Opinie wystawione przez użytkownika: Sonia_45

Pierwsze wrażenie po wejściu do sklepu nie było pozytywne

Pierwsze wrażenie po wejściu do sklepu nie było pozytywne. Przy drzwiach nie było koszyków, musiałam udać się po nie do kasy. Biorąc pod uwagę to, że w sklepie nie było ruchu, klientów było raczej mało, wnioskuję, że obsługa znalazłaby czas na dostarczenie ich na miejsce. Co do wyglądu sklepu, wystrój jest surowy, a właściwie go brak. Półki przypominają regały w ogromnych magazynach z dokumentami i są nieco przytłaczające. Sklep posiada bogaty asortyment produktów własnych, nie zauważyłam żadnych promocji. Na sklepie nie było również obsługi, nie mogłam więc poprosić o pomoc. Czas obsługi szybki, mimo, że otwarta była tylko jedna kasa. Kasjerka miła i profesjonalna.

Korzystam z usług KŚ od ponad roku

Korzystam z usług KŚ od ponad roku. Pociągi ją nowe, przedziały i toalety zawsze czyste. Pociągi mają czasem opóźnienia, ale są one niewielkie.Konduktorzy mają eleganckie, jednolite ubrania. Dbają oni o porządek w pociągach i często kontrolują bilety pasażerów. Zawsze służą pomocą oraz radą, odpowiadają na każde pytanie pasażerów, zachowują grzeczność nawet w stosunku do osób nieuprzejmych. Godne polecenia.

Ocena z dnia: 12.10.2012
Koleje Śląskie Inna forma kontaktu

Weszłam do fotografa

Weszłam do fotografa, aby zrobić odbitkę zdjęcia do legitymacji. Właścicielka dziwnym tonem zapytała mnie gdzie zostało zrobione to zdjęcie i zaczęła krytykować fotografa, okazało się z sąsiedztwa. Uporczywie starała się mnie namówić do zrobienia nowego, ja nie byłam na to przygotowana, ale jak twierdziła, ona zrobi mi o wiele ładniejsze zdjęcie, nieumalowanej i nieuczesanej niż Pan z konkurencji. W efekcie usadziła mnie przed aparatem, upudrowała, była miła ale moim zdaniem zbyt nadgorliwa, a klientów nie interesują zatargi pomiędzy sąsiednimi zakładami. W międzyczasie dowiedziałam sie, że nie wolno chodzić do konkurencji, bo nie znają sie na rzeczy. W efekcie wyszłam bez odbitki i bez nowego zdjęcia, mimo, że Pani wykazała wielkie zaangażowanie w to, żeby mnie zadowolić. Zakład wyglądał profesjonalnie, estetycznie,wywieszono w nim różne zdjęcia okolicznościowe.Obsługa miła, ale zbyt narzucająca się.

Zakład wygląda na zaniedbany

Zakład wygląda na zaniedbany. Wystawa w witrynie dawno nie odnawiana , szyby i drzwi brudne. W środku również mało estetycznie. Brak koncepcji na wystrój. Zza lady widać zaplecze, drzwi nie posiadają szyby. Przy ladzie wisi cennik wszystkich usług, ceny niewygórowane. Informacje dotyczące usługi szybkie i rzetelne. Natomiast czas oczekiwania na nią zbyt długi. Oddając obuwie do sklejenia podeszwy w piątek, gotowe były dopiero na wtorek. Wygląd pana, który obsługuje mało rzucający się w oczy, osoba przeciętna, przeciętnie ubrana.W lokalu brak jest kasy fiskalnej, kwity wypisywane są na kartkach papieru. Jest to nieprofesjonalne. Ekspedient miał problem ze znalezieniem butów przy odbiorze. Co do jakości samej usługi, buty po jednym założeniu odklejają się ponownie.

Sklep ma dużą powierzchnię

Sklep ma dużą powierzchnię, jest jednak mało przestronny i przez ilość wieszaków oraz półek i wystaw z odzieżą również ciasny. Niektóre stanowiska z odzieżą nie są porządkowane na bieżąco. Ekspedientki przygotowują odzież oraz dodatki do ekspozycji na oczach klientów wieszając je na wieszakach, co jest mało profesjonalne, klienci nie powinni oglądać przygotowywania towaru. Pracownicy sklepu posiadają jednolity, estetyczny ubiór, jest on jednak mało elegancki. Ochroniarz stojący przy wejściu sprawia wrażenie osoby niekompetentnej, znudzonej. Oferta sklepu jest bardzo bogata, jest wiele przecen. Stoisko z odzieżą dla mężczyzn jest ubogie w porównaniu z ofertą dla kobiet. Przy wchodzeniu do przymierzalni konieczne jest przyłożenie torby do specjalnego urządzenia, co okazuje brak zaufania sklepu w stosunku do klienta. Wygląd miejsca obsługi był estetyczny, miejsce było uporządkowane. Czas obsługi przy odejściu do kasy był szybki, kasjerka jednak przy obsługiwaniu mnie rozmawiała z koleżanką z pracy, co nie było profesjonalne. Po spakowaniu towaru wręczyła mi ulotkę i poinformowała o promocjach i zniżkach, była przy tym miła i sympatyczna.. Reasumując wystawiam ocenę dobrą

Sklep jest przestronny i klienci z łatwością mogą

Sklep jest przestronny i klienci z łatwością mogą przemieszczać się po min z dużymi wózkami. Jest w nim czysto, stoiska w miarę uporządkowane, widoczne było, że pojedyncze produkty odłożone były w miejscach do tego nie przeznaczonych. Obsługa profesjonalna, pytając ekspedientkę o to gdzie znajduje się pieprz, ta zaprowadziła mnie w pytane miejsce i podała. Czas oczekiwania na obsługę i kolejki do kas były długie. Miejsce obsługi było uporządkowane. Kasjerka wykazywała pełen profesjonalizm w obsłudze klientów, używała zwrotów grzecznościowych i zapraszała do ponownego odwiedzenia sklepu. Miała jednak mocny, mało estetyczny makijaż w kolorze mocnej zieleni oraz długie tipsy, które nie pasowały do pracy na tym stanowisku. Sklep posiada wysoki asortyment produktów własnych oraz produkty znanych marek w atrakcyjnie niskich cenach. Reasumując, ocena tego supermarketu jest pozytywna.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem