszłam zadowolona ze smaku kawy i jakości obsługi.

Sklep wyglądał bardzo estetycznie

Sklep wyglądał bardzo estetycznie. Na sali sprzedaży było sporo personelu, który chętnie służył radą i pomocą. Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony a towar jest bardzo dobrze oznaczony cenami. Dodatkowo sieć posiada atrakcyjne akcje promocyjne.

Potrzebowałam zakupić skrzynkę plastikową

Potrzebowałam zakupić skrzynkę plastikową, niestety nie dość, że towaru nie było w sklepie zaden6z pracowników nie był chętny by pomóc mi w znalezieniu towaru. Ostatecznie odnalazłam pracownika, którego poprosiłam o pomoc. Pracownik poszedł sprawdzić półkę, jednak wyraźnie był niezadowolony z mojego pytania. W sklepie panuje nieład. Towar rozłożony jest chaotycznie.

W sklepie poszukiwałam lodów

W sklepie poszukiwałam lodów. Pod tym względem jest dość dobrze zaopatrzony, posiada spory wybór gatunków. Chciałam zakupić również warzywa mrożone na wagę, jednakże po obejrzeniu ich stanu, zrezygnowałam z zakupu. Chłodnie z warzywami były zupełnie zaparowane, tylko malutkie szczeliny umożliwiały zajrzenie do środka. Potrzebowałam zakupić mieszankę chińska, jednakże była zupełnie wysuszona i wyglądała jak zapałki - jej jakość była odstręczająca. Sklep jest w trakcie remodelingu więc na sali sprzedaży panuje nieład ale widać pracujących pracowników, co sprawia, że mimo wszystko pozytywnie oceniam zmiany które w nim zachodzą.

Chciałam zakupić w dzisiejszy upalny dzień lody

Chciałam zakupić w dzisiejszy upalny dzień lody. W sklepie była bardzo niewielki wybór lodów w pudełkach, właściwie ograniczał się do kliku sztuk jednego rodzaju. Dodatkowo w sklepie była uruchomiona jedna kasa, przez utworzyła się spora kolejka. Ogólnie zaopatrzenie sklepu wyglądało całkiem dobrze, niestety poszukiwany przeze mnie produkt nie został zakupiony, gdyż nie był dostępny.

Do sklepu udałam w celu zakupu produktu dla mojego kota

Do sklepu udałam w celu zakupu produktu dla mojego kota. W sklepie obsługiwał jeden Pan i z tego powodu czas oczekiwania w kolejce bardzo się wydłużał. Obsługa w sklepie jest miła i uprzejma, jednakże w przypadku niezdecydowanych klientów, czas obsługi irytująco się wydłuża. Sklep jest dobrze zaopatrzony. Sporą niedogodnością jest jednak jego lokalizacją, gdyż brak jest wygodnego miejsca parkingowego.

W sklepie robiłam bardzo niewielkie zakupy

W sklepie robiłam bardzo niewielkie zakupy, gdyż tylko wodę mineralną w przerwie przejażdżki rowerowej. Bardzo miłym zaskoczeniem jest udogodnieniem dla rowerzystów właśnie, gdyż na zewnątrz przed sklepem ustawione są stojaki na rowery. Jak na niewielki sklep, zaopatrzenie jest dosyć dobre. Jednakże sporo do życzenia pozostawia powierzchnia sklepu, która jest mocno zastawiona różnego rodzaju asortymentem, przez co utrudniony jest dostęp do niektórych półek i towarów. Obsługa w sklepie była miła i uprzejma.

Dzisiejsze zakupy uważam za udane

Dzisiejsze zakupy uważam za udane, jednakże moją uwagę zwrócił spory bałagan na stoiskach. Odzież była porozrzucana, mimo, wyraźnie sporej ilości obsługi. W sklepie panował nieład. Kiedy chciałam zapłacić za zakupiony towar, spotkałam się z awarią terminala płatniczego, co spowodowało konieczność udania się do bankomatu po gotówkę. Ogólnie sklep oceniam pozytywnie z uwagi na dość duży wybór odzieży, jednakże w wielu sytuacjach bałagan panujący na stoiskach niejednokrotnie odbiera przyjemność zakupów.

Po otrzymaniu smsa z informacją o promocji na cały

Po otrzymaniu smsa z informacją o promocji na cały asortyment, poszłam sprawdzić dostępne rabaty. Zostałam bardzo mile zaskoczona, gdyż po wyborze torebki Pani poinformowała mnie, że na ten asortyment również są rabaty. Ekspedientka zachęciła mnie dodatkowo do zakupu akcesoriów do butów. Obsługa w sklepie była bardzo miła i uprzejma. Niestety z uwagi na dość sporą ilość klientów, przy kasie tworzyły się kolejki ponieważ tylko jedna osoba obsługiwała przy stanowisku kasowym. Obecnie sieć posiada bardzo atrakcyjne ceny i bogaty wybór asortymentu.

poszukiwałam sztucznej biżuterii

poszukiwałam sztucznej biżuterii. Udałam się na zakupy do Rossmana, byłam pozytywnie zaskoczona, gdyż wybór biżuterii był spory. Biżuteria ustawiona jest na stojakach w miejscu dobrze dostępnym. Można spokojnie obejrzeć cały asortyment. Zwróciłam uwagę na zatowarowanie sklepu, wszystko było ładnie poukładane a na półkach nie było widocznych braków w asortymencie. Pani kasjerka była miła i uprzejma.

Robiłam małe poranne zakupy przed pracą

Robiłam małe poranne zakupy przed pracą. Potrzebowałam kupić banany ale wybór na stoisku owoce-warzywa był bardzo niewielki a produkty były nieświeże i nie zachęcały do zakupów. Zwróciłam uwagę na zatowarowanie stoiska z wędlinami, to również nie wyglądało dobrze. Ogólnie sklep jest bardzo mały i poruszanie się po nim stanowi nielada wyzwanie. Jeśli chodzi o personel sklepu jest miły i pomocny.

Jestem zadowolona z obsługi na stacji głównie z jakości

Jestem zadowolona z obsługi na stacji głównie z jakości pomocy, którą udzielili mi pracownicy stacji. Po podjechaniu do dystrybutora z paliwem LPG i wezwaniu pracownika, nie musiałam długo czekać a Pani obsługująca była bardzo uprzejma. Kiedy podeszłam do kasy, zapytałam pracownika czy mogę skorzystać z trwającej akcji promocyjnej, dotyczącej karty Visa. Pracownik sprawdził czy jest to możliwe i udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Chciałam skorzystać z promocji na zakup gorącego napoju. Byłam bardzo mile zaskoczona, gdyż pracownik obsługujący mnie przy kasie, przygotował również dla mnie napój kawowy. Zostałam bardzo miło i sprawnie obsłużona.

Robiłam codzienne zakupy w czasie kiedy trwa jeszcze akcja

Robiłam codzienne zakupy w czasie kiedy trwa jeszcze akcja promocyjna Visy. Pracownicy nie informują o trwającej akcji a kasjera w żaden sposób nie zachęciła mnie do wzięcia w niej udziału. Zapłaciłam kartą, lecz poza wręczeniem wydruku, nie otrzymałam nawet ulotki. Kupon nie był wydrukowany na oznaczobej rolce papieru a na kasie brak było oznaczonych przykładek. W ogóle brak było jakichkolwiek przykładek towaru. Kolejny raz robiąc zakupy, stałam w długiej kolejce przy uruchonionej jednej kasie. Mimo dobrego zaopatrzenia i ładnego wyglądu, to powoduje znacznie mniejszą chec6odwiedzenia sklepu po raz kolejny.

Sklep jest obecnie po remodelingu

Sklep jest obecnie po remodelingu. Sala sprzedaży wygląda bardzo estetycznie. Towar rozmieszczony jest czytelnie i doskonale wyeksponowany. Remontowi poddano również parking przed sklepem. Obsługa w sklepie jest pomocna i miła. Sklep posiada duży wybór wędlin i pieczywa.

Korzystam z usług tego solarium od kilku lat

Korzystam z usług tego solarium od kilku lat. Ogólnie jakość obsługi jest tam bardzo dobra, jednakże zastrzeżenia budzi jedna z Pań, która w trakcie pracy bardzo często zajmuje się rozmowami z koleżankami. Czystość urządzeń jest wysoka, jednakże w pomieszczeniach czasem panuje nieporządek i widoczny jest kurz.. Dostępne są również kosmetyki do demakijażu.

Robiłam zakupy w sklepie Natura

Robiłam zakupy w sklepie Natura. Potrzebowałam porady odnośnie zakupu cienia do powiek. Pani ekspedientka okazała się bardzo pomocna. Doradziła i pomogła wybrać mi odpowiedni produkt. Ogólnie drogeria jest bardzo dobrze zaopatrzona. Posiada w swoim asortymencie bardzo bogaty wybór kosmetyków.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem