Opinie wystawione przez użytkownika: Snowyards

Dobra organizacja pracy marketu.

Obsługa aktywnie wspierająca zakupy robione na terenie obiektu. Pracownicy schludnie ubrani w jednakowe uniformy dzięki czemu łatwo jest ich zlokalizować na terenie sklepu. W markecie jasny i intuicyjny podział na strefy i działy. Ogólny porządek i czystość. Pracownicy odczytują przez nagłośnienie komunikaty pokrywające się z reklamami w tv i przypominają o obowiązujących promocjach. Na każdej kasie widoczne broszury informacyjne i gazetki reklamowe. Nie na wszystkich roślinach na ogrodzie zewnętrznym czytelnie ceny ale pracownicy poproszeni o sprawdzenie dość szybko pomagają ustalić ceny poszczególnych roślin.

W sklepie zachowany porządek i ład

W sklepie zachowany porządek i ład, półki z produktami zadbane i na bieżąco uzupełniane. Obsługa kulturalna, kompetentna bardzo pomocna. Panie z obsługi z uśmiechem na twarzy odpowiadały na każde zadane pytanie i były pomocne w dokonaniu wyboru.

Obsługa w rzetelny sposób przekazywała informacje o

Obsługa w rzetelny sposób przekazywała informacje o produktach. Ceny w jasny sposób były wyeksponowane dzięki czemu łatwo można było dopasować je do produktów. Sklep czysty, zadbany jedynym mankamentem na który można zwrócić uwagę to kiepska organizacja pracowników w trakcie obsługi.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem