Opinie wystawione przez użytkownika: SoraS

Wracając już całkowicie do domu

Wracając już całkowicie do domu, zobaczyłem ciekawą bluzkę dla mamy na wystawie w nowo otwartym sklepie "Femme", tak więc wstąpiłem do niego, gdyż zbliżają się urodziny mojej mamy. Sklep jest średnich rozmiarów, panuje w nim czystość i porządek. Po wejściu do niego widać, iż jest to jeden z tych bardziej renomowanych sklepów. Obsługuje go młoda kobieta, która była bardzo elegancko i schludnie ubrana. Jeżeli chodzi o jej zachowanie " nic ująć nic dodać" miła, uprzejma, elokwentna, a do tego z poczuciem humoru. Sposób w jaki zachęca do zakupu i prezentuje dany towar na pewno przynosi duże efekty. Bluzka, którą widziałem na wystawie niestety okazała się za mała, a większego rozmiaru nie było. Sklep posiada szeroką gamę towaru oraz jego kolorów, a ceny są przeciętne.

Po nie udanych zakupach w poprzednim sklepie

Po nie udanych zakupach w poprzednim sklepie, postanowiłem wstąpić jeszcze do sklepu "Infiniti" aby zobaczyć co prezentuje i móc dodać o nim obserwacje. Jest to mały sklep zajmujący się sprzedażą bielizny. Z tego co zdążyłem zauważyć jest to raczej markowa bielizna, której ceny niestety są moim zdaniem naprawdę wysokie, ale za to jakość bielizny też jest wysoka. W związku iż jest to mały sklep jedna osoba obsługująca w zupełności wystarczy. A stanowi ją młoda, bardzo miła i uśmiechnięta dziewczyna, która bardzo dobrze orientuje się w tym temacie i chętnie doradzi jaka bielizna powinna być odpowiednia. W sklepie jest czysto, przestronnie, a towar wyeksponowany jest w sposób elegancki. Na pewno kiedyś jeszcze zajrzę do tego sklepu.

W związku iż szedłem na urodziny do chrześnicy postanowiłem

W związku iż szedłem na urodziny do chrześnicy postanowiłem wstąpić do sklepu "Gumiś" w celu kupna jej jakiegoś prezentu. Sklep ten prowadzi sprzedaż zabawek i znajduje się na ulicy Mickiewicza w Chrzanowie. Jest on raczej większych rozmiarów, a znajdujący się w nim towar jest bardzo zróżnicowany i jest go tak dużo, iż jest ułożony na półkach w lekkim przepychu. Obsługują go na zmianę dwie Panie w średnim wieku i mężczyzna troszkę starszy, którzy są bardzo mili, uprzejmi oraz chętnie służą pomocą. Duża część towaru (tj. hulajnogi, rowerki, deskorolki) poukładane są na podłodze, w związku z czym utrudnia to swobodne poruszanie się po sklepie. Jeżeli chodzi o ceny to są one zbliżone do wszystkich sklepów z takimi artykułami, nie są one ani wysokie, ani niskie

Przechodząc kolo księgarni Kside

Przechodząc kolo księgarni "Kside- księgarnia św. Mikołaja" postanowiłem wejść i zobaczyć jaki asortyment oferują.Znajduje się ona zaraz przy kościele św.Mikołaja. Jest to większych rozmiarów księgarnia i jak sama nazwa mówi prowadzi sprzedaż wszystkich książek, czasopism itd. związanych z religią, świece do chrztu czy ubranka. Myślałem iż obsługiwać ją będą zakonnice, a ty ku mojemu zdziwieniu obsługują ją bardzo miła i uprzejma Pani w średnim wieku wraz ze swoim mężem, który też jest bardzo uprzejmy. W księgarni każda książka znajduje się na półce w odpowiedni dziale. Asortyment, który posiada jest bardzo bogaty i różnorodny. Nie ma dobrego porównania, ale jak dla mnie to ceny nie są przesadzone. W samej księgarni jest czysto, książki są ładnie uporządkowane, a pozostały asortyment ładnie ułożony na swoim miejscu. Widać, ze personel się bardzo stara aby każdy szczegół był dokładnie dopracowany i żeby klient ponownie odwiedził księgarnie.

Wracając do domu postanowiłem wstąpić jeszcze do 3 sklepów

Wracając do domu postanowiłem wstąpić jeszcze do 3 sklepów. Pierwszym z nich był sklep "Piccolo". Jest to malutki sklepik z odzieżą. Wstępując do tego sklepu miałem nadzieję, iż uda mi się kupić jakąś fajną bluzkę mojej dziewczynie i akurat miałem szczęście, bo trafiłem na bardzo ładną bluzeczkę, która bardzo by się jej spodobała, ale niestety nie było rozmiaru. W sklepie panuje ogólny ład, porządek, a konwersacja z ekspedientką przebiega w miłej atmosferze. Pani obsługująca jest bardzo młoda, ale widać, że bardzo dobrze orientuje się w temacie mody oraz bardzo zabiega o względy klienta, aby wyszedł ze sklepu w pełni zadowolony. Ceny są dodatkowym atutem sklepu, gdyż nie są wysokie. Tak więc może nie w pełni usatysfakcjonowany, ale na pewno w pewnym stopnie zadowolony opuściłem sklep.

Gdy byłem już na alei postanowiłem wstąpić do sklepu Prima

Gdy byłem już na alei postanowiłem wstąpić do sklepu "Prima Moda". Jest to mały sklep prowadzący sprzedaż odzieży, głownie dla Pań, ale dla Panów też się coś znajdzie. Lubię chodzić do tego sklepu gdyż posiada szeroko rozwinięty asortyment, bardzo miłą, elokwentną i uprzejmą obsługę oraz częste obniżki cen. W sklepie jest czysto, towar wyeksponowany jest ładnie i równiutko. Wszystkie te czynniki z pewnością zachęcają do zakupów i ponownych odwiedzin. Obsługę stanowią młoda Pani oraz młody Pan, którzy na wstępie pytają w czym mogą pomóc, a poproszeni o pomoc z uśmiechem jej udzielają. Pomimo iż sklep robi częste obniżki, to przed nimi nie są one wcale takie wysokie.

W związku iż moja dziewczyna postanowiła przeprowadzić małe

W związku iż moja dziewczyna postanowiła przeprowadzić małe renowacje w swoim mieszkaniu, postanowiłem kupić jej nową firankę. W tym celu udałem się do sklepu "Salon zasłon i firan". Sklep ten mieści się na alei Henryka w Chrzanowie, jest to jedna z bocznych ulic Chrzanowa. Salonik ( bo tak go trzeba nazwać, gdyż jest naprawdę małych rozmiarów) posiada asortyment z dziedziny firan i zasłon, ale jego oferta jest dość uboga, a ceny za oferowany towar niestety dość wysokie. Salon urządzony jest w kolorze bieli i brązu( białe ściany, brązowe lady). Natomiast niestety na podłodze znajdowały się papierki i nie zebrana woda wniesiona na obuwiu klientów ( tego dnia dość intensywnie padał deszcz). Personel ku mojemu zdziwieniu stanowił młody mężczyzna, który był miły i uprzejmy oraz bardzo starał się nadrobić wszystkie nie dociągnięcia sklepu, aby klient przyszedł ponownie. Więc troszkę rozczarowany wyszedłem ze sklepu i udałem się w dalsze poszukiwania idealnej firanki dla mojej dziewczyny.

Sklep Profilbud mieszczący się na ulicy Trzebińskiej w

Sklep "Profilbud" mieszczący się na ulicy Trzebińskiej w Chrzanowie jest to sklep z artykułami budowlanymi. Sam sklep jest bardzo malutki, jednak mieści się w nim praktycznie tylko stanowisko obsługowe. Obsługę stanowią 2- osobowy zespół Panów, którzy nie tylko są bardzo mili i pomocni, ale także widać iż dobrze znają się na swojej pracy. Tutaj zamawiamy, płacimy i wybieramy dany towar. Obok znajduje się duży budynek będący magazynem. Aby odebrać zakupiony towar udajemy się właśnie tutaj i po okazaniu paragonu jednemu z magazynierów towar zostaje nam dostarczony. Zarówno w sklepie jak i w magazynie panuje porządek, wszystko ułożone jest na swoim miejscu. Ceny są przystępne i jeżeli potrzebujemy dokonać zakupu czegoś z asortymentu budowlanego powinniśmy udać się właśnie do sklepu "Profilbud".

Sklep Majka jest nowo powstałym sklepem

Sklep "Majka" jest nowo powstałym sklepem, a właściwie sklepikiem mieszczącym się na ulicy Kardynała Wyszyńskiego w Chrzanowie. Majka jest to maluteńki sklepik i jak głosi szyld reklamowy możemy tutaj wybierać wśród "magi prezentów". Obsługę stanowi sympatyczna i rezolutna pani, gotowa pomóc i doradzić w każdym momencie. Niestety wybór towaru pozostawia wiele do życzenia, gdyż jest praktycznie znikomy ( z przewaga śmiesznych koszulek i opakowań na prezenty). Ceny również nie zachwycają, gdyż są powiedzmy szczerze o wiele za duże. Sam sklep jest jednak zadbany, jest w nim czysto i schludnie. Będąc w okolicy można zaglądnąć, a nóż natrafi się na coś ciekawego, w końcu jest to magiczny sklep.

Moja dziewczyna była u fryzjera w związku z czym poprosiła

Moja dziewczyna była u fryzjera w związku z czym poprosiła, abym dodał obserwacje na temat zakładu, w którym była. Jest to salon "Metamorfoza", który znajduje się na ulicy Sądowej w Chrzanowie. Zakład obsługują 3 młode i bardzo zwinne fryzjerki, które są bardzo chętne do doradzenia i dobrania fryzury. Salon jest urządzony elegancko. W jednym kąciku są bardzo wygodne fotele i stolik gdzie można przeglądnąć prasę, a nawet wybrać sobie z jakiegoś czasopisma fryzurę. W całym zakładzie panuje czystość i porządek. Po każdym użyciu np. ręcznika zostaje on wrzucony do specjalnego kubła na pranie. Niestety jedynym minusem tego zakładu są wysokie ceny, które zdaniem mojej dziewczyny są przesadzone.

Gdyż w mojej miejscowości nie ma ładnej i słonecznej

Gdyż w mojej miejscowości nie ma ładnej i słonecznej pogody, moja dziewczyna postanowiła wybrać się do tutejszego solarium "Ergoline". Zakład ten mieści się nie daleko salonu fryzjerskiego "Metamorfoza", do którego poszła później ( w związku z czym ja również opiszę go później). Solarium jest raczej mniejsze, urządzone w odcieniach niebieskiego, granatu i różu. Istnieje w nim możliwość zakupienia różnego rodzaju kosmetyków do ciała, ale niestety ich ceny są dość wysokie. Solarium posiada 3 łóżka leżące oraz 2 stojące, a ceny za korzystanie z nich są przeciętne, co mnie zaskoczyło. Solarium obsługuje młoda, niezbyt uprzejma, a nawet raczej arogancka dziewczyna, która swoim zachowanie i wyglądem nie zachęca do ponownej wizyty. Jedyną rzeczą jaka zachęca do powtórnego odwiedzenia są ceny za korzystanie z solarium. I ten fakt powoduje, że pomimo niezbyt dobrej obsługi, moja dziewczyna odwiedza solarium "Ergoline" co jakiś czas.

Sklep Duka jest jednym z tych sklepów do

Sklep "Duka" jest jednym z tych sklepów do, których udaje się co jakiś czas w celu zapoznania się z nowym asortymentem. Sklep jest średniej wielkości z wyeksponowanym towarem w sposób tradycyjny lecz z lekkim przepychem.W sklepie znajduje się dużo zróżnicowanego towaru tak więc jest w czym wybierać, na pewno każdy znajdzie coś co mu przypadnie do gustu. Po zapoznaniu się z ofertą sklepu doszedłem do wniosku iż jest dużo ciekawych rzeczy, ale nie na tyle aby coś zakupić i co by mi było teraz przydatne. Personel oczywiście stanął na wysokości zadania uwijając się szybko ze swoimi obowiązkami, będąc przy tym cały czas uśmiechniętym i miłym.

Sklep Avanti jest nie duży w związku z czym wybór

Sklep "Avanti" jest nie duży w związku z czym wybór asortymentu jest przeciętny. Mieści się on na piętrz 0 w "Galerii Krakowskiej". Urządzony jest gustownie w jasnych kolorach, towar i cały wystrój jest urządzony w taki sposób iż sklep sprawia wrażenie dużo większego niż w rzeczywistości jest ( każdy malutki kącik jest dokładnie wykorzystany). Pomimo iż sklep nie posiada dużo rodzai towaru, na pewno każdy może znaleźć w nim coś dla siebie, za nie aż tak wysokie ceny ( co mnie zupełnie zdziwiło). Dodatkowo często są organizowane tzw. "obniżki cen". Sklep może się pochwalić nie tylko ładnym wystrojem, ale także wysoko wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą, która jest zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy. Widać, że każdy pracownik tego sklepu robi w pracy to co lubi i chce.

Kolejnym sklepem jaki odwiedziłem był sklep Aldo

Kolejnym sklepem jaki odwiedziłem był sklep "Aldo", znajduje się on na poziomie -1. Kształtem przypomina prostokąt, który jest małej wielkości. Aranżacja jest wykonana w jasnych, stonowanych kolorach. Ku mojemu zdziwieniu obsługę tego sklepu stanowi bardzo miły, uprzejmy, elegancki oraz dobrze znający się na obecnej modzie młody pan ( byłem zdziwiony, gdyż zawsze kojarzyłem, że sklepy z obuwiem obsługują Panie).Niestety w związku, iż sklep jest niewielki posiadała małą i ubogą gamę asortymentu, który jest wyeksponowany z lekkim przepychem i bałagan, w związku z czym trzeba poświęcić troszkę czasu, aby znaleźć coś co nas interesuje.Jeżeli chodzi o ceny to są przeciętne, raczej takie jak we wszystkich sklepach tego typu.

Pretty Girl jest to malutki sklep zajmujący się sprzedażą

"Pretty Girl" jest to malutki sklep zajmujący się sprzedażą odzieży damskiej. Jak na wielkość sklepu to towaru jest bardzo dużo i różnego gatunku. Jest jedna kasa, która w zupełności wystarcza. Cała aranżacja sklepu jest zrobiona w sposób estetyczny i przejrzysty. Ceny są raczej dość wysokie, ale często można trafić na promocje ( czy ogólną obniżkę cen) więc ceny nie są aż takim dużym problemem. Personel stanowią dwie bardzo miłe, uprzejme i chętne pomóc ekspedientki tylko niestety są troszkę flegmatyczne. Nawet spodobała mi się jedna bluzeczka tylko niestety była w kolorze, który mi nie odpowiadał, a innego nie było. Jednak na pewno jest to sklep, w który każdy nawet najbardziej wybredny sklep może z pewnością znaleźć coś dla siebie.

Przechodząc obok sklepu Hause postanowiłem do niego

Przechodząc obok sklepu "Hause" postanowiłem do niego wstąpić, iż miał ciekawą wystawę. Jest to większy sklep, z dużą i bardzo zróżnicowaną ilością towaru, który był atrakcyjnie zaprezentowany. Każdy dział przed sobą ma stoliczek bądź dwa z odzieżą, która jest aktualnie w promocji. Znalazłem dość dużo ciekawych rzeczy, nawet wziąłem jedną koszulkę aby przymierzyć, ale niestety okazała się za duża, a mniejszego rozmiaru nie było.Pomimo, iż było dość dużo klientów to obsługa stanęła na wysokości zadania żwawo obsługując i doradzając, a przy tym była cały czas miła i uśmiechnięta.Na sali sprzedaży panował ład i porządek.

W dniu wczorajszym wybrałem się do Krakowa na pozwiedzanie

W dniu wczorajszym wybrałem się do Krakowa na pozwiedzanie sklepów w "Galerii Krakowskiej" i nie tylko. W pierwszej kolejności postanowiłem wejść do sklepy "H&M", który mieści się na poziomie 0. Jest to dość duży sklep, którego aranżacja jest w jasnych, ciepłych kolorach, a towar wyeksponowany jest w sposób ładny i estetyczny ( tak jak przeważnie w sklepach z odzieżą, część na półkach, część na wieszakach).Towar, który jest w promocji wyeksponowany jest na ładnych stoliczkach zaraz przy wejściu. Ku mojemu zdziwieniu obsługę w tym sklepie stanowią teraz dwie bardzo miłe, uprzejme oraz kulturalne Panie w średnim wieku ( poprzednim razem gdy byłem w sklepie obsługę stanowił Pan). Oglądając towar zauważyłem iż jest on z porządnego,przyjemnego w dotyku materiału, a jego szycie jest dokładne.Ceny są dość wysokie, ale mimo wszystko nie, aż tak bardzo Po oglądnięciu wszystkiego co mnie zainteresowało udałem się do wyjścia, gdzie pożegnałem się z Panią z obsługi, która mówiąc mi do widzenia zaprosiła mnie ponownie oraz życzyła miłego dnia. Na pewno jeszcze kiedyś tam pójdę będąc w Galerii.

Minęło już troszkę czasu od mojej poprzedniej wizyty w

Minęło już troszkę czasu od mojej poprzedniej wizyty w restauracji "Antalya", a jako że zmieniło się tam parę rzeczy postanowiłem opisać moją wizytę. Antalya jest to bar szybkiej obsługi w której możemy dostać przede wszystkim bardzo dobre kebaby jak i pizze, zapiekanki, Hamburgery i tego typu jedzenie. Jakiś czas temu wprowadzono w tej placówce również alkohol (wcześniej go nie było) co w takim przypadku działa różnie. Z jednej strony dobrze jest mieć możliwość napicia się jakiegoś mocniejszego trunku przy naszym ulubionym jedzeniu z drugiej strony pojawiło się koło antaly więcej osobników niekoniecznie dobrego kroju. Obsługa również została odświeżona, wiele nowych twarzy można spotkać jednak dalej jest to dobra i szybka obsługa, a jedzenie jest dalej smaczne. Ceny niestety uległy zmianie, a mianowicie wystrzeliły w górę. Jednak raz za czas można poświęcić parę złotych więcej za przyjemnie spędzony czas. Sala sprzedaży, sala do posiłków jak i toaleta utrzymane są w czystości i porządku.

Sklep Media Expert mieści się w centrum handlowym przy

Sklep "Media Expert" mieści się w centrum handlowym przy ulicy Trzebińskiej w Chrzanowie. Lokal ten jest raczej mały w porównaniu do innych placówek tej sieci. Obsługę stanowi na pierwszy rzut oka zgrany zespół młodych i kompetentnych osób, chętnych aby w każdej chwili pomóc, doradzić, a przede wszystkim odpowiedzieć na pytania zainteresowanych klientów. Sklep podzielony jest na odpowiednie działy w których mamy możliwość pooglądać ładnie wyeksponowany towar. Podłoga jest czysta, a w całym sklepie panuje ład i porządek. Chodząc po sali sprzedaży napotkać można "krzyczące" na nas wywieszki z promocjami i wyprzedażami i wprawdzie niekiedy udaje się dokonać zakupu za naprawdę okazyjną cenę, to na ogół są one podobne do cen w innych sklepach z podobnym asortymentem.

Będąc na mieście wstąpiłem do sklepu Glamour

Będąc na mieście wstąpiłem do sklepu "Glamour", aby zobaczyć jaki towar, w jakich cenach oferują. Jest to sklep małej wielkości, jednak sposób w jaki jest urządzony i jego ekspozycja wynagradza ten fakt. Personel stanowi Pani w średnim wieku, która jest bardzo miła i elokwentna, widać iż długo musi pracować w tym zawodzie bo dobrze orientuje się w temacie mody i ubioru. Chętnie doradza( np. jaki ciuch będzie pasował danej osobie). Przy tym jest ładnie, elegancko i schludnie ubrana. Jeżeli chodzi o czystość w sklepie, panuje w nim porządek, nie zauważyłem żadnych śmieci, podłoga na bieżąco jest sprzątana i myta. Niestety tylko ceny są bardzo wysokie jak za oferowany towar.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem