Opinie wystawione przez użytkownika: SoraS

W związku iż zbliżały się urodziny mojej dziewczyny

W związku iż zbliżały się urodziny mojej dziewczyny postanowiłem kupić jej książkę, w tym celu będąc w Centrum Handlowym wstąpiłem do sklepu Empik. Książki są tu ładnie wyeksponowane , podzielone tematycznie tak więc nie ma problemu z odnalezieniem kategorii a co za tym idzie książki która mnie interesuje. Obsługa orientuje się w asortymencie sklepu, umie doradzić oraz zna się na pracy którą wykonuje. W prawdzie ja nie miałem takiej potrzeby ale dla ludzi chcących przejrzeć daną książkę czy czasopismo jest urządzone do tego miejsce. Jeśli chodzi o Cenę jest ona przystępna .

Dzisiejszego ranka udałem się do Centrum Handlowego

Dzisiejszego ranka udałem się do Centrum Handlowego mieszczącego się w moim mieście. Pierwszy sklep znajdujący się na mojej liście to Rossmann. Wszedłem bez przekonania ponieważ Perfumy które miałem zamiar kupić jeszcze nigdy nie były dostępne w tym sklepie u mnie w mieście, jednak mile zostałem zaskoczony ponieważ nie tylko dane perfumy były dostępne ale były jeszcze w promocji. Tak więc zadowolony udałem się do kasy gdzie obsłużyła mnie młoda bardzo miła kasjerka. Co do samego sklepu towar był bardzo ładnie wyeksponowany, ceny przejrzyste oraz nie musiałem długo szukać rzeczy która mnie interesowała , Polecam.

W Dniu wczorajszym postanowiłem ze znajomymi udać się di Da

W Dniu wczorajszym postanowiłem ze znajomymi udać się di Da Grasso, nigdy jeszcze tam nie byliśmy a w końcu wszystkiego trzeba spróbować. Pizzeria mieści się w centrum handlowym które niedawno powstało, a wiadomo że w każdym centrum Handlowym jakaś Pizzeria powinna być. Po usadowieniu się w dogodnym miejscu i złożeniu zamówienia czas upływał nam na oglądaniu wnętrza ( które swoją drogą mile mnie zaskoczyło , ładnie dobrane jasne i ciepłe kolory i miłą atmosfera ). Pizza Gotowa była po 15 minutach i została podana prosto do stolika przez bardzo miła kelnerkę, smakowała bardzo dobrze więc na pewno jeszcze jeszcze się tam udamy.

Aktualnie jestem na etapie przeprowadzki tak więc

Aktualnie jestem na etapie przeprowadzki tak więc korzystanie z samochodu stało się moja nieodzowną pasją, a straty związane z paliwem porządkiem dziennym. Na trasie moich wędrówek jedna stacja to właśnie Orlen, tak więc postanowiłem opisać jakość oferowanych usług. Cena samego paliwa jest niezbyt w cenach konkurencyjnych jednakże nie wybija się aż tak w górę, pozostałe artykuły jak to bywa na stacjach paliw niezachęcaną do kupowania. Obsługa bardzo sympatyczna oraz kompetenta za co należy się duży plus, Stanowiska podjazdowe są ( 3 ) tak więc problemów z kolejką nie było.

Godzina 6

Godzina 6:50 rano stoję przed sklepem bo leciałem po regały Potrzebowałem 4 regały z dostępnych 5 więc chciałem być jak najszybciej na miejscu. Sklep powinien być otwarty o 7:00 , a otworzono go o 07:08 ( już minusik ) ludzie się pchają jak zawsze przy tego typu promocjach no ale w końcu udało mi się wejść. Pakuję regały na koszyk i wszystko fajnie tylko kasjerki się patrzą na mnie jakbym chciał ich okraść, no nic zdarza się. Ale największy minusik że o godzinie 7:15 rano w kolejce stałem ponad 15 minut.

Do Tesco chodzę dość często bo przynajmniej co 2

Do Tesco chodzę dość często bo przynajmniej co 2 - 3 dni gdyż jest ono umiejscowione praktycznie obok mojego osiedla. Przechodząc od razu do rzeczy: Towar ładnie wyeksponowany, duży wybór, wszędzie krzyczące na klienta napisy z Promocja i przede wszystkim ceny ... eh nie wiem czy w innych sklepach Tesco jest podobnie ale tutaj na 3 towary 2 maja inna cenę niż ta która pani kasjerka kasuje wiec za to duży minusik. Co do kasjerek to większość uprzejma jednak zdarzają się i te mniej. Za to kolejki .... straszne zawsze przynajmniej 15 minut muszę stać choć kas jest 10. Ogólna ocena dobra jednakże przydało by się parę rzeczy zmienić

Ocena z dnia: 29.10.2010
Tesco Inna forma kontaktu

Parę dni temu w mojej miejscowości odbyło się otwarcie nowo

Parę dni temu w mojej miejscowości odbyło się otwarcie nowo powstałego supermarketu Piotr i Paweł. Jako iż jest to pierwszy supermarket tej sieci w pobliżu postanowiłem sprawdzić jakość jego usług. Pierwsza rzeczą zauważoną przeze mnie tuz po wejściu był ładny wystrój oraz przepych towaru, zaskoczyła mnie ilość oferowanego towaru oraz jego staranne wyeksponowanie. Bardzo szybko znalazłem rzeczy które zamierzałem kupić dzięki segregacji towaru na odpowiednie działy i tabliczek informacyjnych. Wszystkie kasy (7) były czynne tak wiec ustawiłem się w kolejce i czekałem. Czekałem i czekałem i sie doczekać nie mogłem ponieważ najwyraźniej kasjerki były tuż po kursie, troszkę zmieniło to moją opinie o danym sklepie w końcu kto chciałbym 20 minut stać w 4 osobowej kolejce z 2 rzeczami ;) Jednakże oceniam dobrze ten sklep i na pewno jeszcze tam zagoszczę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem