Opinie wystawione przez użytkownika: Renata_525

rewelacja klub

rewelacja klub, super instruktorki POLECAM

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 30.08.2016
BNP Paribas Inna forma kontaktu

OK

OK. Na minus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 30.08.2016

Źle

Źle. Na minus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 30.08.2016
Citi Handlowy Inna forma kontaktu

OK

OK. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.Na minus: Zachowanie personelu.

Ocena z dnia: 30.08.2016
COMPENSA Inna forma kontaktu

W sklepie panował porządek

W sklepie panował porządek. Obsługa niestety zajęta była sobą i niezbyt chętna do pomocy. Dlatego szybko wyszłam ze sklepu niczego nie kupując.

Obsługa bardzo miła

Obsługa bardzo miła. W sklepie panował porządek. Po chwili w sklepie podeszła do mnie pani, aby mi pomóc w wyborze podkładu pod makijaż.

Obsługa bardzo mi pomogła

Obsługa bardzo mi pomogła, gdyż rzadko robię tutaj zakupy i nie mogłam niczego znaleźć. Pani przy kasie również sprawnie mnie obsłużyła.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Panie były bardzo życzliwe i widać, że zależało im na pomocy. Kasjerka kompetentna, wydała mi poprawnie resztę i paragon.

W sklepie panował bałagan

W sklepie panował bałagan. Warzywa były porozrzucane, ubrania również. Kasjerka była bardzo miła. Wydała mi dobrze resztę i paragon

W sklepie bardzo duża kolejka

W sklepie bardzo duża kolejka. Czynna była przez długi czas jedna kasa. Nieprzyjemna atmosfera panowała wśród klientów.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem