Opinie wystawione przez użytkownika: Renata_493

Pizzeria Gioconda jest w centrum miasta

Pizzeria Gioconda jest w centrum miasta, menu atrakcyjne i bardzo smacznie można tam zjeść. Personel miły i uśmiechnięty. Mankamentem było to, że stolik przy który chciałam usiąść był niewytarty po poprzednich klientach, usiadłam oczywiście przy innym stoliku.

Ocena z dnia: 11.04.2013
Pizzeria Oddział

Moje sobotnie zakupy w Carrefour zaliczam do udanych

Moje sobotnie zakupy w Carrefour zaliczam do udanych. Fajne promocje przedświąteczne, w sklepie czysto, a co najważniejsze w kasach nie było kolejek pomimo wzmożonego ruchu. Kasjerka obsłużyła mnie z uśmiechem a gdy zobaczyła, że nie radzę sobie z pakowaniem towaru pomagała mi.

Przytulny

Przytulny, kameralny wystrój, doskonała czekolada, urozmaicone menu, obsługa na wysokim poziomie. Szczerze polecam ten lokal.

W sklepie Deichmann reklamowałam kozaki

W sklepie Deichmann reklamowałam kozaki, które rozkleiły się z boku. Ekspedientka obejrzała buty i od razu zapytała czy ma oddać pieniądze czy chcę wymienić buty na inne. Wymieniłam buty na nową parę i jestem bardzo zadowolona z formy załatwienia mojej sprawy.

Miła obsługa

Miła obsługa, przyjemna atmosfera. Towar świeży oraz atrakcyjne promocje (szczególnie te jednodniowe). W sklepie czysto przyjemnie robi się tam zakupy.

Mam w Banku Millennium konto osobiste potrzebowałam

Mam w Banku Millennium konto osobiste potrzebowałam niewielkiej pożyczki. Dostałam ją od ręki bez zbędnych formalności. Obsługa była bardzo miła i kompetentna. Uprzejma pracownica banku zrobiła dla mnie kilka kalkulacji takiej pożyczki, wybrałam jedną z opcji, po wypełnieniu stosownych dokumentów, po około godzinie miałam pieniądze na koncie, o czym zostałam powiadomiona niezwłocznie przez telefon. Jestem bardzo zadowolona.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem